Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, FilipeK napisał:

 

ale bezpośredniego porównania z szybkimi subaru i lancerami w tych samych warunkach chyba nie było :) 

Dokladnie. Pierwszy udział w tego auta w Zawodach. Niestety nie jest już seryjny. Jest box, coś tam z zawiasem, wydech....  Ale Będą Sti, Lancery, Focusy Rs. Będzie też Waldemar Wiśniewski swoim Yarisem. Nie jeździ tak szybko, jak Artur. Tym bardziej ciekawe jest,  gdzie się uplasuje. 

Screenshot_20210218_151743_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez marcinwrxsti
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Dokladnie. Pierwszy udział w tego auta w Zawodach. Niestety nie jest już seryjny. Jest box, coś tam z zawiasem, wydech....  Ale Będą Sti, Lancery, Focusy Rs. Będzie też Waldemar Wiśniewski swoim Yarisem. Nie jeździ tak szybko, jak Artur. Tym bardziej ciekawe jest,  gdzie się uplasuje. 

Screenshot_20210218_151743_com.android.chrome.jpg

 

 

No to będzie wiadomo ile w tym hype'a a ile auta z potencjałem na zastąpienie EVO czy STi. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

 

 

No to będzie wiadomo ile w tym hype'a a ile auta z potencjałem na zastąpienie EVO czy STi. 

Sądzę że to jeszcze chwile potrwa, pół roku może rok, 1 superoes może wyznaczyć pewien kierunek, zobaczymy co będzie jak auto będzie jeździć na suchym, na slickach, jak półosie, skrzynia, dyfry , i ile skrzynia wytrzyma itp. Myśle że na Kielcach auto da radę ( szczególnie jak będzie mokro ) , ale patrząc na listę startową, to każdy będzie chciał udowodnić że stare STI, EVO, RS itp. tanio skóry nie sprzeda :) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

Sądzę że to jeszcze chwile potrwa, pół roku może rok, 1 superoes może wyznaczyć pewien kierunek, zobaczymy co będzie jak auto będzie jeździć na suchym, na slickach, jak półosie, skrzynia, dyfry , i ile skrzynia wytrzyma itp. Myśle że na Kielcach auto da radę ( szczególnie jak będzie mokro ) , ale patrząc na listę startową, to każdy będzie chciał udowodnić że stare STI, EVO, RS itp. tanio skóry nie sprzeda :) 

 

 

EVO i STi były udoskonalane przez lata aby być szybkimi na takich zawodach. GR startuje po raz pierwszy. Tak jak piszesz będzie to pewien wyznacznik ale nie być albo nie być. Jak szybki może być GR dowiemy się za jakiś czas aż zostanie on rozgryziony. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kukson napisał:

Wszystko już zostało rozgryzione przez "mistrza" :D

 

Obejrzałem bez uprzedzeń nastawiony neutralnie (nie jestem widzem śledzącym jego twórczość) I z tego materiału nie odczułem żadnej naciąganej krytyki względem Yarisa. Ok. można bardziej lub mniej tolerować sposób komunikacji i zachowania danego dziennikarza ale jesli chodzi o samą treść i merytorykę, to na tle konkurencji jaką mamy w kraju, ja się czepiać nie będę. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tommo napisał:

Obejrzałem bez uprzedzeń nastawiony neutralnie

Jasne szanuje ! ja mam niestety inne zdanie :) . Dla mnie osobiście to gość który będzie ostatni z którym zdaniem sie będe liczył :) 

W przypadku takich aut, wyłącznie się kieruję kierowcami którzy naprawdę coś w życiu udowodnili, i nie muszą podpisywać lojalki wobec jakiejś firmy że mu udostępnili jakieś auto, i będzie rok za free użytkował. To jest dla mnie żałosne. To nie dziennikarz , to zwyczajna bułgarska czy rumuńska ku..... a ;) 

Jak ktoś może coś żle napisać o marce gdzie jest jego ambasadorem ? , dają mu auto na rok, litości......  Dlatego nie cierpię takich leszczy .... Wiem że zyjemy w czasach FB,YT, Insta, ale na miłość boską..... 

Edytowane przez carfit
  • Super! 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, carfit napisał:

Jasne szanuje ! ja mam niestety inne zdanie :) . Dla mnie osobiście to gość który będzie ostatni z którym zdaniem sie będe liczył :) 

W przypadku takich aut, wyłącznie się kieruję kierowcami którzy naprawdę coś w życiu udowodnili, i nie muszą podpisywać lojalki wobec jakiejś firmy że mu udostępnili jakieś auto, i będzie rok za free użytkował. To jest dla mnie żałosne. To nie dziennikarz , to zwyczajna bułgarska czy rumuńska ku..... a ;) 

Jak ktoś może coś żle napisać o marce gdzie jest jego ambasadorem ? , dają mu auto na rok, litości......  Dlatego nie cierpię takich leszczy .... Wiem że zyjemy w czasach FB,YT, Insta, ale na miłość boską..... 

