Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny Wielkopolaninie, przyglądałem się twojemu nowemu Logo i po minucie zwymiotowałem. Nie żeby było brzydkie, tylko wyobraziłem sobie że jadę takimi skokami. To tak jakby prowadziła moja żona.......tylko trochę szybciej. Jak już uparłeś się zeby było coś z kokpitu, to może...............przełącznik do szyberdachu.

 

Siwy Pożygany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź stoper i zmierz przyspieszenie. Każdy by się po.....gał.

pzdr

 

PS: za ew. zniszczenia na podłodze, ścianie, monitorze, ew. butach przepraszam, jak znajde lepsze logo - to zniknie. Ale zapewniam, ze nawet do takich skoków mozna sie przyzwyczaic, przez tydzien problemy żołądkowe, a potem już tylko przyjemność !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta kanciaste uważane są za kontrowersyjne. Ja uważam że powinne być jeszcze bardziej kanciaste, pod warunkiem że policja zacznie stosować do namierzania prędkości radary wojskowe. Polonez byłby dla nich nie widzialny.................................................. jak bombowiec B-2.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ciekawostki - znany mi jest przypadek rodziny holenderskiej (dotychczas on + ona, od niedawna + dziecko), którzy zawsze mieli fajne auta - od kiedy ich znam: Calibra 4x4 turbo, potem od 96 impreza, od 99 impreza GT i sądziłem, że teraz bedzie WRX, może Sti, w najgorszym razie Forester, a oni co???? Kupili Multiple. Twierdzą, że bardzo ładna, rodzinna i jedzie nawet calkiem, calkiem. Nie wiem, czy to efekt cieplarniany czy może zła polityka prorodzinna rządu holenderskiego, ale takie są skutki.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup Multipli w Holandii jest jak najbardziej uzasadniony. Wprawdzie Holendrzy nie są specjalnie spostrzegawczy, lecz prędzej czy później zauważają, że mnóstwo tam wody. Efekt: zakup delfina butlonosego.

 

 

Legenda:

Delfin butlonosy - patrz Mutipla: skazany na wymarcie gatunek prezentujący typowy okres błędów i wypatrzeń (nie, nie - nie socjalizmu :) ) ewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że to dlatego, iz tam jest tak płasko. Patrzysz na lewo - płasko, na prawo - też, aż Ci sie w głowie zakręci i biegiem do salonu Fiata po Multiple, zanim stan otumanienia minie.

Korsarz - całe szczęscie, ze zaden delfin nie czyta tego forum, bo by sie na pewno obraził, przeciez multipla jest duuuuużo brzydsza niż najbrzydzsy delfin

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez oddaje glos na multiple ale ona w porownaniu do daewoo tico to poprostu auto marzen i snow, ja nie wiem jak mozna cos takiego wyprodukowac jak tico - osobiscie jak widze to auto juz wiem ze mam noc z glowy z powodu koszmarow :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emkasi-u, co ty k....... wiesz o koszmarach. chybaś młody i nie żonaty. Poczekaj zobaczysz teściową. Ja brałem morfinę żeby zasnąć, a i tak budziłem się zlany potem ( i przedtem...... też byłem zlany). A potem cię w nocy żona budzi w papilotach i z maseczką na twarzy. A ty myślałeś że skąd się wzięła Angina Pectoris ...............z papierosów ?! A dwa dzikie szympansy, skaczące ci po głowie ryczące: TATOOOOO!!!!! BO ON MNIE OPLUŁ !!!!!!!. Jak postawisz to stado obok TICO......to się w nim zakochasz.

 

LEGENDA :

Angina Pectoris - zawał serca. Występuje u zięcia, w momencie, gdy organ wzroku przekazuje mózgowi iformację, że zobaczył teściową. Mózg natychmiast próbuje zaalarmować cały organizm i wyzwolić reakcje obronne. Organizm przekazuje informacę do kończyn górnych, żeby te natychmiast wydłubały organ wzroku, ponieważ tak przerażający widok może go trwale uszkodzić. Następuje przegżanie organizmu od nieskoordynowanego machania kończynami górnymi. W wyniku wybuchu paniki w organiżmie, kończyny dolne doznają paraliżu. Żołądek próbując odciąć serce od informacji z mózgu, staje im na drodze, w okolicach gardła co powoduje odcięcie dopływu tlenu i sinienie twarzy. Nadnercza zaczynają nadprodukcję adrenaliny, co wpływa na migotanie komór. Zmęczone nadgodzinami zastawki idą na piwo, a serce mówi ... - kurde! ja tego nie wytrzymam i .................nie wytrzymuje. Proste jak trepanacja czaszki.

 

Załączam różne wyrazy.

 

Siwy dr. kardiolog

 

Swiy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...