Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy juz swoje samochody marzen i ukochane trasy ; a jakie samochody lub rozwiazania techniczne wedlug Was nie powinny powstac ?

 

Szczegolnie znienawidzonymi przeze mnie samochodami sa dwusowy.Rozumiem koncepcje jaka przyswiecala wladzom w demoludach aby stworzyc tani i w miare masowy samochod , no ale dlaczego takie p...dopedy z silnikami od kosiarek albo pomp strazackich (Mikrus).Tymi samymi kryteriami kierowal sie Sir Alec Issigonis i stworzyl klasyczna konstrukcje Mini ,ktore jak wszyscy wiemy w wersji Cooper wygralo Monte Carlo.

A co Was drazni w swiatku motoryzacyjnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Silnik od pompy strazackiej to akurat miala Syrena, zwana czasem "Ford Gomula".

 

Ja uwazam za aboslutna katastrofe proby budowy przez amerykanow w latach 80-tych turbodoladowanych silnikow 4-cylindrowych. Pokazali wyraznie jak daleko sa technologicznie za Europa i Japonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsze są nowe pomysły Renault z beznadziejnym tyłem.

 

A pamietasz reakcjie jak sie w 2001 pojawila nowa Impreza? Ten samochod to dopiero mial wyjatkowo beznadzejny i przod i tyl. No i co - przyzwyczailismy sie jednak, bo nawet bug-eyed Impreza ma swoj urok. I w nowych Renault tez jest cos ciekawego. Mi sie nawet podoba to Megane II - zwlaszcza 3 drzwiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietasz reakcjie jak sie w 2001 pojawila nowa Impreza? Ten samochod to dopiero mial wyjatkowo beznadzejny i przod i tyl. No i co - przyzwyczailismy sie jednak, bo nawet bug-eyed Impreza ma swoj urok. I w nowych Renault tez jest cos ciekawego. Mi sie nawet podoba to Megane II - zwlaszcza 3 drzwiowe.

 

Wiesz, gdyby Renault Laguna zrobili Japończycy, pewnie już bym nią jeździł, ale że zrobili ją Francuzi, to chętnie ją tylko oglądam, mieć bym nie chciał. Megane II podoba mi się w środku, ale do tyłu dłuuugo się chyba będę przyzwyczajał i mam nadzieję, że jest to tylko chwilowa moda, a nie trend w motoryzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multipla - zwierze na wymarciu, porusza się w sposób do złudzenia przypominający jadący samocvhód. Przy ciężkich zatruciach stosowana do sprowokowania wymiotów. Wykorzystywana również jako straszak przy resocjalizacji trudnej młodzieży. Kupowana zazwyczaj przez osoby z poważną wadą narządu wzroku , w prezencie "kochanej" teściowej lub w pomroczności jasnej. Pierwsze egzemplarze notorycznie mylone z Justyną Steczkowską z powodu wysoko osadzonych oczodołów. Poruszają się bocznymi drogami, ponieważ kanały ściekowe są za wąskie.

 

LEGENDA :

Justyna Steczkowska - twarzowyjec wieczorny owłosiony, po Lacinie [/i]glutus totalus. budową zbliżony do łopaty sztychówki. Pod ochroną jak bobry i inne szkodniki.

 

Siwus Krytykus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolanin napisal

Oddaje głos na Multiple (juz ma dwa i króluje na tej niechlubnej liscie), szczegolnie za środek - fuj

 

shodan napisal

Ja na multiple tez oddaje glos i to bez zagladania do srodka

 

Jezeli Wam chodzi o taka Multiple to do niej nie zagladalem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...