Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

może i tak, ale Tico od bidy nie jest zle :wink:

 

Jest - już bym wolał 126p, bo przynajmniej nie udaje auta, którym nie jest ;-)

 

Jest. Ludzkośc w swojej historii nie wyprodukowała nigdy niczego porównywalnie beznadziejnego jak Tico. :twisted:

 

Miałem niestety okazje prowadzić wiele okropnych samochodów, ale nic nie było nawet w lidze Tico. To absolutne dno motoryzacji, taki samochodowy Rów Mariański. :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odniosłem wrażenie, że prawie wszystkie wypowiedzi są nie na temat i odnoszą się do prywatnych uprzedzeń i kompleksów autorów. Uważają, że ponieważ im się coś nie podoba, z wyglądu, z uprzedzeń, bo pewnie nawet tym nie jechali, to uważają, że z motoryzacyjnego punktu widzenia nie powinno powstać.

 

Witku gdy powstawał ten temat inni ludzie udzielali sie na forum i tym samym forum miało troszke odmienny charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odniosłem wrażenie, że prawie wszystkie wypowiedzi są nie na temat i odnoszą się do prywatnych uprzedzeń i kompleksów autorów. Uważają, że ponieważ im się coś nie podoba, z wyglądu, z uprzedzeń, bo pewnie nawet tym nie jechali, to uważają, że z motoryzacyjnego punktu widzenia nie powinno powstać.

 

Witku gdy powstawał ten temat inni ludzie udzielali sie na forum i tym samym forum miało troszke odmienny charakter.

 

Szkoda, że już nie pisujesz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Whyu, jaki? Mówienie, że Multipla nie powinna powstać bo jest brzydka jest śmieszne. Auto dobrze wywiązuje się ze swojej roli, a Multipla II jest dowodem, że inni też tak uważają. Co innego gdyby temat nazywał się "koszmarki". Oceniani książki po okładce mija się z celem.

 

Temat mógł być bardzo ciekawy i wnosić dużo ciekawych informacji, a sprowadza się do kolejnego " a mi się nie podoba...".

 

Do Jensena i masowo produkowanych Leone, ale nie wracajmy do tego tematu.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

To samo mogę powiedzieć o Tobie :wink:

 

Nie za bardzo. W tamtym temacie zgodziłeś się, że mam rację, ale dodałeś, że i tak zdania nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsiejsze jest to, ze Tico to tylko marna kopia Suzuki :twisted:

 

Zgadzam się Suzuki maruti (itp.) do teraz jeździ i trzyma się dość dobrze :roll:

 

a Ty jako zoltodziob nie masz nic do gadania

 

Ja w tedy jak i teraz czasem mam problem ze zrozumieniem postów jednego użytkownika na W. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niestety okazje prowadzić wiele okropnych samochodów, ale nic nie było nawet w lidze Tico. To absolutne dno motoryzacji, taki samochodowy Rów Mariański. :razz:

 

Jarek, ale Tico nie ma ABS :mrgreen: :razz:

 

Ale to pewnie jest spowodowane tym, że nie byłoby do czego ten ABS tam założyć. Hamulców to to też nie ma... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o stylistyce czy ogólnie o całym aucie ? Bo wbrew pozorom, to jeden z lepszych kompaktowych vanów i na dodatek świetnie się prowadzi jak na taką kolumbrynę.

 

Dokladnie. Moja Syrenka jezdzi czyms takim i to naprawde znakomity samochod. I jak na fiata - naprawde bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...