Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

Nie - odpowiednie sugestie z ankiety zostały wzięte pod uwagę. Jedna załoga będzie mogła rezerwować maksymalnie dwa pokoje.

 

Wspaniale, naprawdę świetne posunięcie.

Panie Dyrektorze, a czy moglibyśmy do tego twórczo rozwinąć pomysł stosowany m.in. przez portale biletowe, które umożliwiają użytkownikowi spokojne przejście przez proces nabycia biletów na - np. uchodzące za najlepsze - miejsca na widowni, pod warunkiem ukończenia tego procesu, powiedzmy w pięć minut? Chodzi o uniknięcie tej równoległości. Bo z Zawierciem w moim przypadku było tak, że rozpocząłem proces, dziecko mi się potknęlło, wyrżnęło w coś twarzą i poryczało niemożliwie. Przerwawszy proces rejestracji pośpieszyłem na ratunek, a kiedy wróciłem po ugaszeniu tego pożaru, nie było już nic. Albo prawie nic. A gdyby system dał mi, bo ja wiem, ze trzysta - trzysta sześciedziesiąt sekund, zdążyłbym ;). A czekałem "w blokach" na rozpoczęcie zapisów najczujniej, jak się dało. I - jak się następnie okzało - na nic to wszystko, sam Pan widzi ;).

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

zdjęcie z objazdu trasy ( terenowej oczywiście )

to jakiś fake musi być, Google Maps tego nie rozpoznaje  :(

21 minut temu, B-52 napisał:

gdyby system dał mi, bo ja wiem, ze trzysta - trzysta sześciedziesiąt sekund, zdążyłbym

z systemami nie ma żartów (szczególnie z tymi, w których rola jednostki jest ograniczona do mniej niż 360 sek.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, B-52 napisał:

@Tommi1, wiesz ile okoliczności się może niekorzystnie spleść? Pszczoła mnie może ugryźć i już klika sekund stracę ;) 

Pszczoły do teściowej wyślij :biglol:

 

Ale na poważnie to sobie mogę tylko wyobrazić poziom poirytowania... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5962]B-52[/mention], jest wiele sposobów na zabezpieczenie dziecka na okoliczność zapisów na Plejady
 
 
Na przykład...
 
fun.jpg.75442d44a01cb2e631fee3795cc39c0b.jpg
Potwierdzam, działa :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chojny napisał:

 

Dokładnie, rok temu byliśmy 28 letnim Subaraczkiem i chyba nie był to najstarszy sprzęt na zlocie. 

 

Niezupelnie o to mi chodzilo - kiedys bylo tak, ze jak auto bylo nie SIP-owskie, to nie moglo byc mlodsze niz 5 lat (jezeli pamiec mnie nie myli) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

Niezupelnie o to mi chodzilo - kiedys bylo tak, ze jak auto bylo nie SIP-owskie, to nie moglo byc mlodsze niz 5 lat (jezeli pamiec mnie nie myli) 

 

Masz na myśli chyba kolejności zapisów a nie dopuszczenie do zlotu.

 

O ile mnie pamięć nie myli, to nigdy nie było zapisów o samochodach niedopuszczonych do zlotu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Masz na myśli chyba kolejności zapisów a nie dopuszczenie do zlotu.

 

O ile mnie pamięć nie myli, to nigdy nie było zapisów o samochodach niedopuszczonych do zlotu. 

 

byc moze, dawno to bylo, ale teraz juz wszystko jasne, dzieki za odp.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, coocer napisał:

Piaski, iglaki....

Piaski i iglaki mogą sugerować Pomorze. :unsure:

 

Ale w Krakowie są Piaski Wielkie! :pstryk:

 

14 godzin temu, B-52 napisał:

A gdyby system dał mi, bo ja wiem, ze trzysta - trzysta sześćdziesiąt sekund...

A ja mam bardzo kiepskie łącze, muli (wiadomo - Dziki Wschód). Czyli muszę chyba zacząć procedurę z jakimś handicapem, tak co najmniej 5 minut przed terminem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 09:33, _akir_ napisał:

chyba strona zlot.subrau.pl sie zesrała :)

No i zaczęła się nieuczciwa konkurencja i wprowadzanie w błąd - pewnie liczyłeś, że parę osób odpadnie próbując rejestrować się na stronie o tym adresie.. :D

Edytowane przez Kambol
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęła się nieuczciwa konkurencja i wprowadzanie w błąd - pewnie liczyłeś, że parę osób odpadnie próbując rejestrować się na stronie o tym adresie..

No proste


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...