Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mi Miko zaimponował, skubany. Jechał równo, szybko i skutecznie,  jak profesor jakiś ( a ma 23 lata i ograniczoną możliwość testów - nie jak rovanpera, gryazin itp. , co z r5  nie wysiadają). 

Grzyb był w polu, Bouffier na dachu a ten nawet zderzaka nie porysował. I dojechał drugi.... a przed chwilą z nami na superoesie zapierdzielał:o

 

 

teraz Barum. Hardcore jak nie wiem. Mares, kopecky, pech i inni miejscowi , co znają każdy kamyk, każde cięcie. Mieszkają na tych trasach- od dziecka je katują......

Ingram, Lukyanuk, gryazin..... wiadomo ... doświadczenie , tysiące  km za kierą er piątek więcej niż nasz mały Miko....

 

Ciekawe jak mu pójdzie....

 

chciałbym żeby Mikołaj w

tym roku skończył swoją rajdową przygodę w naszym kraju  . I rozpoczął nowy etap. Gdzieś poza granicami Polski :):-):-) Jest taka szansa....

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Znowu mi Miko zaimponował, skubany. Jechał równo, szybko i skutecznie,  jak profesor jakiś ( a ma 23 lata i ograniczoną możliwość testów - nie jak rovanpera, gryazin itp. , co z r5  nie wysiadają). 

Grzyb był w polu, Bouffier na dachu a ten nawet zderzaka nie porysował. I dojechał drugi.... a przed chwilą z nami na superoesie zapierdzielał:o

 

Już dawno pisałem, że Miko to megatalent. Od pierwszego obejrzanego onboardu wiedziałem, że jak ma poukładane w głowie to daleko zajdzie. Nie sądziłem jednak, że talent idzie w parze z tak poukładanym młodym człowiekiem, zapałem do pracy, zacięciem i skromnością.

 

Poznając go osobiście, a spotykając następnie na kilku rajdach, za każdym razem spotykam bardziej dojrzałego zawodnika ale nadal skromnego. Tak bardzo odstaje na plus od reszty, że to się nie może nie udać.

 

Wierze, że to nasz człowiek na miarę WRC i ma on „papiery” na walkę o fabrykę i dalej o mistrzostwo świata.

 

BTW Pan Dyrektor się nie myli w doborze zawodników do zespołu, Marcin Słobodzian jedzie również bardzo dobrze ale... no właśnie. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już dawno pisałem, że Miko to megatalent. Od pierwszego obejrzanego onboardu wiedziałem, że jak ma poukładane w głowie to daleko zajdzie. Nie sądziłem jednak, że talent idzie w parze z tak poukładanym młodym człowiekiem, zapałem do pracy, zacięciem i skromnością.

 

Poznając go osobiście, a spotykając następnie na kilku rajdach, za każdym razem spotykam bardziej dojrzałego zawodnika ale nadal skromnego. Tak bardzo odstaje na plus od reszty, że to się nie może nie udać.

 

Wierze, że to nasz człowiek na miarę WRC i ma on „papiery” na walkę o fabrykę i dalej o mistrzostwo świata.

 

BTW Pan Dyrektor się nie myli w doborze zawodników do zespołu, Marcin Słobodzian jedzie również bardzo dobrze ale... no właśnie. 

 

W pełni się zgadzam , jest bardzo rozsądny na swój wiek , bez jakiegokolwiek gwiazdorstwa , a przede wszystkim super wypowiada się przed kamera , jeśli zawini to powie to wprost ze jego wina , a nie zwala ze syf na drodze , ze opona nie taka , a to sprzęt nie taki , jak to u nas bywa . Daleko mam nadzieje zajdzie , czego mu bardzo życzę default_smile.png

No i z tego ci wiem , to nie jeździ przed rajdem szukać w okolicy działek do kupienia ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Jest ok, myśle:) pierwszy raz po ciemku:-)

 

 

bo „Karowej” nie liczę.:-)

Jutro będzie walka!

 

 

Tez tak to widzę. Czesi jadą po swoim podwórku, jak nasi na Karowej. Znają kazdy centymetr tej trasy. 

 

Walka się zacznie na OSach, jak Miko będzie 5-6 to będzie fantastyczny wynik, choć pewnie bardziej 7-8. No zobaczymy.

 

Jedzie po naukę, na walkę przyjdzie czas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...