Skocz do zawartości

Samochody ktore nie powinny powstac.


Ickx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

filester, Rodius może i jest brzydki (kwestia gustu, mnie się podoba) - ale jest naprawdę niezłym samochodem. Miałem okazje nim jechać, i muszę powiedziec, że jeśli tylko Mercedes sprzeda SY jakąś bardziej udaną skrzynię biegów, to będzie to jeden z samochodów, którymi chętnie wybrałbym się na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citroena C3,honde civik ale ten najnowszy model

 

smart

 

Nie zgazdam się. C3 to babski samochód, może być. Civik - jest zajefajny. Poprzedni był b. nijaki (wiem, bo miałem :) ). Smartami różnymi jeździłem (fortwo, roadster) i zabawy było po pachy. Poza tym smart fortwo ma tę zaletę, że jest najtańszym wozem do wypożyczenia, a mi się nierzadko zdarzało, że musiałem z lotniska gdzieś dojechać i wynajęcie wozu było najwygodniejsze. Natomiast roadster jest b. dobrym pussy magnet :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzucę wszystkie Subaru FWD

 

Jeździłem Subaru Legacy FWD przez 8 lat... Złego słowa nie dam powiedzieć :razz:

Subaru FWD jest ok :!:

 

tylko po co to powstało? tylko dlatego aby auta były tańsze o dyfer i wał? a przy okazji pozbawione cechy charakterystycznej dla marki. Wg mnie odkąd wprowadzili AWD nie powinni robić żadnych takich wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny powstawać bezpłciowe toczydełka projektowane przez księgowych za pomocą kas fiskalnych pod presją lobbingu nawiedzonych brodatych kolesi w wojskowych kurtkach z kapturami przy aplauzie lewicowych polityków.

Mówimy gromkie NIE Skodzie Fabii HTP, Dacii Logan, Renault Thalii, Oplom, zdecydowanej większości Fordów, koreańskiemu przemysłowi samochodowemu w całości. Czy projektant samochodów z odrobiną zmysłu estetycznego byłby w stanie zaprojektować coś takiego jak Kia Upiorus czy jak to się tam zwie? Ja chcę powrotu do czasów, gdy powstawały auta takie jak Lancia Delta Integrale czy Stratos, Alfa Romeo Giulietta, Renault Alpine projektowane przez ludzi kochających samochody dla ludzi kochających samochody a nie jakieś trzycylindrowe popierdółki obudowane tekturą, gdzie najważniejszym kryterium jest trzymanie się norm emisji dwutlenku węgla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citroena C3,honde civik ale ten najnowszy model

 

smart

 

Nie zgazdam się. C3 to babski samochód, może być. Civik - jest zajefajny. Poprzedni był b. nijaki (wiem, bo miałem :) ). Smartami różnymi jeździłem (fortwo, roadster) i zabawy było po pachy. Poza tym smart fortwo ma tę zaletę, że jest najtańszym wozem do wypożyczenia, a mi się nierzadko zdarzało, że musiałem z lotniska gdzieś dojechać i wynajęcie wozu było najwygodniejsze. Natomiast roadster jest b. dobrym pussy magnet :).

 

mi tez kiedys zdazylo sie wypozyczyc smarta na lotnisku chyba w lizbonie jak dobrze pamietam(tak jak powiedziales poprostu byl najtanszy),nie potzrebowalem duzego auta bo bylem sam + walizka.kupa smiechu byla bo facet z wypozyczalni zaproponowal ze walizka nie wejdzie do bagaznika i walnal ja na siedzenie pasazera.czulem sie jak jakis ukrainiec ktory jedzi na handel do polski.no smiechu co nie miara.faceci smiali sie jak wyjezdzalem z parkingu bo wygladalo to naprawde fajnie.ja tez robilem dobra mine do zlej gry i tez usmiechalem sie ale powiedzialem smart-never.moze autko i fajnie wyglada ale tylko wtedy jak siedzi w srodku ladna kierowniczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto z dzisiaj i jednocześnie zagadka: Które z tych aut nie powinno nigdy powstać? :twisted:

 

Nie no panowie, tak nie można - każde z tych aut jest znakiem swojego czasu, jeśli wolisz jeździć oldschoolową imprezą to twoja brocha (z resztą ja też :mrgreen: ), ale napewno są ludziska, którzy wolą imprezę w wersji lanos :twisted: . Przyznaję, że pewne auta faktycznie nie powinny, jeśli nawet nie powstać, to przynajmniej byc łatwo dopuszczone do publicznego widoku :grin: (niektóre ssanyongi np., ale yugo też było beznadziejne, albo kadet kombi w wersji 2drzwiowej). Multipli odpuszczam bo nią jeździłem i wrażenia były cooool :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...