Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

 

oki. ja bede na typowo szutrowej oponie barum brawurisssss :mrgreen:

 

ja też :mrgreen:

 

A ja jestem "uziemniony" na V (jubileuszowym) Rallymen Meeting Speed&Power i z szuterków nici :evil::evil::evil: vertolot, przeciez mogliśmy sie dogadać i bym Cię nie "objeżdżał" na tych szuterkach, a tak wykosiłeś konkurenta nr 1 na luźnej nawierzchni i resztę pewnie "objedziesz". Taki żywot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak trafić na tor:

1. http://mapa.szukacz.pl/

2. wpisujemy "Giedajty"

3. Jadąc od olsztyna mijamy wioskę której nazwę podałem wyżej i po jakichś 300 metrach dojeżdżamy do partii zakrętów lewy -> prawy (po prawej stronie duży skład opon - nie można nie zauważyć)

4. na tym prawym zakręcie odbijamy w lewo na szutrową drogę, mijamy szlaban i jedziemy pod górkę

5. jesteśmy na miejscu i upalamyyyyy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilla weźmiemy.....

 

znakomicie, grilik to podstawa dobrego upalania :twisted: , poprosze zonkę żeby mi jakiś smaczny prowiant przygotowała :mrgreen:

 

Bergen będziesz na 100 %? daj znac w razie co zebym kiełbasy lupą nie zmażył :wink:

na razie na 100% jest 10 aut

 

to juz nieżle, nie wiem jaka jest pojemność toru, ale tłok nie jest wskazany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedzie malo chetnie przyjada chlopaki z olsztynskiego klubu.wymiatacze z KJS ale spoko za duzo bryk tez nie dobrze...

pablonas czowa nad sytuacja.

no zobaczymy. info o upalaniu dałem w dwóch miejscach i jakoś chłopaki się specjalnie nie biją o numer na liście zgłoszeń... być może wpisowe jest za wysokie (w końcu to miejscowe chłopaki mniej spragnieni ganiania po szuterku bo mają go pod nosem). no ale mamy jeszcze tydzień. najwyżej sami będziemy jeździć aż się pochorujemy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od ktorej godziny zaczynacie?

Blisko człowiek ma, to wypadało by zajechac, pooglądać.

Szkoda, że Golfstrom niegotowy, bo "poszurało" by się troche po luznym :smile:

 

pzdr

 

jestesmy tam 0d 9 rano.z wawy jedziemy od 5 rano.tyle ze z lawetami wiec troche wolniej sie jedzie.ale jak bedziesz to wspaniale. :grin:

czekamy.no i forkiem boka zapniesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grila weźta, ja wezne cosik na popitke :twisted: Jako że będę pasażer a nie kierownik to siem nie zamierzam żywić na siłe herbato i ciasteczkamy. Przywieze coś łod serca na pokropienie żołądka i karkófffki :mrgreen:

 

Śmiech'u

 

ty mnie nie denerwuj, ma być bardzo ciepło wiec widok zimnego piwka moze byc druzgocący :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...