Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się piszę na ten wyjazd, dołączcie mnie do listy!

 

a czym pojedziesz eresem czy groszkiem :?:

 

plyte zaloz ;) na szczescie na torze drzew nie ma :mrgreen:

 

No mam nadzieję, że nowym wcieleniem groszka, silnik już się składa! Może zdążę ze strojeniem :?: , jak nie to cały czas mam wersję 2.0 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O strojeniu 2.5 możecie pisać jawnie :wink: Bo chętnie się czegoś ciekawego dowiem na ten temat.

Gwarantuje Tobie i Adamusmax,że cała historia mojego swap'a ujrzy światło forumowe :wink: Mam nadzieję,że za 2 tygodnie wkleję wykresy, opinie i fotki sklillowanych aut :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O strojeniu 2.5 możecie pisać jawnie :wink: Bo chętnie się czegoś ciekawego dowiem na ten temat.

Gwarantuje Tobie i Adamusmax,że cała historia mojego swap'a ujrzy światło forumowe :wink: Mam nadzieję,że za 2 tygodnie wkleję wykresy, opinie i fotki sklillowanych aut :mrgreen:

 

OK. Życzę żeby wszystkie fotki wyszły mocno rozmyte :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurka samochod stroil gs, 470 Nm jest aktualnie i nic sie nie dzieje zlego z aute

m.

 

Auto jak dla mnie to fajnie jeżdzi 474 Nm i 306 KM, jest zestrojone przez Grześka nie ile wyda tylko aby było bezpiecznie

 

Jurek jak chcesz mam dla Ciebie swoja płyte pod dyfer!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy byliśmy :) chłopaki wrzucą fotki.

nawierzchnia na dzień dzisiejszy jest ok z wyjątkiem wjazdu pod mostek. właściciel zobowiązał się naprawić ten kawałek ale ostrzegł nas, że jeśli będzie padać przed spotem to raczej mostek trzeba będzie odpuścić (możliwy inny wariant przejazdu).

 

na razie nic więcej nie piszę. niech się wypowiedzą organizatorzy bo ja tam już trochę jeździłem i mogę być stronniczy :)

 

P.S.

chłopy dawać te foty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem z olsztyna, ale może wpadne tylko pogadać i obejrzeć jak inni jeżdżą.....mam zbyt sztywne i niskie zawieszenie....cieżko czasem normlanie po ulicach jeździć.....znam dobrze ten tor....jakiś czase temu jeździłem na nim kilkakrotnie, pamietam także jak dachował tam hołek swoim subaru, tor ciekawy, nie wiem jak teraz, chyba od dawna nie używany.

pozdrawiam

 

 

 

[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...