Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż , przyklepane. Pierwszy raz od wielu wielu lat 1.04 o 12 nie będę klikał co sekundę w Enter na stronie zlotu. Z jednej strony się cieszę bo jadę na wakacje z dzieciakami i siostrą i na pewno będzie świetnie ale cholera ... rok bez plejad :( szkoda :(

Bawcie się dobrze i poproszę jakiegoś live’a z sobotniej imprezy ;)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!
Napaliłem się, jak szczerbaty na suchary na ten zlot. Świnkę mam od niedawna więc i apetyt by Was wreszcie poznać na żywo ogromny, ale może być w tym roku ciężko. Jakiś Einstein wymyślił by zakończyć rok szkolny właśnie po bożym ciele, w piątki zawsze mam robotę do późna a moja jedyna zastępczyni, ma dwie córeczki w wieku szkolnym. Jak nauczyciele nie zdecydują się na strajk tak duży, by przesunąć termin zakończenia roku... to porywalizujemy na zlocie dopiero za rok :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andgasow napisał:

Cześć i czołem!
Napaliłem się, jak szczerbaty na suchary na ten zlot. Świnkę mam od niedawna więc i apetyt by Was wreszcie poznać na żywo ogromny, ale może być w tym roku ciężko. Jakiś Einstein wymyślił by zakończyć rok szkolny właśnie po bożym ciele, w piątki zawsze mam robotę do późna a moja jedyna zastępczyni, ma dwie córeczki w wieku szkolnym. Jak nauczyciele nie zdecydują się na strajk tak duży, by przesunąć termin zakończenia roku... to porywalizujemy na zlocie dopiero za rok :unsure:

 

 

Z tego co słyszałem, to za rok zlot też jest w Piątek, po Bożym Ciele ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kropi napisał:

Witam mam pytanie w sprawie zapisów na XVl zlot plejad byłem obecny na ostatnich dwóch zlotach i teraz zmieniłem auto na model z ameryki  .  Który termin zapisow będzie mnie teraz obowiązywał?

Cześć !

Witaj w trzecim etapie zapisów :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PRIMAR napisał:

Dołączam się do tej prośby.

Byłyby to moje 12 Plejady ... ale mój XV pojechał do Zgierza ... :(

Co się stało ? Awaria jakaś czy co ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kropi napisał:
2 godziny temu, MM555 napisał:

Cześć !

Witaj w trzecim etapie zapisów :drinks:

Gad dammit...

:th_dash:

Pod warunkiem, że ma powyżej 3 lat ... jak jest młodszy, to się nie spotkamy na zlocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MM555 napisał:
4 minuty temu, Aga napisał:

Pod warunkiem, że ma powyżej 3 lat ... jak jest młodszy, to się nie spotkamy na zlocie ;)

Chyba że APACZE :D;)

Zapomniałam o podglądaczach ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W związku z pojawiającymi się pytaniami, a także tematem poruszony, po poprzednim Zlocie wyjaśnienie dotyczące udziału bardziej leciwych Subaru.

Otóż Subaru spełniające kryterium wieku dla samochodów historycznych ( > 25 lat ) mogą być zapisywane w pierwszym terminie.

Ponieważ nie jest to jednak jeszcze objęte systemem zapisów trzeba zapisać się indywidualnie ( mail ).

  • Super! 4
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

W związku z pojawiającymi się pytaniami, a także tematem poruszony, po poprzednim Zlocie wyjaśnienie dotyczące udziału bardziej leciwych Subaru.

Otóż Subaru spełniające kryterium wieku dla samochodów historycznych ( > 25 lat ) mogą być zapisywane w pierwszym terminie.

Ponieważ nie jest to jednak jeszcze objęte systemem zapisów trzeba zapisać się indywidualnie ( mail ).

 

Dziękujemy!!  :thumbup:

 

pobrane - Kopia.png

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...