Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Aga napisał:

Czasami na ATkach są problemy, ale za to jest zabawa :D

 

W terenie najbardziej liczą się umiejętności, przewidywanie, mocna linka, koledzy, Patrol w okolicy i kijek do sprawdzania głębokości kałuży. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

W terenie najbardziej liczą się umiejętności, przewidywanie, mocna linka, koledzy, Patrol w okolicy i kijek do sprawdzania głębokości kałuży. :mrgreen:

jakby co to mam juz liny i dobry kij :D nie będziesz musiał topić gabloty :P 

Edytowane przez _akir_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _akir_ napisał:

jakby co to mam juz liny i dobry kij :D nie będziesz musiał topić gabloty :P 

 

Świetnie, będę pamiętał się odezwać w razie potrzeby pogrzebania w kałuży :mrgreen:

 

Ewentualnie tym kijem to po łbie za same pomysły jazdy w teren Legacy, zaoszczędzimy czasu i sprzętu  :evil2:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Świetnie, będę pamiętał się odezwać w razie potrzeby pogrzebania w kałuży :mrgreen:

 

Ewentualnie tym kijem to po łbie za same pomysły jazdy w teren Legacy, zaoszczędzimy czasu i sprzętu  :evil2:

oj tam :)

ciekawie to wyglądało jak na światłach otwierałeś drzwi i sie woda lała ze środka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jedno wiem - przed wyjazdem na szlak żonę odstawię do baru na kilka drinków ;-) 
Bądź co bądź może nie zrozumieć dlaczego auto jest upaćkane błotem po sam dach i dlaczego karpik pływa w bagażniku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nargond napisał:

To już jedno wiem - przed wyjazdem na szlak żonę odstawię do baru na kilka drinków ;-) 
Bądź co bądź może nie zrozumieć dlaczego auto jest upaćkane błotem po sam dach i dlaczego karpik pływa w bagażniku ;-)

pojedz z nią wcześniej gdzies w las zeby zobaczyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, _akir_ napisał:

pojedz z nią wcześniej gdzies w las zeby zobaczyla :)

Już nie raz byłem - zawsze jak młody zaśnie w drodze do dziadków to jej pokazuje dukty leśne ;-) 

Więc jak raz wjechałem i trzeba było przejechać przez wąski mostek (jeziorka z 2 stron) potem stromy podjazd i zjazd + gałęzie to jej strach w oczach był bezcenny ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony zgaduję że będzie to lokalizacja podobna do tej imprezy z 2013 r:

https://www.auto-swiat.pl/4x4-family-adventure-kolobrzeg/n803re1

Byłem uczestnikiem i widoczki za zdjęć Dyrekcji wyglądają znajomo.

W okolicach od Koszalina do Kołobrzegu są stare wojskowe lotniska, na których można przeprowadzić próby szosowe oraz były poligon nadający się do prób terenowych. XIII Plejady były niedaleko ale na zachód od Kołobrzegu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...