Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co będzie, jak pojedzie dwóch wyczynowych kolarzy-jeden w R420 a drugi w Sti 300?

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

 

a nigdy nie przyszlo Ci do glowy, ze tak samo na nas, posiadaczy Subaru, patrza np. wlasciciele Porsche: nie wazne jak fajnie jezdza ich auta czy jak niesamowicie brzmia, a i tak zawsze zostana tylko uzytkownikami tanich japonskich popierdolek... ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co będzie, jak pojedzie dwóch wyczynowych kolarzy-jeden w R420 a drugi w Sti 300?

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

 

a nigdy nie przyszlo Ci do glowy, ze tak samo na nas, posiadaczy Subaru, patrza np. wlasciciele Porsche: nie wazne jak fajnie jezdza ich auta czy jak niesamowicie brzmia, a i tak zawsze zostana tylko uzytkownikami tanich japonskich popierdolek... ;):mrgreen:

 

Ala nam z tym DOBRZE. I nikt z nas nie leci na forum Porsche po to by kpić z użytkowników tych aut. I na dodatek koleś ma takie auto. O, tu trzeba mieć.

 

:biglol::lol::D:):P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Golf R od ABT ma 400kucy i 480nM.A Subaru od 10lat jak powiedzieli w teście ma 300KM

Nie 400 tylko 420 i nie ma tylko ma miec i nie od ABT tylko od VW.

Madox, kuzwa, skoncz te wrzuty nie na temat bo szkoda transferu, po co elektrony ganiac. Idz pobiegaj albo rowerem pojezdzij, endorfin troche dostaniesz i przestaniesz narzekac. Moze dziewczyne sobie znajdz (albo chlopaka, nie wiem), zajmij sie czyms innym niz tylko czytaniem prospektow i motowiadomosci w internecie. W kazdy watek o kazdym modelu sie wbijasz, tylko po to zeby nie mowic o nim tylko o jakims innym produkcie, widzisz w tym jakis sens?

Mozesz miec najnowszy rower, super lekki, karbonowy i aerodynamiczny, a i tak byle wyczynowy kolarz objedzie cie na rumplu sprzed 20 lat. Tak to dziala.

Od ABT ma ,a od vw będzie mieć

A co będzie, jak pojedzie dwóch wyczynowych kolarzy-jeden w R420 a drugi w Sti 300? :biglol:

Jeżeli pojadą drogami publicznymi to nic nie będzie. Utkną z innymi w jakimś korku ;)

Jeżeli postanowią się pościgać w bezpiecznych warunkach to obaj będą mieli super zabawę. A który wygra? To będzie zależało gdzie się będą ścigali :)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co będzie, jak pojedzie dwóch wyczynowych kolarzy-jeden w R420 a drugi w Sti 300?

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

 

a nigdy nie przyszlo Ci do glowy, ze tak samo na nas, posiadaczy Subaru, patrza np. wlasciciele Porsche: nie wazne jak fajnie jezdza ich auta czy jak niesamowicie brzmia, a i tak zawsze zostana tylko uzytkownikami tanich japonskich popierdolek... ;):mrgreen:

 

 

To samo mogę myśleć o Skodzie ale nie wpadam na ich forum i nie pisze 99% postów że Subaru jest lepsze, ba że Skoda to gówno, tego samego nie robię na innych forach marek pojazdów, które posiadam a uważam że są gorsze od Subaru. ;)

 

A co myślą posiadacze Porsche... nie wiem ale Ci, których objechałem na zawodach Subaraczkiem pewnie mają o czym myśleć  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysla dokladnie (wiem bo mialem okazje posluchac), STI to auto t z osiagami ale na poziomie wiejskiego tuningu i facetowi z klasa po prostu wstyd jezdzic czyms takim :)

No moze jakis dorostek co wygral w Lotto ale nie facet majetny :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mogę myśleć o Skodzie ale nie wpadam na ich forum i nie pisze 99% postów że Subaru jest lepsze, ba że Skoda to gówno, tego samego nie robię na innych forach marek pojazdów, które posiadam a uważam że są gorsze od Subaru. ;)

