Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, rombu napisał:

Kilka, kilkanaście postów pisałeś, że takie grzanie opon jest ok, Miko mistrz wie co robi, takie jest rzemiosło rajdowe , wszyscy tak robią...

 

Tak, tak właśnie jest. 

 

44 minuty temu, rombu napisał:

A teraz wrzucasz, że  jednak czasami coś może pójść nie tak.

 

Tak, tak właśnie jest. 

 

44 minuty temu, rombu napisał:

To postępowanie Marczyka było odpowiedzialne czy nie ?

Złamał przepisy , czy nie ?

 

Kilka stron pisania i tylko inwektywy ale konkretów brak, się nie doczekaliśmy a moje zdanie znasz. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bosman napisał:

Ostatnie kilkanaście stron wątku można podsumować tak, że jak co roku Barbórka to rajd o nic i w ogóle KJS, ale za to wyzwala wieeelkie emocje :)

 

Emocje są przeogromne a ciśnienie jest przeokropne. Najgorsze, że jeden błąd i jedziesz do domu, nie ma gdzie odrabiać strat, można za to w każdym momencie wszystko stracić. 

 

Organizacja i próby jak na KJS, koszty jak RSMP a ciśnienie jak na WRC. Dziwna to strasznie impreza, wróciliśmy do domu wypaleni jak nigdy wcześniej. 

 

Jak stoisz w tunelu, do startu do Karowej, serce wali tak bardzo że nie słyszysz co mówi pilot... może z czasem, kiedy startujesz po raz kolejny jest lepiej, łatwiej ale też masz większe ciśnienie. Pierwszy start i starasz się niczego nie spieprzyć, w kolejnych chcesz już zawalczyć. Inne to emocje. 

 

Nigdy w życiu nie zapomnę tego momentu.

 

Bez tytułu2.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 razy wystartowałem kiedyś i było fajnie, bo nie mam sponsora który by mnie na cokolwiek ciśnieniował.
Niemniej za to wpisowe wolę jakiś prawdziwy rajd lub dwa. Ale rozumiem też kolegów którzy jadą tylko ten jeden rajd w roku, bo to fajne rajdowe święto i zabawa.

 

Z drugiej strony, gdyby czołówka nie miała takiego ciśnienia, to by nie było takich emocji w kibicowaniu :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 16.12.2019 o 10:40, rombu napisał:

To postępowanie Marczyka było odpowiedzialne czy nie ?

Złamał przepisy , czy nie ?

Pozwolę sobie odpowiedzieć.

1. Na pierwsze pytanie są dwie odpowiedzi - z punktu widzenia opanowania samochodu było odpowiedzialne; z punktu widzenia ew. wpływu na innych uczestników ruchu ( mogli się przestraszyć i w efekcie wykonać niebezpieczne manewry ) - nie było odpowiedzialne.

2. Miko złamał przepisy ruchu drogowego ( został też za to ukarany ).

 

Errare humanum est. Każdy z nas popełnia błędy. Ważne jest to, aby wyciągać z nich wnioski ( znam dobrze Miko i wiem, że tak właśnie będzie ).

 

Pozdrowienia

 

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dyrekcja napisał:

Pozwolę sobie odpowiedzieć.

1. Na pierwsze pytanie są dwie odpowiedzi - z punktu widzenia opanowania samochodu było odpowiedzialne; z punktu widzenia ew. wpływu na innych uczestników ruchu ( mogli się przestraszyć i w efekcie wykonać niebezpieczne manewry ) - nie było odpowiedzialne.

2. Miko złamał przepisy ruchu drogowego ( został też za to ukarany ).

 

Errare humanum est. Każdy z nas popełnia błędy. Ważne jest to, aby wyciągać z nich wnioski ( znam dobrze Miko i wiem, że tak właśnie będzie ).

 

Pozdrowienia

 

 

wreszcie konkretna i rzeczowa odpowiedź, bez dorabiania ideologii

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...