Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

A co Was drazni w swiatku motoryzacyjnym ?

 

Fiat Multipla - to auto nigdy nie powinno powstać :-(

 

 

Do tego SUVy, pseudoterenówki i przerabianie wszystkiego na vany (np. Agila)

 

Azrael

 

 

dołączam się rencami i nogami :) do opinii, że fiat multipla nigdy nie powinien ujrzeć swiatła dziennego....tym powinno się straszyć niegrzeczne dzieci i niegospodarne baby....- jak jeszcze raz przypalisz ziemniaki - kupię ci multiplę.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, jestem dziwny... ale mi się multipla bardzo podoba :oops: Nie ta 2 posty wyżej tylko seryjna...

 

Moim zdaniem fajne auto, i gdybym potrzebował takiego typu samochodu, to bankowo wybrałbym multiplę :D

mcar2.jpg

Zgadzam się! Auto jest oryginalne, ciekawe i nie nudne jak inne auta tej klasy! Dla mnie bomba! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jestem dziwny... ale mi się multipla bardzo podoba :oops: Nie ta 2 posty wyżej tylko seryjna...

 

Moim zdaniem fajne auto, i gdybym potrzebował takiego typu samochodu, to bankowo wybrałbym multiplę :D

mcar2.jpg

 

True, tak brzydkie że aż ładne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multipla jest w pierwszej trójce na mojej liście "najpiękniejszych" samochodów (razem z Rodiusem i Azteckiem :P). Jak patrzyłem na rankingi niezawodności, to ten model Fiata zazwyczaj ląduje w końcówce. No cóż, ale przynajmniej właściciel jeździ oryginalnym samochodem, ja tam jakoś wolę te ładne :P

 

Tak na koniec jeszcze wnętrze Multipli (jeśli myśleliście, że "projektanci" poprzestali na "oryginalnym" wyglądzie zewnętrznym, to się grubo mylicie :P)

 

multipla01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multipla jest w pierwszej trójce na mojej liście "najpiękniejszych" samochodów (razem z Rodiusem i Azteckiem :P). Jak patrzyłem na rankingi niezawodności, to ten model Fiata zazwyczaj ląduje w końcówce. No cóż, ale przynajmniej właściciel jeździ oryginalnym samochodem, ja tam jakoś wolę te ładne :P

 

Tak na koniec jeszcze wnętrze Multipli (jeśli myśleliście, że "projektanci" poprzestali na "oryginalnym" wyglądzie zewnętrznym, to się grubo mylicie :P)

Z temi rankingami to panie różnie bywa...

Wnęter Multipli owszem nie zachwyca ani projektem ani jakością wykonania, ale samo prowadzenie (w sensie położenia kierowcy, nie trakcji) i zmiana biegów są rewelacyjne (miałem kiedyś okazję pojeździć troszkę tym samochodem i było naprawdę fajnie), a gusta wiadomo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
BartZ, zdecydowanie :mrgreen: Strasznie szkaradne auto. I pewnie też zwyczajnie kiepskie, nie sadzę, żeby znacznie od poczciwego Lublina różniło się (a jego konstrukcja ile ma lat? 20? 30?)

No więc właśnie, też się zastanwiałem jak on konstrukcyjnie wygląda...bo z zewnątrz jest paskudny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...