Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak beda chetni to w kazdej chwili.tyle ze teraz to juz zaliczki biore bo sporo osob z listy sie wykruszylo i kosztowalo mnie to troche kas.zobacz PW

Hmm, w takim razie powinieneś rozłożyć całość na wszystkich którzy brali udział. Niby dlaczego masz być dobry wujek i dorzucać do interesu?

 

Nie ma to tamto, zebrałeś po 200PLN od 5 osób a przecież zapłaciłeś z 2koła jak nic ...

Albo kasuj od takich co to niby nie jeździli a jeździli (czyli np. ja - zrobiłem dwa kółka bębnowym sprzętem, a przecież takich osób było więcej co to mieli nie jeździć a jednak przy okazji machneli kółeczko bo przyjechali popatrzeć i na gryla siem załapać).

 

No chiba że masz złote jabłka w ogródku :mrgreen:

 

pozdr.

Śmiech'u

P.S. powiem Ci Vercik, że nawet przez chwilkę mi przeszło przez mózgoffnice, że może Ty chcesz być taki dabry wujek bo rozkręcasz byzness i robisz taką promocję - a niech majo chłopaki ten pierwszy Track Day od RallyEvents :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie o kase chodzilo tym razem.bo i tak mialem w planach z tomalakiem potrenowac jazde na szutrach.wiec ci co byli i sie dozucili to i tak mam na plus.wiec nie mam zupelnie pretensji do nikogo.to ze jezdziles to super i nie gadaj mnie tu o kasie.

a nastepnym razem zrobimy tak ze by sie rowno rozlozylo.spoko loko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felix nie wiem.na razie ulez 12 maja.potem cykl imprez co by na mleko zarobic dla dzieci :mrgreen: no i wreszcie zalozylem ze wreszcie wystartuje w pzm koniec czerwca lipca i wrzesien nikon pojechac(jako ,,0,, )tak wiec nie wiem jak to bedzie z olsztynem.natomiast szykujemy tor w wegrowie i pewnie tam cos zrobimy(a tor jest super)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
felix nie wiem.na razie ulez 12 maja.potem cykl imprez co by na mleko zarobic dla dzieci :mrgreen: no i wreszcie zalozylem ze wreszcie wystartuje w pzm koniec czerwca lipca i wrzesien nikon pojechac(jako ,,0,, )tak wiec nie wiem jak to bedzie z olsztynem.natomiast szykujemy tor w wegrowie i pewnie tam cos zrobimy(a tor jest super)

 

 

jakies nowiny na temattoru w wegrowie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...