Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mega reklama.Aż się chce kupic skodę.

 

Mam zupełnie przeciwne odczucia ;)

 

Reklama naprawdę fajna, ma klimat. Zrezygnowałbym jednak z z polskiego komentarza. Wystarczyłoby "Travel in space", które można różnie odczytywać.

Przecież to skoda, a skoda to fałvi. 

A nawet moje małe córki wiedzą że to szmelc. (łatwiej im było wypowiedzieć niż folcwagen)

 

Tia ... tyle, że ten szmelc "fałvi" wymiata w WRC* tak jak kiedyś, za dobrych czasów Subaru.

 

*) Wiem i rozumiem, że sport to zupełnie inna bajka, ale jest jednak papierkiem lakmusowym możliwości konstrukcyjnych i technologicznych czy ogólnie myśli inżynierskiej producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobacz,nawet jeśli Ci się nie spodobała to zapadł na tyle w pamięć,że mimowolnie rozpowszechniłeś ją dalej

Ale wpływa na negatywny odbiór reklamowanego produktu. 

 

 

Odbiór to sprawa subiektywna.Mnie się na ten przykład podoba.Najważniejsze w reklamie jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców z którego zawsze kogoś się wyłapie.Kontrowersja jako sposób na zdobycie rozgłosu,nie ważne jak byle się mówiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu mówią w niej po rosyjsku? ;)

 

A jeśli chodzi o odbiór, to dla tych, którzy nie znają tekstu zaczerpniętej piosenki, chętnie przytoczę

 

"Da da da, ich liebe dich nicht, du liebst mich nicht" i tak w kółko :D

 

Przekaz podprogowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Suberb kombi jest piękny. Bylem dzisiaj na NATO Days, gdzie był wystawiony czarny egzemplarz z kremowym środkiem ( skóra i alcantara).

Rewelacja

Ostrava? Pare tygodni temu na Slowacji (pokazy SIAF) tez wystawili 2 superby, jeden kombi L&K i zgadzam sie - ladne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z tymi normami jak i spalaniem to ich fantazja nieźle ponosi  :biglol:

 

http://moto.onet.pl/premiery/volkswagen-golf-gte-sport-400-km-i-tylko-2-l-100-km-frankfurt-2015/v7zg5d

 

WRC 2L/100km  :rolleyes:

Raczej zapomniano dodać: "i tonę węgla* " w przypadku Polski  :biglol:

 

*rozumiem, że to spalanie odnosiło się do Golfa GTE

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł juz ktoś tym nowym superb?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeździłem. Raczej rozczarowanie. Poza gigantyczną ilością miejsca nie ma w nim nic ciekawego. Ciężka krowa, dość przeciętnie wykończona. Chyba VW celowo utrzymuje taką wyczuwalną "byllejakoś" i absolutną przeciętność tego modelu. Do tego kiepskie na dłuższą metę przednie fotele. O ile w OBK a nawet Forku 6 czy 7 godz jazdy nie robi na mnie najmniejszego wrażenia, o tyle w SIII po 2,5 nie potrafiłem sobie znaleźć miejsca. Ogólnie SI był świetny (przejechałem 330 kkm) i z żalem się rozstawałem, SII po 200 oddałem bez oglądanie się za nim, SIII po prostu nie kupię.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł juz ktoś tym nowym superb?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ja jeździłem 2.0 TDI 190 KM L&K w liftbacku, z zawieszeniem regulowanym.

 

Dynamika dobra, wyciszenie średnie, uklad kierowniczy ok, zawias na komfort jak w amerykańskim krążowniku na policmajstrach buja i dobija, na sport lepiej, zwarto i sztywno, ale bez przesady - ogolne wrażenie z zawiasu ok, ale nie zakochałem się w nim.

 

System pasa ruchu dziala i sam skręca - sprawdziłem. Po chwili szarpie autem, ze niby budzi kierownika - nie glupie.

 

Adaptacyjny tempomat fajnie uzupelnia w/w system na trasie, choć osobiście mam duży dystans do takich bajerów i ich skuteczności.

 

Środek to wg mnie najwiekszy minus tego auta. Chodzi mi o projekt, design - szersza Octavia, czyli czesko - niemiecka nuuuda. Oczywiście miejsca w brud, sporo lepsze proporcje niz poprzednio, gdzie bylo dlugo i wasko.

 

Reasumując z zewnątrz w wersji LK moze sie spodobac - dobre proporcje, dobre oświetlenie, fajne przetloczenia, wreszcie nie brzydki tylek i i dobry przod. Prowadzenie lepsze niz u poprzednika, ale szalu nie ma. Octavia 1.8 TSI 4x4 lepiej sie prowadzi - jest bardziej zwartym autem.

 

Jest jeszcze wersja Sportline:

 

 

Tylko nie wiem po co - Superb nie bedzie sportowy chocby nie wiem co.

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle chodzi o zużycie paliwa co o sposób jego spalania

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Raczej liczenia, zarówno spalania i w konsekwencji emisji spalin. W UE mogłoby to powodować uzyskanie większej puli "wolnego" CO2 do wykorzystania przez koncern. Jeśli ta sprawa nabierze rumieńców w Europie, może być niefajnie dla VW - przypuszczam, że Włosi i Francuzi zrobią wszystko aby rumieniec był baaaardzo duży :biglol:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...