Skocz do zawartości

2006 Subaru Legacy Wagon 2.0R Diamond Gray


Dj Brabus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2020 o 12:11, Dj Brabus napisał:

zależało mi na kolorze (w związku ze zmianą pracy jako car wrapper)

Z mojej strony to po pierwsze przepraszam, że dopiero teraz tutaj zaglądam. :blush: Proszę o rozgrzeszenie.

Po drugie, Legaś jest przepiękny i nikt mi nie powie, że ta generacja tego czegoś w sobie nie ma. Ta linia nadwozia się nie starzeje. :)

Gratulacje za zakup!

BTW. Będziesz coś na niego kleić?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thomson0073 nie ma problemu, nie masz za co przepraszać :) Dziękuję za dobre słowa, oczywiście, że ta generacja to na pewno najładniejsze Legacy Ever i jak dla mnie na pewno jedno z najładniejszych Subaru w ogóle.

 

A o czym piszesz w kwestii klejenia?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 10.03.2020 o 10:27, Danko napisał:

Daj znać, ja cały czas się wącham Fulda-Falken, ale jestem otwarty na inne opcje 

Fulda SportControl 2 , genialna opona 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dj Brabus napisał:

Od sierpnia zmieniam pracę na Car Wrappera, to sobie będę całość oklejał co miesiąc na inny kolor. :dance:

Oklejenie spoks (no może zderzaki trochę problematyczne), ale to zdzieranie starej folii... :unsure:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Mam na Foresterze, nie mogę złego słowa powiedzieć :)

 

Cena vs. to co dają w zamian, bez konkurencji, wygląd bieżnika taki sobie ale nie o to chodzi w daily carze :)

 

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Od sierpnia zmieniam pracę na Car Wrappera, to sobie będę całość oklejał co miesiąc na inny kolor. :dance:

Tak jak @Danko pisał zacznij od szybek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechały dziś Vredesteiny - jaram się, bo wyglądają genialnie. Nie mogę się doczekać, kiedy założę je na auto! :) 

 

P.S. Zawsze wydawało mi się, że oponeo jest tanie, a tu niespodzianka - zapłaciłem na allegro u Super Sprzedawcy 150 złotych mniej... 

DSC_2632.JPG

DSC_2633.JPG

DSC_2634.JPG

DSC_2635.JPG

DSC_2636.JPG

DSC_2637.JPG

DSC_2638.JPG

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponeo - rocznik nieokreślony (może 2019, może 2018...) - 4x 306 zł = 1224 zł (dostawa darmowa):

https://www.oponeo.pl/dane-opony/vredestein-ultrac-satin-225-45-r17-94-y-xl#290504755

 

Oponeo - rocznik 2020 - 4x 311 zł = 1244 zł (dostawa darmowa):

https://www.oponeo.pl/dane-opony/vredestein-ultrac-satin-225-45-r17-91-y#287122582

 

Allegro INTYRE_PL - rocznik 2020 - 1099 zł (15 zł kurier) = 1114 zł:

https://allegro.pl/oferta/4x-opony-letnie-225-45r17-vredestein-ultrac-satin-9036283669?snapshot=MjAyMC0wMy0xM1QwODoyOTozMi40MDlaO2J1eWVyO2Q0NzNlOGFmMjQzYmFkYTUxMzZmNDQzODc2ZjVhZjdjNWE4MTVkNGQ4NjFkNTQzODEyNTA2NGZhMDFlYmNiZjc%3D

 

A te przeceny z oponeo to jest tzw. pic na wodę fotomontaż, moim zdaniem ściema, żeby było widać, że jest promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie opon za grosze ubezpieczenie dostajesz. Mnie się raz przydało. Miesiąc po kupnie letnich opon wbiła mi się śruba. Musiałem kupić nową bo nie dało się naprawić i z ubezpieczenia zwrócili mi kwotę za którą kupiłem oponę która uległa uszkodzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mattipk napisał:

Przy zakupie opon za grosze ubezpieczenie dostajesz. Mnie się raz przydało. Miesiąc po kupnie letnich opon wbiła mi się śruba. Musiałem kupić nową bo nie dało się naprawić i z ubezpieczenia zwrócili mi kwotę za którą kupiłem oponę która uległa uszkodzeniu. 

Mi się przydało 2 tygodnie po zakupie, kiedy na dziurze poszła oponka. Bardzo rozsądnie wydane 100zl (zamiast ponad 300 za koło) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 11:46, rosaskc napisał:

 

Ciekaw jestem czy zauważysz znacznie różnicę, ja zawsze jestem zaskoczony tym, jak Vredesteiny są ciche :)

 

Złożyłem dziś nowe koła i masz rację! Są cichutkie i mięciutkie w porównaniu choćby z zimówkami, które właśnie zdjąłem. Bardzo przyjemnie się jeździ... Aha, bo nie pochwaliłem się jeszcze tu w temacie. Koniec końców kupiłem wymarzone felgi z Forestera SH  - Legacy wygląda na nich MEGA! I uważam, że ET48 to bardzo dobry wybór do tego auta.

DSC_2648.JPG

DSC_2649.JPG

DSC_2650.JPG

DSC_2651.JPG

DSC_2652.JPG

DSC_2653.JPG

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dymian napisał:

Na pierwszym zdjęciu jakby jednak za mocno się chowały i prosiły się o 1cm dystans.

Tylko na zdjęciu to tak wygląda, jeszcze spotęgowane przez delikatnie skręcone koło. Tak jak pisze @Danko - przód jest idealnie, z tyłu faktycznie brakuje tak z 1,5 centymetra to tego "idealnego momentu". ;)

 

Tak w ogóle patrząc na te felgi, uświadamiam sobie, jak głupio ten Legaś musi wyglądać na fabrycznych felgach ET55... Może to tylko 7mm głębiej, ale jednak.

 

Kolejny etap, przy sprzyjającej pogodzie, to montaż kamery cofania i rejestratora, a także chciałbym coś pokombinować z głośnikami, bo grają bardzo mocno przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...