Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie jest on zamocowany w tym aucie?

bo mój kolega rozważa montaż :wink:

 

He he :).

 

Widzę, że znamy klasykę debilnego filmu 8).

 

debilny owszem - ale ja wymiękłem od początku do końca :mrgreen::mrgreen:

very nice :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

niezmiennie powtorze: czerwona Sienna mojego "seniora". Rocznik 1998 - przebieg 47.000 km i caly czas serwisowana w ASO :mrgreen: Podobno nawet raz przekroczyla 130 km/h :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz seniorowi, że za 4 lata po 60000 trzeba wymienić pasek rozrządu - nie wytrzymuje deklarowanych 90000 (a remont silnika kosztuje 75% ceny tego auta w tym wieku :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz, nie bede go stresowal... poza tym za 4-lata to juz bedzie egzemplarz kolekcjonerski i go opchnie Japonczykom do muzeum za ciezkie pieniadze jako woz strazacki z Europy Srodkowo-Wschodniej z drugiej polowy XX wieku (dodam dla wyjasnienia, ze rzeczona Sienna jest koloru czerwonego :shock: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debilny owszem - ale ja wymiękłem od początku do końca :mrgreen: :mrgreen:

very nice :lol:

 

Rozmawiasz z fanem Alego G., z okresu na długo przed popularnością Borat - The Movie 8). Mam wszystkie DVD dostępne na rynku - część z EU, część z US, jeden nawet sprowadzany z Australii (tylko tam go można było kupić) :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i czekamy na pełnometrażowego bruno

a kiedy ma się pojawić? :cool:

 

jeden nawet sprowadzany z Australii (tylko tam go można było kupić) :twisted:.

 

A na torrentach nie było? :mrgreen::twisted:

Musiało być. :smile: Podaj tytuł i poszukam pośród moich kilkunastu GB torrentowego Saszy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiało być. :smile: Podaj tytuł i poszukam pośród moich kilkunastu GB torrentowego Saszy. :wink:

 

[you] na pewno to ma. W końcu to największy pirat na forum... :roll:

[edit]

to jak z tym bruno? kiedy będzie pełnometrażówa edycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[you] na pewno to ma. W końcu to największy pirat na forum... :roll:

Ja ????????

W życiu !!!!!!!!!!!! Nie mam - harcerskie słowo ! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja wiem, że to archeologia, ale nie mogłem się oprzeć - wczoraj w Zielonej Górze widziałem ssangjonga, nie wiem co to za model, zresztą to bez znaczenia, ale to taki SUV co wygląda jakby mu ktoś trumnę wbił przez tylną klapę. A ponieważ auto na sprzedaż było wystawione począłem się zastanawiać, KTO kupuje takie samochody???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o Rodiusie, to to jeden z brzydszych wozow ever. Niezly mielismy kiedys ubaw z kumplami, jak jeden taki na osiedle naszej przyjechal :mrgreen:

 

moim zdaniem pierwszy koncept był bez dobudówki, po czym dyrektorzy stwierdzili że ma mieć więcej przestrzeni i dorobili tą nadbudówkę.

 

ciekawy jest jeszcze model który ma tylne światła w kształcie herbu - kyron:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o Rodiusie, to to jeden z brzydszych wozow ever. Niezly mielismy kiedys ubaw z kumplami, jak jeden taki na osiedle naszej przyjechal :mrgreen:

 

moim zdaniem pierwszy koncept był bez dobudówki, po czym dyrektorzy stwierdzili że ma mieć więcej przestrzeni i dorobili tą nadbudówkę.

 

Któryś z ich SUV-ów ma właśnie tak ścięty tył jak Rodius bez dobudówki :mrgreen:

 

A pewnie nadbudowali ją, żeby "zyskać przestrzeń bez psucia koncepcji stylistycznej" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...