Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

Tuning w Tico polegać powinien na przełożeniu karoserii z innego auta, przełożeniu silnika z innego auta, przełożeniu tapicerki z innego auta.

Tylko taki przeszczep byłby logiczny, pod warunkiem że tym innym autem nie była by Multipla.

 

TuningSiwy - Przeszczepy, Wymiana Zarówek, Wulkanizacja Błon Dziewiczych. Serwis czynny.....ale drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

najsmiesniejsze w tym zdjeciu to jest to ze chyba zostalo ono zrobione nie w polsce:

1. tablica

2. obok maluchomercedesa stoi fiat 500 (notabene z napisem ferrari :!: :?: ), ktorego w polsce jeszcze nie widzialem

3. te domy w tle jakies niepolskie :wink:

4. nazwa pub-u chyba po niemiecku a napewno nie po polsku

kto znajdzie jeszcze inne szczegoly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch jest WYPASIONY!

 

Wielkopolanin może mieć rację, pamiętajmy, że maluszki to w punkcie wyjścia Fiaty...

 

A co do innych szczegółów: równy asfalt, skuter pozostawiony bez opieki (pomijam już fakt, że wygląda tak delikatnie, że na polskich drogach rozpadłby się w kawałki...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplo, ty jesteś światełkiem w tunelu,

Dla homo, hetero, i biseksów wielu,

Kontemplując koszmarek twojej brzydoty,

Żem głupi..odkryłem i.... przyczynę głupoty.

tyś jest nadzieją dla naszej ludzkości,

I źródłem, najbezpieczniejsze z bezpiecznych miłości.

Przecież nikt inny, tylko Fiat Multipla,

Odstraszy skutecznie AIDSA i TRYPLA.

Nobla powinnaś za swą bryłę otrzymać,

I dale w swej brzydocie na szczyty się wspinać.

Myliłem się, ganiąc ogrom twych przymiotów,

Teraz zrozumiałem zbawienność wymiotów.

 

 

W przgotowaniu do druku jest tomik poezji pt NABIŁA MI MUZA GUZA

 

Siwy New Aige Gniot Corupcyone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie...

A propos, widziałem dzisiaj MULTIPLE - RADIOWÓZ . Najprawdziwsza Multipla z kogutem, niebieska, z paskami wzdłuż nadwozia żeby panowie

carabinieri wiedzieli, gdzie klamki znaleźć - "obstawiała" manifestację antywojenną w P-niu. Mooooooocno się zdziwiłem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja nie jeżdzi Subaru ,nie wiedzą co dobre.Z drugiej strony moze to lepiej dla nas.Wyobraźcie sobie STi z video radarem ,brak szans jakiejkolwiek ucieczki :)

 

Wole sobie takiego zagrożenia na drodze nie wyobrażać... Bez obrazy, ale większość Policjantów w Polsce (również tych załóg pościgowych) ma mierne pojęcie o prowadzeniu pojazdów mechanicznych i dlatego wsadzenie ich w taki pojazd zagroziłoby nie tylko ich ale również innych uczestników ruchu drogowego życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracajac do Mercomalucha, to ja typuje na wloski samochod w austriackiej badz szwajcarskiej dzielnicy w somalijskim miescie Mogadiszu z tlem przedstawaiajacym gory wyprodukowanym w USA przez hinduskich uchodzcow, ktorzy popelnili przestepstwo w Czechach. Aha, zapomnailem dodac, ze pewnie smialkiem, ktory skonstruowal to cacko byl Australijczyk, ktorego matka byla japonka, ojciec chinczykiem, a mieszkal w Tajlandii majac obywatelstwo rosyjskie. JEdnoczesnie byl szpiegiem norweskim.

 

A tak na powaznie to nie mam pojecia gdzie to jest :)

 

Pozdrawiam,

ThanJu ("ktoremusiewszystkopokrecilo")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie pamiętam gdzie (czyżby Sz.P. na A. mnie odwiedził?) widziałem opis i foty radiowozu pościgowego - srebrnego Lancera Evo VII z gustownym kogucikiem na dachu. Strach się bać !!! Jeździ bodajże poautostradach brytyjskkich.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie pamiętam gdzie (czyżby Sz.P. na A. mnie odwiedził?) widziałem opis i foty radiowozu pościgowego - srebrnego Lancera Evo VII z gustownym kogucikiem na dachu. Strach się bać !!! Jeździ bodajże poautostradach brytyjskkich.

pozdr

 

 

Porsche 911 Turbo z napisem Polizei czy tez holenderskim odpowiednikiem też robi wrażenie...

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ bodajże poautostradach brytyjskkich.

 

 

Lancery Evo VI oraz Evo VII jezdza w drogowce w UK, Nowej Zelandii oraz w Australli. Rowniez rozne odmiany STI jezdza w Policji w Australii i Nowej Zelandii.

 

Z ciekawostek, to w Australii Lancery Evo i Imprezy STI wprowadzono najpierw dla oddzialow reagujacych na napady na banki. W pierwszym kwartale uzytkowania zalogi Lancernikow i STI zakonczyly sukcesem ponad 80% poscigow. Przedtem 300 konne Holdeny mialy skutecznosc ponizej 20%. Przy czym przeciwko bandytom uciekajacym (skradzionymi uprzednio) Imprezami skutecznosc Holdenow byla.... 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...