Rozumiem Twoje motywacje i argumenty, ale nie rozumiem i nie szanuję języka, który używasz. Obrażanie kogoś nazywając go tak jak Ty... no cóż... w standardach cywilizowanych ludzi jest po prostu słabe. Obrażanie przy okazji pośrednio innych nacji także. Nie szkoda Ci czasu na takie negatywne emocje wobec tego człowieka?

Radości z posiadania auta i więcej życzliwości :)

 

  • Super! 4
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby wszyscy dziennikarze, vlogerzy czy youtuberzy relacjonujący i opisujący interesujące nas zdarzenia byli w pełni obiektywni i niezależni. Niestety znakiem obecnych czasów jest, że prawie każdy z nich korzysta z różnych akcji sponsorskich. Od kilku lat śledzę kanał o caravaningu. Gość zaczynał od starej angielskiej przyczepy. Kanał fajnie się rozwinął no to dostał nowiutką luksusową przyczepę od jednej z firm zajmującej się tym tematem. I co mam teraz zrezygnować z oglądania? Za darmo jej przecież nie dostał. Jak zacznie nawijać makaron na uszy subskrybenci go rozliczą. Najważniejsze żeby widz był o tym na bieżąco informowany. W tym przypadku z tego co usłyszałem tak właśnie jest. To dobrze. Polecam więcej dystansu i mniej złych emocji.

Taka drobna dygresja od tematu głównego, już kończę.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2021 o 21:58, turdziGT napisał:

To prawda ale główna zaleta GRa jest waga i gabaryty.Na ciasnych próbach to zalety ktorym nie poradzi 400 KM w większym i cięższym aucie.

dlatego myślę że warunki takie jak dzisiaj to najlepsza okazja dla Yarisa żeby wygrać w Kielcach. Im pogoda będzie lepsza, tym te szanse maleją, wydaje mi się że na suchym ciepłym asfalcie nie ma opcji żeby GR ( i w sumie żadne auto bez typowo wyczynowych przeróbek) miało w Kielcach szanse na generalkę. Ale powinno być wysoko, dużo odejść z małych prędkości, mało szybkich partii, nasze nieszczęsne tory faworyzują auta o niskiej wadze i dobrej trakcji.

 

9 godzin temu, carfit napisał:

W przypadku takich aut, wyłącznie się kieruję kierowcami którzy naprawdę coś w życiu udowodnili, i nie muszą podpisywać lojalki wobec jakiejś firmy

eee, jak Felix, cytuję:

V-ce Mistrz Polski Grupy N w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2013

- 1 miejsce w klasie RWD w Pucharze polski w 2010

który kupił GR, i którego tu nazwałeś nie będę cytował jak? Melanż piątkowej nocy? :D

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommo napisał:

Niestety znakiem obecnych czasów jest, że prawie każdy z nich korzysta z różnych akcji sponsorskich.

Wrzuciłem tutaj link do filmu Mischy, ale chyba nikt nie obejrzał :) Był spory shitstorm związany z you youtuberem MrJWW i firmą Lichtfield. Koleś najpierw zwrócił się o nich o pomoc w budowie GR Yarisa, chciał kupić zawieszenie, potem zmienił zdanie i stwierdził ze to Lichtfield powinien mu dac to zawieszenie za free, i jeszcze 25kGBP w gotówce, i do tego % od sprzedaży zawieszeń w przyszłości. Za co on będzie zachwalał produkt na potęgę. Producent się nie zgodził co gorsza upublicznił ofertę (choć nie podali o kogo chodzi) Koleś nawet nie przeprosił.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw dzisiejszego występu Yarisa na Superoesie. Widziałem fotki z wczoraj i filmik Siemanko to ciekawie było bo zmarznięty śnieg, lód i sekcje gdzie pojawia się asfalt do tego mamy na plusie to będzie się robiło pewnie coraz bardziej mokro więc fajny test dla Toyoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, krist napisał:

Wrzuciłem tutaj link do filmu Mischy, ale chyba nikt nie obejrzał :) Był spory shitstorm związany z you youtuberem MrJWW i firmą Lichtfield. Koleś najpierw zwrócił się o nich o pomoc w budowie GR Yarisa, chciał kupić zawieszenie, potem zmienił zdanie i stwierdził ze to Lichtfield powinien mu dac to zawieszenie za free, i jeszcze 25kGBP w gotówce, i do tego % od sprzedaży zawieszeń w przyszłości. Za co on będzie zachwalał produkt na potęgę. Producent się nie zgodził co gorsza upublicznił ofertę (choć nie podali o kogo chodzi) Koleś nawet nie przeprosił.

 Chris Harris się nawet publicznie o tym wypowiadał na swoim Twitterze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinwrxsti ty to kosmita jesteś i tyle. Patrząc na stawkę i orientacyjne moce tych samochodów to łącznik u ciebie działa wyśmienicie brawo. A pamiętacie czasy gdy powstała klasa Subaru by nie było że Evo zawsze wygrywa ;)

  • Dzięki! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...