 

A co myślą posiadacze Porsche... nie wiem ale Ci, których objechałem na zawodach Subaraczkiem pewnie mają o czym myśleć  ;)

 

pop swoje, a czort swoje... madox ma Subaru (ba, chyba nawet z sieci SIP ;) ), wiec chyba jest "u siebie w domu"?

nie przyszedl na "cudze" forum, dzieli sie swoimi spostrzezeniami jako posiadacz Subaru... a ze nie sa to ochy i achy, to coz, trudno, life is brutal :P:D

 

ja tam ze swoich Subarakow bylem i jestem bardzo zadowolony, ale rownoczesnie zdaje sobie sprawe, ze sa gorsze i lepsze od Subaru auta i nie robie z Subaru jakiegos niezdrowego kultu... czasem nawet odwrotnie, pozwalam se skrytykowac Subaru, ale to tylko z checi, aby "nastepnym razem bylo lepiej" :mrgreen:

 

i faktycznie jest lepiej: po "zastoju" z lat 09-12, teraz to jest jakas niesamowita radocha :yahoo:

ale wierze, ze moze byc jeszcze lepiej ;)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysla dokladnie (wiem bo mialem okazje posluchac), STI to auto t z osiagami ale na poziomie wiejskiego tuningu i facetowi z klasa po prostu wstyd jezdzic czyms takim :)

No moze jakis dorostek co wygral w Lotto ale nie facet majetny :)

Całe szczęście że ja cham i prostak jestem, dzięki temu mogę jeździć tym czym chcę a nie tym czym mi wypada :)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tip top tylko może niech założy wątek będący kontrą do "dlaczego kupiłem swoje subaru" czy "subaru - lubię to" a nie zasyfia wątków o zupełnie innej tematyce

 

Koleżanki / Koledzy nie idźmy tą drogą

Edytowane przez Michał KR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pop swoje, a czort swoje... madox ma Subaru (ba, chyba nawet z sieci SIP ), wiec chyba jest "u siebie w domu"? nie przyszedl na "cudze" forum, dzieli sie swoimi spostrzezeniami jako posiadacz Subaru... a ze nie sa to ochy i achy, to coz, trudno, life is brutal

 

Nie rozumiem. Mam Subaru z SIP, mam inne auta z innych salonów... i jaki ma to związek z tym co myślą o Subaru posiadacze Porsche. Może w sumie sobie kupie i zobaczę ;)

 

 

 

 

ze sa gorsze i lepsze od Subaru auta i nie robie z Subaru jakiegos niezdrowego kultu...

 

A kto robi? Nie lubimy tylko kłamstw, bzdurnych wpisów, nieprawdziwych informacji, z rękawa trzepanych danych nieodpowiadających rzeczywistości, nie potwierdzanych przez salony innych marek, błędne ceny i osiągi, na które się powołuje autor i do tego przeplatania prawdy bzdurami.  

 

Nie rozumiesz? Nie zrozumiesz.   

 

 

 

 

i faktycznie jest lepiej: po "zastoju" z lat 09-12, teraz to jest jakas niesamowita radocha ale wierze, ze moze byc jeszcze lepiej

 

I to jest najważniejsze, bo aktualne modele również odbieram jako tendencję formy zwyżkowej FHI.    ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mysla dokladnie (wiem bo mialem okazje posluchac), STI to auto t z osiagami ale na poziomie wiejskiego tuningu i facetowi z klasa po prostu wstyd jezdzic czyms takim :)

No moze jakis dorostek co wygral w Lotto ale nie facet majetny :)

Całe szczęście że ja cham i prostak jestem, dzięki temu mogę jeździć tym czym chcę a nie tym czym mi wypada :)

 

