Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również chciałbym podziękować za miło spędzony czas wszystkim znajomym, oraz nowo poznanym forumowiczom. Niestety nie miałem przyjemności poznać wszystkich, ale mam nadzieję że następnym razem nadrobimy ;) Poniżej daję tylko kilkanaście z ok. 50 fotek, bo mam dosc duże problemy z uploadem, poza tym nie bardzo mam gdzie je wrzucić, a nie będę wklejał tylu fotek do jednego tematu :)

 

1.

dsc3102zs2.jpg

 

2.

dsc3165rk5.jpg

 

3.

dsc3195ic5.jpg

 

4.

dsc3200vo5.jpg

 

5.

dsc3210if4.jpg

 

6.

dsc3242mf8.jpg

 

7.

dsc3289tf4.jpg

 

8.

dsc3295rd9.jpg

 

9.

dsc3299wm8.jpg

 

10.

dsc3301oc2.jpg

 

11.

dsc3315jc5.jpg

 

12.

dsc3366nu7.jpg

 

13.

dsc3408dx7.jpg

 

14.

dsc3402zz5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za fajne fotki. Wck w końcu wiem jak wygądałem z urwanym zderzakiem :twisted: masz więcej fotek? proponuję je spakować jakimś rarem i wrzucić np tu: www.chomikuj.pl

Pablonas dzięki za przejażdżkę. Przy okazji przekonałem się, że nasze GLe całkiem wytrzymałe są :)

to nie wiedziałeś? trzeba było zapytać :mrgreen:

pablonas, wielkie dzięki w imieniu moim i verta za pomoc w organizacji dzisiejszego szutrowiska!!!!

było mi miło. polecam się na przyszłość :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wrociłem do domu maxymalnie zadowolony, dzieki dla verta i norvega za organizacje imprezy w super miejscu . Tor bardzo ciekawy, choc po pewnym czasie mocno sie zdefasonował . obyło sie bez wiekszych strat wiec to juz mega tegesik (nie wierzyłem ze mi sie to uda bo tor zdradliwy jest) Pozdrawim wszystkich znanych mi i nowo poznanych forumowiczów było bardzo miło Szkoda tylko ze tyle osób nie dotarło, byłaby wieksza mozliwosc porównania czasów, szczególnie załuje ze nie dotarł (awaria) JurekP, byłem bardzo ciekaw ile bym dostawał i moze os by sie udało podpatrzec i skorzystac

 

Słysząc jak

jezdzisz to myślę, że pewnie ja bym dostał, z racji wieku emeryta i malo jazdy ostatnie czasy

przez nękające mnie awarie techniczo- uderzeniowe- jakoś skaputnialem , pewnie jechałbym zachowawczo,

a by był wynik trzeba jechać przy granicach bezpieczenstwa.

 

Zazdroszcze wam tak fajnej imprezy i gratuluje pomysłu organizatorom , następnym razem postaram się by być.

 

JP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słysząc jak

jezdzisz to myślę, że pewnie ja bym dostał, z racji wieku emeryta i malo jazdy ostatnie czasy

przez nękające mnie awarie techniczo- uderzeniowe- jakoś skaputnialem , pewnie jechałbym zachowawczo,

a by był wynik trzeba jechać przy granicach bezpieczenstwa.

 

widziałem cie na Torze w Słomczynie i myśle ze zjadłbys mnie na śniadanie :mrgreen:, mam nadzieje ze sie uda gdzies razem pojeżdzić i zweryfikujemy czasy :twisted: , z tym emerytem to bez przesady :wink:

 

http://img59.imageshack.us/img59/7636/dsc3289tf4.jpg

Kozacka fota, nie masz w wiekszej rozdziałce :?:

 

faktycznie fajnie uchwycone :twisted: , wielkie dzieki dla fotografa to jest w tej chwili jedna z fajniejszych fotek mojego wózka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż po zdjątkach widac że było kozacko, i bardzo żałuje że mnie tam nie było :cry: Mam nadzieje że nastepny termin szutrów będzie mi bardziej odpowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pablonas, beben_wrc za szybką przewózkę na prawym :twisted: , Paweł wycisnął z GLa chyba 200%, bo latał jak szalony, a bęben robił koleiny jak po czołgu - nic dziwnego, jak się cały czas bokiem jedzie :twisted: :wink: . SI nie do zajechania! Mam nadzieję, że jeszcze jakaś szutrowa imprezka niedługo się odbędzie.

 

Pozdro dla wszystkich nowo poznanych forumowiczów, miło było poznać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema jestem :mrgreen:

 

usterka na razie siedzi bo nie mamy dostepu do komputra co by wykasowac imobilizer...

no ale posiedzialem z kumplem przy cytynoweczce i powstal film.postaram sie go wsadzic na nasza strone i youtube :twisted: dzieki wszystkim.bylo wspaniale !

 

fotki mega super !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film "mazurskie szutry"

 

Filmik fajny, ale za krótki :razz: Proponuje następnym razem jakieś 1,5h love story z szutrami w roli głównej :mrgreen:

 

Dobra robota :smile:

 

Ivanek jedyny ratunek to jak usłyszysz że jedzie to skok na maske :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...