Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

No czy Ty mnie chcesz tym zestawieniem do rozstroju nerwowego doprowadzic?!

 

 

Kurde,no dylemat,BRZ czy Octa....toś mnie zaskoczył

 

 

Dlatego pytałem, czy tu biją  :biglol:

Auta są diametralnie różne, ale jak widać można mieć dylemat  :P

 

Nie zamykam się na inne opcje, może jest jakieś inne auto, które nie będzie nudne i da trochę frajdy z jazdy  :question:

W moim przypadku na korzyść skody i innych vagów wpływa fakt w miarę dogodnego finansowania.

Dlaczego w subaru  nie ma opcji z niską ratą i zwrotem auta po 4 latach jak np. w Fordzie, czy skodzie  :question:

 

 

BRZ w jakim kolorze będzie ?

Masz mnie  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego w subaru nie ma opcji z niską ratą i zwrotem auta po 4 latach

 

A po co oddawać dobry samochód ? ;)

 

Żeby wziąć nowy dobry samochód  :idea:

 

Nic tak nie zbliza czlonkow 4 osobowej rodziny jak wakacje BRZ-tem, zona bedzie zachwycona!

Skoro cały rok w smutnej skodzie to niech chociaż te parę dni wakacji będzie radosne 

 

W moim przypadku, cały rok w smutnej skodzie lub cały rok w "rodzinnym" brz  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dwa, będziesz bardziej zadowolony :biglol:

Czekaj, nie za szybko, chociaż to podobno bezpieczniej  :lol:

brz - raz

niva, jimny lub inny czterołap, żeby w zimie z wioski wyjechać - dwa

panda Żony, żeby czym po waciki mogła pojechać - trzy

126p - mój zabytek, który zimy nie zna, a i deszczu się boi - cztery

motocykl i skuter - pięć,

a miejsc w garażu sztuk 2.

Nie ma miejsca na skodę i brz, tym bardziej, że nie ma też kasy na dwa nowe.

Trzeba wybrać  :)

Kombinujcie za mnie bo ja już nie mam siły  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj. Jedyna szansa, żeby w dyskusji z kobietą mieć ostatnie słowo, to przyznać jej rację. BRZ w jakim kolorze będzie ? :D

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

HA ! Wyłączyłem mu czerwoną :P 

 

@@Primi,

A nie myślałeś może o SsangYong Rodius ? 

Stylistyczny majstersztyk połączenia Octavi z BRZ 

77302ee9a741f47206b0f7fe1cb8d17b.jpg

Nawet "lotkę" ma z BRZ'ta 

A Finansowo myślę że nie popłyniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętaj. Jedyna szansa, żeby w dyskusji z kobietą mieć ostatnie słowo, to przyznać jej rację. BRZ w jakim kolorze będzie ? :DWysłane z ajfona za pomocą tapatoka

HA ! Wyłączyłem mu czerwoną :P @@Primi,A nie myślałeś może o SsangYong Rodius ? Stylistyczny majstersztyk połączenia Octavi z BRZ 77302ee9a741f47206b0f7fe1cb8d17b.jpgNawet "lotkę" ma z BRZ'ta A Finansowo myślę że nie popłyniesz :)

A przy okazji można otworzyć nową działalność gospodarczą,zakład pogrzebowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że na rynkach azjatyckich rodius występuje z 4!! rzędami foteli na 11 osób (w Polsce tylko 3 rzędy i 7 miejsc, bo ludzie więksi). Do tego silnik 2.0 (dawniej 2.7) diesel i UWAGA! 4x4 z reduktorem - tak to nie żart.

 

Ja rozumiem dylemat między BRZ a Octavią bo wahałem się miedzy krótkim Pajero a Octavią co ostatecznie zaowocowało Foresterem. I to jest właściwe rozwiązanie takich dylematów - silnik z BRZ plus turbo i do tego w kombi!!!

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Skody. Zastępczo miałem okazję chwilę pojeździć Skoda Roomster - 1.2 TSi 85 koni. Powiem szczerze że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło to auto. Silnik jak na 85 koni jest nadwyraz dynamiczny - aż 2 razy w dowodzie sprawdzałem ze to taka wersja i pisze to z poziomu osoby która na codzień (kilkadziesiat tysięcy km rocznie) jeździ autem co robi setkę w 5s.. Przestrzeni w środku i bagazniku dla 4 osobowej rodziny jest aż nadto. Do 120 w kabinie znośnie cicho. Później jednak widać/słychac ze to mały silnik i przełożenie 5 biegu jest dość krótkie. Prowadzenie poprawne, bez szaleństw. Trochę za mocne wspomaganie kierownicy i hamulców. Generalnie dla mniej zamożnej osoby która potrzebuje rodzinnego auta to naprawde bdb wybór - tego auta naprawde nie trzeba sie wstydzić

 

Aaa zapomniałem dodać - auto ma 111tyś km przebiegu i silnik nie bierze oleju (prawie ;) ) i się nie rozpadł póki co. Przy 20 tys miał wymieniony rozrząd na gwarancji na jakiś poprawiony i póki co spokój - info od właściciela od nowości.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...