Lepiej być szczęśliwym chamem i prostakiem niż nieszczęśliwym facetem z klasą. Bo jak nazwać takie coś, że mnie stać ale nie kupię bo wśród znajomych wyjdę na prostaka i chama :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pop swoje, a czort swoje... madox ma Subaru (ba, chyba nawet z sieci SIP ), wiec chyba jest "u siebie w domu"? nie przyszedl na "cudze" forum, dzieli sie swoimi spostrzezeniami jako posiadacz Subaru... a ze nie sa to ochy i achy, to coz, trudno, life is brutal

 

Nie rozumiem. Mam Subaru z SIP, mam inne auta z innych salonów... i jaki ma to związek z tym co myślą o Subaru posiadacze Porsche. Może w sumie sobie kupie i zobaczę ;)

 

kiedy jedziesz po posiadaczach "tylko VW", to wszystko jest cacy, kiedy zas jada po Tobie, to juz nie jest tak fajnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy jedziesz po posiadaczach "tylko VW", to wszystko jest cacy, kiedy zas jada po Tobie, to juz nie jest tak fajnie, prawda?

 

Proszę o link do wypowiedzi. ;)

 

Na forum VW - należałoby rozróżnić kto u kogo gości. Jak jeden znajomy, w moim domu, po mnie i po innych gościach "jechał", to go z domu wyprosiłem.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy jedziesz po posiadaczach "tylko VW", to wszystko jest cacy, kiedy zas jada po Tobie, to juz nie jest tak fajnie, prawda?

 

Proszę o link do wypowiedzi. ;)

 

 

 

a prosze:

 

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

wypowiedz w stylu killerazpruszkowa: nikogo nie obrazam, nie lamie zadnych zapisow w Regulaminie, jestem sprytny i cwany... :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki postulat - może po prostu utworzyć dwa, pięć, dwanaście wątków, w których będzie można jechać ile fabryka dała po Subaru, WRX, STi, SBD, FHI, czy po czym tam jeszcze dusza zapragnie, zamiast robić syf w każdym wątku dotyczącym na przykład nowych modeli, w których użytkownicy przyszli i obecni mogliby się spokojnie powymieniać uwagami, a reszta nadal ślinić na takie auta marzeń, jak nowe STi...

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiedy jedziesz po posiadaczach "tylko VW", to wszystko jest cacy, kiedy zas jada po Tobie, to juz nie jest tak fajnie, prawda?

 

Proszę o link do wypowiedzi. ;)

 

 

 

a prosze:

 

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

wypowiedz w stylu killerazpruszkowa: nikogo nie obrazam, nie lamie zadnych zapisow w Regulaminie, jestem sprytny i cwany... :biglol:

 

 

I gdzie tu wypowiedź o "posiadaczach VW" bo nie widzę.  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

kiedy jedziesz po posiadaczach "tylko VW", to wszystko jest cacy, kiedy zas jada po Tobie, to juz nie jest tak fajnie, prawda?

 

Proszę o link do wypowiedzi. ;)

 

 

 

a prosze:

 

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

wypowiedz w stylu killerazpruszkowa: nikogo nie obrazam, nie lamie zadnych zapisow w Regulaminie, jestem sprytny i cwany... :biglol:

 

 

I gdzie tu wypowiedź o "posiadaczach VW" bo nie widzę.  :biglol:

 

no faktycznie, jestes bardzo sprytny i cwany... :facepalm::biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki postulat - może po prostu utworzyć dwa, pięć, dwanaście wątków, w których będzie można jechać ile fabryka dała po Subaru, WRX, STi, SBD, FHI, czy po czym tam jeszcze dusza zapragnie, zamiast robić syf w każdym wątku dotyczącym na przykład nowych modeli, w których użytkownicy przyszli i obecni mogliby się spokojnie powymieniać uwagami, a reszta nadal ślinić na takie auta marzeń, jak nowe STi...

 

szkoda, że można dać tylko 1 zieloną strzałkę

Edytowane przez Michał KR
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no faktycznie, jestes bardzo sprytny i cwany...

 

Tylko się grzecznie pytam bo nadal złego słowa, ba żadnego słowa na temat posiadaczy VW nie widzę.

 

Jeżeli Ty widzisz to mi je wskaż. Nic więcej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderatorze,na forum jest nick i województwo.Dlaczegóż to Pan posługuje się imieniem i nazwą miejscowości? Myśli Pan ,że czegoś się wystraszę ,czy jak? Bo jeśli tak,to chętnie osobiście zaprezentuje Panu swoje zdanie i pokażę na przykładzie własnego auta parę rzeczy o których tu pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysla dokladnie (wiem bo mialem okazje posluchac), STI to auto t z osiagami ale na poziomie wiejskiego tuningu i facetowi z klasa po prostu wstyd jezdzic czyms takim :)

No moze jakis dorostek co wygral w Lotto ale nie facet majetny :)

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oJeC1Wk3SOc#t=318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki postulat - może po prostu utworzyć dwa, pięć, dwanaście wątków, w których będzie można jechać ile fabryka dała po Subaru, WRX, STi, SBD, FHI, czy po czym tam jeszcze dusza zapragnie, zamiast robić syf w każdym wątku dotyczącym na przykład nowych modeli, w których użytkownicy przyszli i obecni mogliby się spokojnie powymieniać uwagami, a reszta nadal ślinić na takie auta marzeń, jak nowe STi...

 

tu sie zgadzam jak najbardziej, ale na tym Forum nigdy tak nie bylo i nie bedzie... chyba ze wprowadza nam absolutna cenzure :mrgreen:

 

przepraszam za OT z mojej strony, serio :blush:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie, dla jasności, mnie nie chodzi o to, że ma być zakaz krytycznych wypowiedzi, ale błagam, zrozum też, że (sam czuwam) mnie obchodzi, co pisał właściciel Passata o STi na swoim forum, jak jedzie nowa Fabia, gdzie mieszka Madox, co napisał moderator Subaru na forum VW - W WĄTKU O STi ! Albo o nowym OBK, Itd. Jak tam wchodzę, to fajnie by było poczytać rzeczy dotyczące tych aut, oczywiście to zawsze trzeba robić w odniesieniu do innych modeli - ale z sensem i na temat.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderatorze,na forum jest nick i województwo.Dlaczegóż to Pan posługuje się imieniem i nazwą miejscowości? Myśli Pan ,że czegoś się wystraszę ,czy jak? Bo jeśli tak,to chętnie osobiście zaprezentuje Panu swoje zdanie i pokażę na przykładzie własnego auta parę rzeczy o których tu pisałem

 

To bardzo proste. Internet daje poczucie anonimowości, dzięki której wiele osób daje upust swoim frustracjom, pisze nieprawdę, tworzy swoją wirtualną osobowość.

 

Swoimi wpisami mnie bardzo zainteresowałeś, tym bardziej że miałem podejrzenie, że konto "madox" to klon innej osoby.

 

Co ciekawe tak zdaje się nie jest a Ty jesteś jak najbardziej realną osobą, która sobie żyje gdzieś w Małopolsce ale nie byłem do końca pewien.

 

Zdaje się, że jednak żyjesz, masz się dobrze i tak sobie pomyślałem, że może się kiedyś nawet spotkamy, jak ma to miejsce w przypadku innych forumowiczów. Aby do tego mogło dojść, chciałem zawęzić krąg poszukiwań co mnie naprowadziło na tą a nie inną miejscowość.

 

Innymi słowy chętnie na jakimś spocie bym się spotkał i poznał osobiści Pana "madoxa", bo to co na forum często odbiega od rzeczywistości, w której to rozmawia się zdecydowanie lepiej, przyjemniej i zdrowiej.

 

:)  

 

 

co napisał moderator Subaru na forum VW - W WĄTKU O STi !

 

Aby nie było wątpliwości i błędnej interpretacji postu Izotoma to ja nic. Nawet nie jestem zalogowany na żadnym forum VW.  ;)

 

 

 

 

przepraszam za OT z mojej strony, serio
 

 

Spoko, nie czuje urazy ale nie lubię jak ktoś piszę o czymś czego nie zrobiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...