Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

golfstrom ja cie wrecz prosze o to abys znami pohulal poniewaz pare osob zrezygnowalo, a za tor juz zaplacilem... natomiast jedzonko zdjecia i film bedziesz mial gratissss jako forumowicz. :twisted:

zakladaj fartuchy i wio.ja bede z norvegiem juz od piatku popoludnia bo chcemy poczyscic tor z wiekszych kamieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Kolegów, którzy będą na szutrach: czy ktoś byłby w stanie zakupić w znanym sobie punkcie (Kornacki?) Shell Gearoil 4l (38zł/litr?) i podrzucić mi go na spota? W 3Mieście jest on niestety niedostępny, stąd moja prośba. Z góry dzięki za pomoc. Piszcie proszę na priv, żeby wątku nie zaśmiecać.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfstrom weź no przyjedź. nie chcę być pierwszy i ostatni w klasyfikacji wolnych ssaków.

ja bede z norvegiem juz od piatku popoludnia bo chcemy poczyscic tor z wiekszych kamieni :wink:

taaa? a czym będziecie te kamienie zbierać? subarakiem czy saxo? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfstrom weź no przyjedź. nie chcę być pierwszy i ostatni w klasyfikacji wolnych ssaków.
ja bede z norvegiem juz od piatku popoludnia bo chcemy poczyscic tor z wiekszych kamieni :wink:

taaa? a czym będziecie te kamienie zbierać? subarakiem czy saxo? :razz:

 

hehe nie niczym.mamy spotkanie z gdansku wieczorem wiec pewnie z gdanska ruszymy wieczorkiem tak ze by z rana upalac wrrrrrrrrr :twisted:

a auto przyjedzie na lawecie w sobote rano z drugim saxo tez na lawecie

 

:twisted:

 

 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfstrom ja cie wrecz prosze o to abys znami pohulal poniewaz pare osob zrezygnowalo, a za tor juz zaplacilem... natomiast jedzonko zdjecia i film bedziesz mial gratissss jako forumowicz. :twisted:

zakladaj fartuchy i wio.ja bede z norvegiem juz od piatku popoludnia bo chcemy poczyscic tor z wiekszych kamieni :wink:

 

Niestety, raczej się nie dorzucę, nawet jeżeli przyjadę, bo właśnie przechodzę planowany przegląd z planowana wymianą tylnych łączników i niestety nie planowaną wymianą prawego przegubu. Dodatkowo dzisiaj dostałem maila o wpłaceniu wpisowego na Zlot :grin: :grin: Tak więc limit wydatków na Subaru w tym miesiącu zdecydowanie przekroczony :???:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na dzień dzisiejszy olsztyński GTek też odpada (mała szansa, że zostanie naprawiony do soboty) a więc lista wygląda tak:

1.vert

2.norveg

3.adam tomalak

4.Jurek P

5.Pablonas

6.beben wrc

7.Alex

8.Durbos

9.Czwartek (jesli zona nie bedzie rodzic)

10.załoga jeżdżąca sejem w PPZM (potwierdzą w czwartek)

11.

12.

13.

14.

15.

 

vert masz chętnych którzy nie są tu uwzględnieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.vert

2.norveg

3.adam tomalak

4.Jurek P

5.Pablonas

6.beben wrc

7.Alex

8.Durbos

9.Czwartek (jesli zona nie bedzie rodzic)

10.załoga jeżdżąca sejem w PPZM (potwierdzą w czwartek)

11.

12.

13.

14.

15.

 

vert masz chętnych którzy nie są tu uwzględnieni?

 

bedzie gosc legasem dodatkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, sorki za zmianę, ale kompletnie nie zdążę przygotować autka na wyjazd na szuter (jeszcze liżę rany po Ringu). W ramach testu nowego zawiasu pojadę jednak do Ułęża.

Sorki za zamieszanie, jeśli uwzględniłeś mój udział w kosztach to oczywiście mogę zrekompensować brak mojej osoby (oczywiście tylko w wymiarze finansowym :oops: )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivanek tym razem juz ci sie nie przewidziały :twisted: , z miejscem jest niestety problem, jesli sie nie zwolni w ostatniej chwili to mam kpl :neutral: , zeby cie pocieszyć to ci powiem ze jestes pierwszy rezerwowy

 

na grila ja juz mięcho jakies kupiłem i chyba tak ustalalismy ze kazdy obiad bierze ze sobą, ale moze dogadasz sie z pozostałymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.no wiec jestesmy po kawiorowym obiadku nad jeziorem :mrgreen:

tor dogladniemy dzis wieczorem.jestesmy umowieni na ogladanie jak sie go rowna.

JURECZKU jedzonko zalatwiamy wiec kanapek nie zabieraj.mieska kielbaski napoje beda.

pogoda piekna sloneczko cudnie.do zobaczenia do jutra.czekamy na was od 9 rano.

jak by co dzwoncie 509123400 a jak dojechac jest na www.rallyevents.pl w zakladce aktualnosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...