Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, turdziGT napisał:

Interesujacy test pokazujacy do czego nadaja sie te dzisiejsze SUVy. Poza jednym i paroma wyjatkami reszta to smiech na sali. 

 

Moim zdaniem poza Lexusem nie było dramatu (ja na więcej nie liczyłem w tej klasie), Range Rover to już wyższy poziom a poza tym wrzucałem ten test we wrześniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał W. napisał:

 

Moim zdaniem poza Lexusem nie było dramatu (ja na więcej nie liczyłem w tej klasie), Range Rover to już wyższy poziom a poza tym wrzucałem ten test we wrześniu.

 

Faktycznie jakoś mnie umknęło.

Dla nie dramatyczne wypadlo Lexus i Volvo a BMW pokazało swoja słabość w stosunku do Audi za to RR przeszedl po tym "like a boss"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Dzisiaj miałem „przyjemność” stać na światłach za SQ8. Te fejkowe wydechy to absolutna parodia. Prawdziwe końcówki przybrudzone, a chromowane zaślepki świecą się jak psu... :facepalm: Żenada.

Też tego nie ogarniam. :toobad:

Tak poza tym to jeden z ładniejszych SUV Coupe (moim zdaniem) ale te wydechy drażniły by mnie nawet w aucie stylizowanym na sportowe za 100 - 150 tyś, a za 500 przykładowo w "sportowym" SQ8 to jest już dyskfalfikujący fejk (znów moim zdaniem ;)). :czerwona:

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to tez w SUVach MB... i dla mnie to jest taki fabryczny agro tuning - z reszta wszystkie te SUV'y coupe to grupy agro-tuningowej naleza.  Generalnie odnosze wrazenie ze za stylistyke w wielu autach odpowiadaja tunerzy z lat 90'tych, ktorzy dawniej przerabiali niemieckie auta na rozne paskudztwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eryk napisał:

Widzialem to tez w SUVach MB... i dla mnie to jest taki fabryczny agro tuning - z reszta wszystkie te SUV'y coupe to grupy agro-tuningowej naleza.  Generalnie odnosze wrazenie ze za stylistyke w wielu autach odpowiadaja tunerzy z lat 90'tych, ktorzy dawniej przerabiali niemieckie auta na rozne paskudztwa.

 

Jedynie AUDI z SUV copue jakoś sobie stylistycznie radzi. BMW to potworki, a Mercedesy wyglądają niewiele lepiej ale i tak jak połamane. 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2020 o 14:44, Eryk napisał:

Widzialem to tez w SUVach MB... i dla mnie to jest taki fabryczny agro tuning - z reszta wszystkie te SUV'y coupe to grupy agro-tuningowej naleza.  Generalnie odnosze wrazenie ze za stylistyke w wielu autach odpowiadaja tunerzy z lat 90'tych, ktorzy dawniej przerabiali niemieckie auta na rozne paskudztwa.

w przypadku MB to kolejny dramatem jest ze za wersje GLC Coupe trzeba jeszcze dopłacić 20k :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, _akir_ napisał:

w przypadku MB to kolejny dramatem jest ze za wersje GLC Coupe trzeba jeszcze dopłacić 20k :facepalm:

 

Dla mnie to auto jest nieakceptowalne, natomiast niedawno sprzedawałem GLC Coupe mojej znajomej w przebiegiem 43tkm, zainteresowanie autem przerosło moje oczekiwania, sprzedało się w tydzień za bardzo dobrą cenę, bez problemu dopłacają te 20k w porównaniu do GLK:) 

Ale my jesteśmy jacyś inni...:thumbup:

 

Natomiast kumpel użytkuje Q8 i  to auto mi się podoba, wg. mnie najładniejszy SUV Coupe aktualnie na rynku, na to auto chętnie bym się przesiadł 

Edytowane przez vexus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vexus napisał:

 

Dla mnie to auto jest nieakceptowalne, natomiast niedawno sprzedawałem GLC Coupe mojej znajomej w przebiegiem 43tkm, zainteresowanie autem przerosło moje oczekiwania, sprzedało się w tydzień za bardzo dobrą cenę, bez problemu dopłacają te 20k w porównaniu do GLK:) 

bo teraz jest duze zapotrzebowanie na to auto i nawet nowych u dealera nie kupisz bo ich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zyzol napisał:

No dobrze, można doprecyzować - najczęściej będzie to „more sporty look” ;) 

Na zdjęciu z podwójnym wydechem Fiat 500X w wersji "Sport", silnik 1.0 Firefly od 0 do 100 km.h jest 10,9 sek. jednak boję się co będzie jak wsiądą cztery osoby. 

Zrzut ekranu 2020-10-12 o 20.54.31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...