Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2019


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, carfit napisał:

hmmm z tego co wiem z padocku , z jakiś tam plotek , to Paddon miał być kandydatem w MS .  przecież oni szukają kogoś .... 

Tak przynajmniej mówił Colin Clark po ogłoszeni startu ale czy Evans nie na jakimś chorobowym jest ? bo to by sie teraz zgadzało co mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breen ale przywalil. Pol roku goscia nie bylo w WRC , nowe auto ludzie co on robi na lawce rezerwowych. Ma szanse na wyjezdzenie sobie fotela w tym rajdzie na 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Therry dostal niespodzianke. 10 sek wolniej i nie wie czemu w takim tempie to juz dzisiaj bedzie porobione. Nawet Breen szybszy 6 sekund.

Meeke za to tam gdzie trzeba tak jak JML i Lappi.Zapowiada sie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BREEN P2 przedostatnim SS przed przerwa.Jego jazda jest niesamowita. W tej chwili uwazam to nie wina samochodu ze Therry tu zawsze jest slaby.To musi byc wina kierowcy bo wisada do auta koles ktory przejechal tym autem pare km i prawie wygrywa oesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

BREEN P2 przedostatnim SS przed przerwa.Jego jazda jest niesamowita. W tej chwili uwazam to nie wina samochodu ze Therry tu zawsze jest slaby.To musi byc wina kierowcy bo wisada do auta koles ktory przejechal tym autem pare km i prawie wygrywa oesy.

Neuville testował na mokrym i już wie co źle w setupie, pewnie na drugiej pętli będzie dużo lepiej, nawet już na ostatnim oesie pierwszej było szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Durbos napisał:

Neuville testował na mokrym i już wie co źle w setupie, pewnie na drugiej pętli będzie dużo lepiej, nawet już na ostatnim oesie pierwszej było szybciej.

No nie bardzo znalazł .Na  zadnym ss nie byl szybszy teraz też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Urabus napisał:

Czy 43 Rajd Kormoran odbędzie się w Mikołajkach w terminie  31.08-01-09.2019? 

Poszperałem trochę po sieci i nie znalazłem żadnych konkretów, ktoś coś wie?

 

Pytałem ostatnio osoby z OKR czyli od organizatora i potwierdzała, że rajd ma się odbyć.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...