Skocz do zawartości

2019 Hot Wheels Impreza 22b: tatusiowie zacznijcie łowy! A moze brelok do kluczy?


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, gomis napisał:

Wie ktoś czy dostanę w Warszawie gdzieś od ręki? Na razie byłem w Blue City, i w żadnym sklepie nie ma :(

 

Ja akurat szukałem we wschodniej części Wawy i tak:

-King Cross Praga brak

-Galeria Rondo Wiatraczna brak

-Auchan Kobielska brak

-Ferio Wawer brak

 

Jedną jedyną sztukę znalazłem w Promenadzie w Smyku. I to też nie była ona w dziale hot-wheelsów tylko wisiała przy samej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany HotWheelsy czasami są też powieszone na "zrywce" żeby dziecko przy okazji kupna chipsów kupiło tez HW. Najczesciej w Tesco na dziale z chipsami, ale zdarza sie też na słodyczach i napojach gazowanych.


Beleguś dezaktywuj te airbagi,albo może masz we wiązce problem jak Ci woda właziła...

Kris mamy tego Wrx, babcia kupiła bo miało otwierane drzwi, nawet nie widziała że kupiła subaru :Dapropo majorette to wam chyba jutro zrobie zdjęcie Simci 1307 chyba z 1980 i tego WRX z 2019. To jest przepaść, można zaryzykowac stwierdzenie, że te zabawki kiedyś to były małe dzieła sztuki :/

NO I zawieszenie w Majorette! to był prawdziwy resorak! można było godzinami odgrywać skoki z filmów z deFunesem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gomis napisał:

Wie ktoś czy dostanę w Warszawie gdzieś od ręki? Na razie byłem w Blue City, i w żadnym sklepie nie ma :(

Jak potrzebujesz nadal mam 1 sztukę wolną :)

IMG_20191130_152852.jpg

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Matiz napisał:

Beleguś dezaktywuj te airbagi,albo może masz we wiązce problem jak Ci woda właziła...

 

Nie po to szukałem SVXa z dwoma poduchami przez dwa lata żeby je teraz dezaktywować ;) Wiązki są OK, już dwóch elektryków mierzyło, rezystancje na kablach do poduch i czujników idealnie jak w serwisówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BelegUS napisał:

 

 żeby je teraz dezaktywować


Jestem to w stanie zrozumiec jezeli chodzi o SVXa- klasyka, 100% oryginał ,zabytek itd.  ale ja już jakiś czas temu odpuściłem taką walke z wiatrakami. Np w micrze włącza mi sie "terkotka" absu nawet bez dotykania pedału (sic!). Myśle czy nie wywalić całego absu (bo waga), bo znalezienie absu do przedlifta to będzie coś jak niepekniętą blendą klapy do BH  :th_dash: a objaw wskazuje na uwalony sterownik...

Wiedziałeś ze przedlifowe K11 miało dwie fazy? Np. najstarsze miały lampy z silniczkami Ichikoh, nowsze Valeo. To samo jest z manetką do świateł (a czesto sie upalają styki, bo leci +12 bez przekaźnika) i jedno do drugiego nie pasuje.


 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby są sedany pastikowe do konwersji ,ale ciężko by było wystrugać ze względu na lampy i krzywizne szyb....

... ale już nie takie rzeczy widziałem u azjatów,  także sie nie zdziwię się że ktoś już zrobił :coffee:

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 19:43, gomis napisał:

Wie ktoś czy dostanę w Warszawie gdzieś od ręki? Na razie byłem w Blue City, i w żadnym sklepie nie ma :(

 

W dniu 30.11.2019 o 11:05, piotrr_ napisał:

 

Ja akurat szukałem we wschodniej części Wawy i tak:

-King Cross Praga brak

-Galeria Rondo Wiatraczna brak

-Auchan Kobielska brak

-Ferio Wawer brak

 

Jedną jedyną sztukę znalazłem w Promenadzie w Smyku. I to też nie była ona w dziale hot-wheelsów tylko wisiała przy samej kasie.

 

W Sadyba Best Mall były 2 sztuki w Smyku. Były. Rozglądałem się za kolejnymi, ale nie widziałem więcej. Fakt, że stojak duży i gdzieś może jeszcze coś wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem ludzie, jak temat sie tak rozrósł to mam coś ciekawego.

trafiałem już na to parokrotnie,ale ignorowałem, bo wole auta w "klasycznym" madmaxowym wydaniu post-apo. Garbusy z przyklejoną bazooką jakoś do mnie nie przemawiają...:coffee: (zombie apocalypse itp)

hot-wheels-mad-max.jpg

Ale w koncu dowiedziałem sie o co chodzi- to modele do GRY PLANSZOWEJ Gaslands! W skrócie- poruszasz sie autkami po polu i strzelasz za pomoca kostek i kart. Gra wyglada na skomplikowaną i wymagającą zgłebienia systemu (coś jak te wszystkie bitewne warhammery itp) ale "Kolejka" też wydawała m sie mega skomplikowana na poczatku..

nie wiem, dziś to dopiero znalazłem, moja mała jeszcze za mała na takie coś, poza tym dziewczynka, ale jak macie synów nieco starszych to moze ich to zainteresuje. Niestety chyba nie ma polskiego wydania. Dla mnie nie problem, bo od lat jestem zdania że nic nie uczy angola lepiej niż gry. Ale dla innych moze być przeszkoda...

a pisze o tym bo za pionki robią auta w skali 1:64, czyli popularne resoraki. A do tego kustomizacja, przeróbki, osłony post apo to będzie niezła frajda zarówno dla młodego i starego :D poza tym fajny wstęp do modelarstwa. W necie jest multum poradników jak przerobić autka na post apo, czuje pismo nosem, że latorośle załapią dzieki temu zajawke w trymiga :ph34r:

ech żeby tylko mieć na to wszystko czas... kiedyś było prosciej- gdy nie było netu to człowiek poprostu NIE WIEDZIAŁ= nie żałował... :(

 

 

 

 



Recenzja/krótki opis czym jest gaslands, po polsku:
http://kostkadomina.blogspot.com/2018/04/gaslands.html

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...