Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

I co tam słychać u użytkowników GR ? Jak wrażenia z użytkowania ? Bo coś temat ucichł... Jako posiadacz STi jestem ciekawy jak to auto wypada w porównaniu do STi po czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje pojeździć na Rozecie Wróbla GH STI i Yaris GR. Po pierwszym okrążeniu GR stwierdziłem, ze kupuje! Ale po kilku kolejnych kółkach STI vs GR zachwyt opadał. Czasy nieco lepsze Subarakiem (fakt, że na sami slicku), ale to co przeważyło za Subaru to jednak subiektywnie fajniejsze prowadzenie. Więcej charakteru. W policzeniu z ceną - zostaje STI. Co nie zmienia faktu, ze GR to znakomite, piekielnie szybkie auto.

Edytowane przez Tsunetomo
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 20:51, Bobej napisał:

I co tam słychać u użytkowników GR ? Jak wrażenia z użytkowania ? Bo coś temat ucichł... Jako posiadacz STi jestem ciekawy jak to auto wypada w porównaniu do STi po czasie. 

 

W moim założony cooler Airtec i sprężyny Eibach -3cm, auto jest bardziej stabilne w zakrętach, czekam na wydech i zobaczymy efekty:)

Zabrałem go w Bieszczady w zeszłym tygodniu i super się spisał na krętych bieszczadzkich drogach;)

Yaris Biesy.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 20:51, Bobej napisał:

I co tam słychać u użytkowników GR ? Jak wrażenia z użytkowania ? Bo coś temat ucichł... Jako posiadacz STi jestem ciekawy jak to auto wypada w porównaniu do STi po czasie. 

Odpowiem jak najbardziej subiektywnie jak tylko mogę :) . Jeżdzę już do znudzenia różnymi STI, z różnych przedziałów rocznika i jest jedno pewne moim skromnym zdaniem. 

Najlepsze wrażenia daje dobre GT-ek, potem długo długo nic i GR Yaris jak się wymieni wydech i wyłączy dzwięk z głośników. Tyle ode mnie. :)

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, faza20 napisał:


Myślałem, że pisząc „dobre” masz na myśli jakieś konkretne mody jakie mógłbym zrobić w przyszłości.

 

Im mniej modów tym lepiej jeździ... i dłużej. :mrgreen:

  • Super! 7
  • Haha 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, faza20 napisał:


Myślałem, że pisząc „dobre” masz na myśli jakieś konkretne mody jakie mógłbym zrobić w przyszłości.

Jedyny rozsądny mod to tylko wydech, nowa pompa i remap stage 1 , potem już tylko koszty, wkur.... i laweta, a na koniec proszenie żeby ktoś to kupił. Takie moje 15 letnie doświadczenie :) 

  • Super! 2
  • Dzięki! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

Jedyny rozsądny mod to tylko wydech, nowa pompa i remap stage 1 , potem już tylko koszty, wkur.... i laweta, a na koniec proszenie żeby ktoś to kupił. Takie moje 15 letnie doświadczenie :) 

 

To samo mi powiedział Marek ponad 15 lat temu jak kupiłem GTka i byłem u niego na pierwszym przeglądzie.  Przejechał się i powiedział... tak zostaw, ciesz się autem.  

 

Po 15 latach mogę napisać że miał racje i ciesze się, że Ty również z perspektywy swojego wieloletniego doświadczenia polecasz tą właśnie drogę. :thumbup:

 

 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie lekki offtop: Ktoś wie jaka ma być w PL cena 86GR lub nowej BRZ?

 

Debiut w 2022 i szykuje sie na prawdę ciekawe auto. Względem poprzedniej wersji poprawili silnik, zwiekszyli sztywność nadwozia a całość przytyła tylko +9kg i nadal waży przyjemnie tj. 1270kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr YARIS po modyfikacji zawieszenia i subiektywne odczucia Felix. 
 

Ok jest lepiej ale na tor , do jazdy codziennej to się nie nadaje
Jeździłem GR i nic mi do szczęścia nie potrzeba na seryjnym zawiasie
Generalnie samochód kompletny dla tych co ogarniają , większość kupujących jak widzę na trasie turlających się nie są potrzebne żadne zmiany bo i tak tego co jest nie wykorzystają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...