Skocz do zawartości

2019 Hot Wheels Impreza 22b: tatusiowie zacznijcie łowy! A moze brelok do kluczy?


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.04.2020 o 13:42, GRB napisał:

Ja poszedłem krok dalej niż brelok do kluczy i zrobiłem z niego kluczyk do samochodu. :)

20200124_172433.thumb.jpg.7603af5284f6a9ee12d76e0c68a4b5e4.jpg

Bardzo fajnie to wygląda tylko chyba nie wygodne w kieszeni.... Chyba że w jakiejś sakwie nosisz kluczyki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, evi napisał:

Bardzo fajnie to wygląda tylko chyba nie wygodne w kieszeni.... Chyba że w jakiejś sakwie nosisz kluczyki.  

To fakt, że jest dość spore - póki co zima więc i tak noszę w bluzie / kurtce i mi nie przeszkadza - zobaczymy w lato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to akurat norma, jak sie postaracie to chrom da sie zetrzeć palcem zaraz po wyjęciu z pudełka.

Słoiczek acrylowki modelarskiej kosztuje 4-8zł. Od biedy mozecie spróbowac to poprawić lakierem do paznokci :P
--------------------
aha panowie trafiłem jedną Impreze niebieską, moge odsprzedac potrzebującym
, jak coś to PW

Aha zeby nie było- priorytet ma odbiór osobisty, jak nie będzie nikogo z okolicy to kto pierwszy ten lepszy.

Fajnie że temat tak sie rozwinął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz PW poszło

 

Przy okazji pozwolę sobie wzbogacić wątek o coś co znalazłem mojemu 5 letniemu synowi.

Jak chcę mieć chwilę spokoju, to drukuję mu kilka arkuszy i za pół godziny mam całą stajnię 22b ;P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22B - 1.jpg

22B - 2.jpg

22B - 3.jpg

 

 

 

 

 

 

A tu pobawiłem się trochę w PS i pozbawiłem auto koloru, żeby zyskać kolejne cenne minuty wolności gdy dzieciak jest zajęty kolorowaniem :D

 

 

 

22B - BW - 1.jpg

22B - BW - 2.jpg

22B - BW - 3.jpg

Postaram się zrobić jakąś fotkę gotowego, jak znajdę taki który przetrwał :)

Edytowane przez pajac_am
  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2020 o 23:55, Elvisiak napisał:

Ja mam pecha i nigdzie nie mogę trafić <_<

Jakby ktoś się pozbywał niebieskiego i czerwonego, koniecznie nierozpakowanych, to poproszę na PW wraz z kosztami przesyłki :) 

Nieaktualne ;)  Już i ja mam swoje :)

92812153_222603758946762_841870541282344960_n.thumb.jpg.775e39ccc5facb7bc7ed6df24f4ede13.jpg

Przy okazji foto całej dotychczasowej kolekcji @-=nikon=- Rozpakowane są Hot Wheels, Majorette i Welly, do kolekcji Subaru Imprezy brakuje mi tylko najnowszej generacji :) 

93234835_2626335494304845_3646338375725613056_n.thumb.jpg.3687d8f98c8f948536aa7d205e57a948.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pany

jako że wirusozakupy wole robić późno, była chwila żeby przekopać karton z HW. Mam do was 3 szt.  Jakby ktoś chciał to PW. Cena standardowe 8zł więc proponuje 10zł. Moge wysłać ,ale priorytet ma odbiór osobisty. Jakby zapotrzebowanie było aż tak duże, to decyduje kolejność PW.

Pozdrowienia

 

 

22b 3szt.JPG

Edytowane przez Matiz
brak możliwości dodania tekstu po uploadowaniu obrazka
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2020 o 13:53, piotr13 napisał:


uwielbiałem coś takiego jak byłem mały. Wtedy nie miało sie jeszcze internetów, ba kompa i drukarki też :D

każdy taki papercraft w kształcie auta była dla mnie na wage złota. Często to były jakies popierdółki niestety :/ Ile ja bym dał za takie cudo 20 lat temu :D  https://www.mazda.com/globalassets/en/assets/csr/social/kids/papercraft_familia.pdf

Drukujcie, drukujcie, bo to wspaniałe ćwiczenie motoryki dla dzieciaków

ps. pamietajcie ze wystarczy pare kliknięć żeby taki modelik przestał być nudny ;)

 

1000297867_familiaequip.jpg.7601e3d12fa49e260f0b17b698ff20e4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Matiz napisał:

Hej pany

jako że wirusozakupy wole robić późno, była chwila żeby przekopać karton z HW. Mam do was 3 szt.  Jakby ktoś chciał to PW. Cena standardowe 8zł więc proponuje 10zł. Moge wysłać ,ale priorytet ma odbiór osobisty. Jakby zapotrzebowanie było aż tak duże, to decyduje kolejność PW.

Pozdrowienia

 

 

22b 3szt.JPG

PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...