Jump to content

Samochody ktore nie powinny powstac.

Ickx
 Share

Recommended Posts

Znamy juz swoje samochody marzen i ukochane trasy ; a jakie samochody lub rozwiazania techniczne wedlug Was nie powinny powstac ?

Szczegolnie znienawidzonymi przeze mnie samochodami sa dwusowy.Rozumiem koncepcje jaka przyswiecala wladzom w demoludach aby stworzyc tani i w miare masowy samochod , no ale dlaczego takie p...dopedy z silnikami od kosiarek albo pomp strazackich (Mikrus).Tymi samymi kryteriami kierowal sie Sir Alec Issigonis i stworzyl klasyczna konstrukcje Mini ,ktore jak wszyscy wiemy w wersji Cooper wygralo Monte Carlo.

A co Was drazni w swiatku motoryzacyjnym ?

• Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Silnik od pompy strazackiej to akurat miala Syrena, zwana czasem "Ford Gomula".

Ja uwazam za aboslutna katastrofe proby budowy przez amerykanow w latach 80-tych turbodoladowanych silnikow 4-cylindrowych. Pokazali wyraznie jak daleko sa technologicznie za Europa i Japonia.

Dla mnie najgorsze są nowe pomysły Renault z beznadziejnym tyłem.

A pamietasz reakcjie jak sie w 2001 pojawila nowa Impreza? Ten samochod to dopiero mial wyjatkowo beznadzejny i przod i tyl. No i co - przyzwyczailismy sie jednak, bo nawet bug-eyed Impreza ma swoj urok. I w nowych Renault tez jest cos ciekawego. Mi sie nawet podoba to Megane II - zwlaszcza 3 drzwiowe.

A pamietasz reakcjie jak sie w 2001 pojawila nowa Impreza? Ten samochod to dopiero mial wyjatkowo beznadzejny i przod i tyl. No i co - przyzwyczailismy sie jednak, bo nawet bug-eyed Impreza ma swoj urok. I w nowych Renault tez jest cos ciekawego. Mi sie nawet podoba to Megane II - zwlaszcza 3 drzwiowe.

Wiesz, gdyby Renault Laguna zrobili Japończycy, pewnie już bym nią jeździł, ale że zrobili ją Francuzi, to chętnie ją tylko oglądam, mieć bym nie chciał. Megane II podoba mi się w środku, ale do tyłu dłuuugo się chyba będę przyzwyczajał i mam nadzieję, że jest to tylko chwilowa moda, a nie trend w motoryzacji

Multipla - zwierze na wymarciu, porusza się w sposób do złudzenia przypominający jadący samocvhód. Przy ciężkich zatruciach stosowana do sprowokowania wymiotów. Wykorzystywana również jako straszak przy resocjalizacji trudnej młodzieży. Kupowana zazwyczaj przez osoby z poważną wadą narządu wzroku , w prezencie "kochanej" teściowej lub w pomroczności jasnej. Pierwsze egzemplarze notorycznie mylone z Justyną Steczkowską z powodu wysoko osadzonych oczodołów. Poruszają się bocznymi drogami, ponieważ kanały ściekowe są za wąskie.

LEGENDA :

Justyna Steczkowska - twarzowyjec wieczorny owłosiony, po Lacinie [/i]glutus totalus. budową zbliżony do łopaty sztychówki. Pod ochroną jak bobry i inne szkodniki.

Siwus Krytykus

Wielkopolanin napisal

Oddaje głos na Multiple (juz ma dwa i króluje na tej niechlubnej liscie), szczegolnie za środek - fuj

shodan napisal

Ja na multiple tez oddaje glos i to bez zagladania do srodka

Jezeli Wam chodzi o taka Multiple to do niej nie zagladalem :lol: