Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Karaś do tej pory wiekszośc twoich wpisów była na poziomie, wiec myślę ze jesteś w stanie to zrozumieć. Tu nie chodzi o te gumofilce jako takie i o nie nikt sie nie obraża - przesledź sobie historię wpisów rzeczonej osoby w tym wątku i bedziesz wiedział o co chodzi. Myśle ze poniższy cytat pokazuje to w pełni :

 

 

Większość normalnych ludzi ma podobnie, w końcu to XXI wiek i mit błogosławionego Passata tudzież Skody kultywowany jest jeszcze tylko w zapadłych wsiach, PGR-ach :) . Za to jak poczytasz ostatnich parę stron to zobaczysz , że co niektórzy nadal niewiele wymagają od tego ziemskiego padołu. Micha zupy, wieczorem telenowela w TV , skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko. Bardzo dużo rzetelnej wiedzy, technicznego 'know-how' jak również arkanów techniki jazdy "odebrałem" na forum od @lukassa oraz kilku innych, merytorycznych osób na tym forum. Za to im bardzo dziękuję! To jest często wiedza, którą nie każdy chce się dzielić. Pięknie, że łączy nas pasja do motoryzacji, rajdów oraz inżynierskiego geniuszu ... w szczególności Subaru. Bardzo to cenię i szanuję. Swój szacunek wyrażam także tym, że nie piszę "co mi ślina na język przyniesie", szanuję Wasz czas. To właśnie z powodu ograniczonej ilości wolnego czasu, nie mam ochoty w wątkach ogólnych lub technicznych czytać niewybrednych epitetów i obelg, które nie wnoszą do wątku nawet minimalnej wartości merytorycznej. Ba, nie są nawet śmieszne. Takie fantazje można realizować w OFF-TOPICU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko. Bardzo dużo rzetelnej wiedzy, technicznego 'know-how' jak również arkanów techniki jazdy "odebrałem" na forum od @lukassa oraz kilku innych, merytorycznych osób na tym forum. Za to im bardzo dziękuję! To jest często wiedza, którą nie każdy chce się dzielić. Pięknie, że łączy nas pasja do motoryzacji, rajdów oraz inżynierskiego geniuszu ... w szczególności Subaru. Bardzo to cenię i szanuję. Swój szacunek wyrażam także tym, że nie piszę "co mi ślina na język przyniesie", szanuję Wasz czas. To właśnie z powodu ograniczonej ilości wolnego czasu, nie mam ochoty w wątkach ogólnych lub technicznych czytać niewybrednych epitetów i obelg, które nie wnoszą do wątku nawet minimalnej wartości merytorycznej. Ba, nie są nawet śmieszne. Takie fantazje można realizować w OFF-TOPICU.

To ma być krótko  :question:  :facepalm:

 

Najbardziej jednak ciekawi mnie jakie to "niewybredne epitety i obelgi" poeta miał na myśli  :question:

 

WIEM. Konkretnej odpowiedzi , konkretnych cytatów się nie doczekam. Czyżbym na starość został prorokiem, kurde  :idea:  :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że ktoś coś robi za plecami i w skryciu - zgłosiłem dzisiejsze twoje posty do moderatorów. Generalnie napisze to ci wprost - poziom wiekszosci twoich wypowiedzi pokazuje ze jesteś zwykłym chamem i burakiem. Używaj teraz sobie do woli, ze jak to określasz "sfrustrowany wielbiciel VAGa" sie poskarzył. Jak trzeba to swoje zdanie o tobie spokojnie mogę powtórzyć ci w prosto w oczy. Szkoda mi że skad inąd fajna grupa ludzi kojarzona z autami spod znaku plejad jest też reprezentowana przez osobników jak ty :(

Z poważaniem, ale bez pozdrowień były posiadacz 3 Subaru i jednej Skody.

 

Treśc zgłoszenia do wglądu:

Pani moderator i Panowie moderatorzy, ja rozumiem że Skoda ma pewną dosć specyficzną grupę klientów "w kapeluszach" - niemniej jednak wątek ten w moim mniemaniu zawsze był w swym tytule dość przewrotny i choćby ja traktowałem go jako pokazanie że Skoda w przeciwieństwie  do polskiej motoryzacji otrzymała szansę, a przy okazji jako swego rodzaju doping dla marki Subaru, co by nie spoczywali na laurach bo konkurencja goni, a może nawet przegania - także ta "plebejska".

Na tym forum bywa czasami dość przewrotnie i sarkastycznie, ale sarkazm na poziomie można docenić. Natomiast osobnik z Pruszkowa (zreszta poziom jego nicka sam wiele mówi) potrafi co najwyżej do znudzenia rzucac mało wyszukany slogan o gumofilcach, a dzisiejsze komentarze to już dno i metr mułu. Odnosze zresztą wrażenie, że 50% jego aktywności to ten wątek i "wyszydzanie" posiadzaczy Skody.

Życzyłbym sobie aby fajna marka jaką jest Subaru nie miała tak wątpliwej reprezentacji :(

Pisze to jako były posiadacz trzech Subaru, jak i wielu innych marek w tym Skody.

Niewazne czym jeździsz, a kim jesteś.

Po takim poście chcąc uratować swój honor i pokazać, że masz jaja, powinieneś raczej prosić moderatora o usunięcie swojego konta z Forum :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilerzpruszkowa napisał: ...skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej...

 

Tak się składa, że w tym tygodniu zamawiamy dla Małżonki Audi A7 3.0 TDI quattro za cirka 350k. Jeśli chodzi w tym wątku o porównanie skody do Subaru, a wg niektórych skoda=audi, to napiszę jasno i klarownie, że żaden model Subaru pod względem:

- komfortu jazdy,

- wyposażenia,

- wykończenia wnętrza

- ogólnie pojętego prestiżu płynącego z subiektywnego odczucia jakości pojazu

 

nie dorasta do tego audika do pięt!

 

(a prawdopodobnie ze startu spod świateł też niejedno STI by wymiękło)

 

i to piszę ja, od roku użytkownik forka xt, zakochany w nim fan i wielbiciel marki należącej do Fuji Heavy Industries, Tokio, Japan

 

P.S. - lukass - popieram 100%. Tępić chamstwo wszelkimi możliwymi sposobami!

 




 

Edytowane przez Adasko75
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie było, że ktoś coś robi za plecami i w skryciu - zgłosiłem dzisiejsze twoje posty do moderatorów. Generalnie napisze to ci wprost - poziom wiekszosci twoich wypowiedzi pokazuje ze jesteś zwykłym chamem i burakiem. Używaj teraz sobie do woli, ze jak to określasz "sfrustrowany wielbiciel VAGa" sie poskarzył. Jak trzeba to swoje zdanie o tobie spokojnie mogę powtórzyć ci w prosto w oczy. Szkoda mi że skad inąd fajna grupa ludzi kojarzona z autami spod znaku plejad jest też reprezentowana przez osobników jak ty :(

Z poważaniem, ale bez pozdrowień były posiadacz 3 Subaru i jednej Skody.

 

Treśc zgłoszenia do wglądu:

Pani moderator i Panowie moderatorzy, ja rozumiem że Skoda ma pewną dosć specyficzną grupę klientów "w kapeluszach" - niemniej jednak wątek ten w moim mniemaniu zawsze był w swym tytule dość przewrotny i choćby ja traktowałem go jako pokazanie że Skoda w przeciwieństwie  do polskiej motoryzacji otrzymała szansę, a przy okazji jako swego rodzaju doping dla marki Subaru, co by nie spoczywali na laurach bo konkurencja goni, a może nawet przegania - także ta "plebejska".

Na tym forum bywa czasami dość przewrotnie i sarkastycznie, ale sarkazm na poziomie można docenić. Natomiast osobnik z Pruszkowa (zreszta poziom jego nicka sam wiele mówi) potrafi co najwyżej do znudzenia rzucac mało wyszukany slogan o gumofilcach, a dzisiejsze komentarze to już dno i metr mułu. Odnosze zresztą wrażenie, że 50% jego aktywności to ten wątek i "wyszydzanie" posiadzaczy Skody.

Życzyłbym sobie aby fajna marka jaką jest Subaru nie miała tak wątpliwej reprezentacji :(

Pisze to jako były posiadacz trzech Subaru, jak i wielu innych marek w tym Skody.

Niewazne czym jeździsz, a kim jesteś.

Po takim poście chcąc uratować swój honor i pokazać, że masz jaja, powinieneś raczej prosić moderatora o usunięcie swojego konta z Forum :biglol:

 

 

valdiiaga, odbilo ci? zle spales tej nocy? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz co napisał w tym "donosie" ? Na początku personalnie wyzwał kilera od chamów, buraków i to ma być normalne?

Czytając ostatnich kilkanaście stron tego wątku nie widziałem ani razu aby kiler zwrócił się bezpośrednio do kogoś i go obraził .

Zresztą jak taki zaczyna od donoszenia to gdzie skończy...........?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz co napisał w tym "donosie" ? Na początku personalnie wyzwał kilera od chamów, buraków i to ma być normalne?

Czytając ostatnich kilkanaście stron tego wątku nie widziałem ani razu aby kiler zwrócił się bezpośrednio do kogoś i go obraził .

Zresztą jak taki zaczyna od donoszenia to gdzie skończy...........?

Prawdziwy killer powiedziałby , że na Powązkach :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz co napisał w tym "donosie" ? Na początku personalnie wyzwał kilera od chamów, buraków i to ma być normalne?

Czytając ostatnich kilkanaście stron tego wątku nie widziałem ani razu aby kiler zwrócił się bezpośrednio do kogoś i go obraził .

Zresztą jak taki zaczyna od donoszenia to gdzie skończy...........?

 

naprawde nie widzisz roznicy? :facepalm:

kiler po raz kolejny "zmieszal z gownem" wszystkich, kto jezdzi Skodami, natomiast lukass nazwal konkretne rzeczy/zachowania swoimi imionami - chamsto cahmstwem, buractwo buractwem... dla mnie proste jak 2+2

 

czy ty naprawde uwazasz, ze posiadanie Subaru daje ci wejsciowke do jakiegos elitarnego klubu, a posiadanie Skody pietnuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak się składa, że w tym tygodniu zamawiamy dla Małżonki Audi A7 3.0 TDI quattro za cirka 350k. Jeśli chodzi w tym wątku o porównanie skody do Subaru, a wg niektórych skoda=audi, to napiszę jasno i klarownie, że żaden model Subaru pod względem: - komfortu jazdy, - wyposażenia, - wykończenia wnętrza - ogólnie pojętego prestiżu płynącego z subiektywnego odczucia jakości pojazu   nie dorasta do tego audika do pięt!

 

jedynie pod względem ilości ...dorasta... :rolleyes: ...za 350k można zamówić dwa OBK ... :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A nie widzisz co napisał w tym "donosie" ? Na początku personalnie wyzwał kilera od chamów, buraków i to ma być normalne?

Czytając ostatnich kilkanaście stron tego wątku nie widziałem ani razu aby kiler zwrócił się bezpośrednio do kogoś i go obraził .

Zresztą jak taki zaczyna od donoszenia to gdzie skończy...........?

 

naprawde nie widzisz roznicy? :facepalm:

kiler po raz kolejny "zmieszal z gownem" wszystkich, kto jezdzi Skodami, natomiast lukass nazwal konkretne rzeczy/zachowania swoimi imionami - chamsto cahmstwem, buractwo buractwem... dla mnie proste jak 2+2

czy ty naprawde uwazasz, ze posiadanie Subaru daje ci wejsciowke do jakiegos elitarnego klubu, a posiadanie Skody pietnuje?

 

Raz jeszcze powtarzam, że żadnego z użytkowników z Forum personalnie nie obraził, a teksty, że jest burak czy cham to świadczy tylko o osobie ,która je pisze.

Jaki klub , jaka wejściówka ? Subaru poza frajdą z jazdy niczego mi nie daje. Osobiście nie widzę potrzeby aby jakoś specjalnie się dowartościowywać, nikogo też nie piętnuję.

Edytowane przez valdiiaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że w tym tygodniu zamawiamy dla Małżonki Audi A7 3.0 TDI

 

Ostatnio było takie cudo na SJS 1/1 dawało radę bokami całkiem przyjemnie. Po lesie też nie miało się czego wstydzić. Zacna zabawka milordzie tyle że wygląda jak Polonez po tuningu ;).  

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak się składa, że w tym tygodniu zamawiamy dla Małżonki Audi A7 3.0 TDI quattro za cirka 350k. Jeśli chodzi w tym wątku o porównanie skody do Subaru, a wg niektórych skoda=audi, to napiszę jasno i klarownie, że żaden model Subaru pod względem: - komfortu jazdy, - wyposażenia, - wykończenia wnętrza - ogólnie pojętego prestiżu płynącego z subiektywnego odczucia jakości pojazu   nie dorasta do tego audika do pięt!

 

jedynie pod względem ilości ...dorasta... :rolleyes: ...za 350k można zamówić dwa OBK ... :D  

 

Zapomniał Pan dodać, że przy Audi to i szacunek na dzielni dwa razy większy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapomniał Pan dodać, że przy Audi to i szacunek na dzielni dwa razy większy

 

samopoczucia nie bralem pod uwagę.... :D  

 

Z tego co pisze przyszły właściciel to będzie jeden z głównych aspektów nabycia tego cuda, dla którego Suabru nie dorosło do pięt :biglol:

 

 

Zapomniał Pan dodać, że przy Audi to i szacunek na dzielni dwa razy większy

 

samopoczucia nie bralem pod uwagę.... :D  

 

Z tego co pisze przyszły właściciel to będzie jeden z głównych aspektów nabycia tego cuda, dla którego Suabru nie dorosło do pięt :biglol:

 

Zapomniałem jeszcze dodać, że Pan jako dealer raczej materialistą jest, to i sfera duchowa jest na drugim miejscu :biglol:

 

 

Przepraszam, powstrzymać się nie mogłem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda lepsza od subaru jest, szczególnie te białe. Zrobiłem trasę powrotną z PL do NO i na lewym pasie non stop wyprzedzały mnie skody. Te białe były najszybsze, nie wiadomo skąd i kiedy, pojawiały się znienacka. Prędzej motocyklistę można dostrzec, jak te szatańskie skody. Fabie, octavie superby.

Subaru? Subaru jedno było, z wiatrakiem, kierownik pomachal i pocisnął dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

naprawde nie widzisz roznicy? kiler po raz kolejny "zmieszal z gownem" wszystkich, kto jezdzi Skodami, natomiast lukass nazwal konkretne rzeczy/zachowania swoimi imionami - chamsto cahmstwem, buractwo buractwem... dla mnie proste jak 2+2  

 

Kolejny świętoyebliwy, który ma jakieś zwidy i omamy? Czy wreszcie ktoś mi wklei, co KONKRETNIE napisał Kiler obraźliwego, że go tak ścigacie? O kapeluszu można pisać a o gumofilcach już nie? Jakieś kompleksy? Wspomnienia z dzieciństwa? 

 

Póki co, to Wy rzucacie w niego epitetami a nie on w Was...


 

 

Tak się składa, że w tym tygodniu zamawiamy dla Małżonki Audi A7 3.0 TDI quattro za cirka 350k. J

 

Guziec, złote klamki  :toobad:

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ten_Typ_tak_ma,przecież obaj wiemy o co chodzi ;) Nie wierzę ,że klasyfikujesz ludzi ze względu na posiadany pojazd czterokołowy co jak dla mnie jest objawem........i tu niech każdy dopisze co chce ;)

 

Jeden z moich pacjentów,pisałem już o tym parę razy,dość zamożny i młody człowiek biznesu,z resztą również mój dobry znajomy ma dość bogatą stajnię m.in.911cabrio,M3,jakieś zabytkowe porsche,mesiek a na co dzień jeździ..........TADAM....Octawią TDI :biglol:

 

Zapewniam wszystkich,że ten człowiek nie pasuje do opisu standardowego posiadacza skody wg.kilerazpruszkowa ;)

 

Krótko mówiąc,dyskusja na rzeczowe argumenty TAK,prostackie i nieuprawnione szufladkowanie ludzi,zdecydowane NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz natura sama regoluje takie przypadki. Bylo tu juz wielu takich co chcialo zablysnac aroganckim stylem I glupawym komentarze nic nie wnosacym do tematu.

Bylo tez sporo takich co sa madrzejsi od samej wiekipedi. Dzis ani jednych ani drugich  tu juz dawno nie ma I swiat o nich zpomnial I tak tez pewnie bedzie w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Czy wreszcie ktoś mi wklei, co KONKRETNIE napisał Kiler obraźliwego, że go tak ścigacie?

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/37960-skoda-lepsza-od-subaru/?p=1941862

 

Musiał bym się z miękkim narządem na rozumy pozamieniać aby kupić Skodę (...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...