Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, GREGG napisał:

 

To byłby raczej zastrzyk adrenaliny :biglol:

Taaa ^^ Obstawiam, że szansa na kaboom silnika w SBD statystycznie jest o wiele większa niż w przypadku 1.5 DCI i żeby nie było, nie jestem fanem francuskiej motoryzacji :-)

 

Poza tym jako użytkownik służbowej Octavii w dieslu nie jestem obiektywny, bo mam najlepsze auto na świecie :-P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NonPhixion napisał:

Taaa ^^ Obstawiam, że szansa na kaboom silnika w SBD statystycznie jest o wiele większa niż w przypadku 1.5 DCI i żeby nie było, nie jestem fanem francuskiej motoryzacji :-)

 

Poza tym jako użytkownik służbowej Octavii w dieslu nie jestem obiektywny, bo mam najlepsze auto na świecie :-P

 

 

Ten silnik jest ok. Wersja 95km w dokker... słabo jedzi raczej. A skoda rządzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
37 minut temu, OBK CVT napisał:

zepsuła się.

śmiem wątpić że zepsuła, bo Skoda się nie zepsuje, po prostu odpłaciła Ci takim fochem za nieładne traktowanie. Wsiądzie ktoś doceniający Skodę od razu zacznie latać jak należy klepiąc wszystko wokół na drodze, rozpieszczając komfortem lepszym niż 1klasa Qatar Airways

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Godlik napisał:

No dobra, nie chce mi się czytać całego wątku...

To kto załatwia jakieś konkretne rabaty na Skodę? Powiedzmy Octavię kombi? 

 

PS. Pytam poważnie

Koniec roku idzie, pogadaj z dilerami. Mi na Paska do firmy zeszli ze 162 do 123. A jakiejś wielkiej floty nie mam. Na Skodę tez dadzą. Tylko w Subaru cennik to blisko końcowej ceny, inni schodzą z cen aż miło (lub niemiło jeśli nie lubisz targowania w stylu arabskim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Tylko w Subaru cennik to blisko końcowej ceny, inni schodzą z cen aż miło

 

widać inni specjalizują się w sprzedawaniu rabatów zamiast samochodów :)

Każdy produkt jest tyle wart ile gotów jest zapłacić za niego klient. W cenniki można wpisać wszystko......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam12 napisał:

 

widać inni specjalizują się w sprzedawaniu rabatów zamiast samochodów :)

Każdy produkt jest tyle wart ile gotów jest zapłacić za niego klient. W cenniki można wpisać wszystko......

Dokładnie. Mi osobiście strategia cenowa Subaru pasuje - nie lubię się targować jak na bazarze w Marakkeshu, ale nie lubię tez wiedzieć ze przepłaciłem bo tego nie robię. W Subaru tylko w kurs trzeba trafić :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić ale ta wyśmiewana skoda ma lepsze silniki, skrzynie biegów nawigację i inne bajery nż wszystkie japończyki razem wzięte z subaru na czele. Ok nie jest to marka kultowa, ale wykorzystali swoją szansę na MAXA. Jeździłem Superb i OBK nie ma na czarnym żadnych szans. Wizerunkowo mi się nie podoba ale to dobre samochody. Co do strategi cenowej to problem rabatów dotyka wszystkich flotowych marek. Zwykły Kowalski jest traktowany jak gorszy sort, bo na nim nie zarobią na serwisie, na naprawach blacharskich, finansowaniu itp jak na korporacji. Dlatego takie marki jak Subaru, Honda czy Mazda mają inną politykę cenową. Drugi temat że OBK 2,5 na 2018 rok ma trzy ceny. A w VW każde auto to cennik na 20 stron. Już najbardziej mnie rozwala dopłata za kolor, czy np. pakiet Lusterka.

Edytowane przez Adam Turlej
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam Turlej napisał:

Nie chcę nikogo obrazić ale ta wyśmiewana skoda ma lepsze silniki, skrzynie biegów nawigację i inne bajery nż wszystkie japończyki razem wzięte z subaru na czele. Ok nie jest to marka kultowa, ale wykorzystali swoją szansę na MAXA. Jeździłem Superb i OBK nie ma na czarnym żadnych szans. Wizerunkowo mi się nie podoba ale to dobre samochody. Co do strategi cenowej to problem rabatów dotyka wszystkich flotowych marek. Zwykły Kowalski jest traktowany jak gorszy sort, bo na nim nie zarobią na serwisie, na naprawach blacharskich, finansowaniu itp jak na korporacji. Dlatego takie marki jak Subaru, Honda czy Mazda mają inną politykę cenową. Drugi temat że OBK 2,5 na 2018 rok ma trzy ceny. A w VW każde auto to cennik na 20 stron. Już najbardziej mnie rozwala dopłata za kolor, czy np. pakiet Lusterka.

A kto Skodę wyśmiewa? Przecież na TF wiadomo, ze Skoda jest lepsza od Subaru. To prawda objawiona. Jeździmy tymi Japończykami z beznadziejnym awd, bez silnika, w hałasie bez stacji multimedialnych i systemów bezpieczeństwa bo jako "zwykłych Kowalskich", ba "Januszy" wręcz, nie stać nas na pozadna Skodę bez rabatu flotowego ;)

Sa wśród nas nieliczni farciarze, których los obdarzył firmowym wozem spod znaku kury, ale to garstka szczęśliwców jeno...

 

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

po nocach nie spie ze szczescia - raz ze skoda, dwa ze na gaz :dance:

 

tapatalked

Popłakałem się z zazdrosci... gaz fabryczny czy jakaś profi dokladka? Gwarancja zakładam przedłużona na 10 lat i milion kilometrów? Nie to co Ci od Subaru co mówią ze traci się gwarancje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie gdzie 20 lat temu było Subaru a gdzie Skoda. A teraz gdzie są. Stara gwardia forum poprzesiadała się na inne, głównie niemieckie marki, gdyż obecne Subaru to zupełnie inna filozofia niż 20 lat temu. Ergo inny klient.

 

Fanom Subaru przez duże "S" pozostaną wkrótce tylko youngtimery, w rodzaju 22B, bo i STi ma wkrótce zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...