Skocz do zawartości

Legacy ozylo :)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Olleo ale Ty kombinujesz jak kon pod gore ;) Masz numer zadzwon, umow sie na oglad auta, bedziesz mial pelna jasnosc ...

Ale jakbym mial konkretne info od szwajcarskiego ASO, to bym mogl od razu zamowic czesci - po co dwa razy jezdzic =) To juz niestety nie czasy studenckie, kiedy mialem czas wolny.

 

To może napisz do Szwajcarów maila? Nawet jak napiszesz po angielsku, to będa mieli czas aby połapać się o co Tobie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo ale Ty kombinujesz jak kon pod gore ;) Masz numer zadzwon, umow sie na oglad auta, bedziesz mial pelna jasnosc ...

Ale jakbym mial konkretne info od szwajcarskiego ASO, to bym mogl od razu zamowic czesci - po co dwa razy jezdzic =) To juz niestety nie czasy studenckie, kiedy mialem czas wolny.

 

To może napisz do Szwajcarów maila? Nawet jak napiszesz po angielsku, to będa mieli czas aby połapać się o co Tobie chodzi

Wlasnie czekam na odpowiedz juz drugi dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to chyba jedyny serwis kontaktujacy sie z klientem na publicznym forum :shock:

 

Ciekaw jestem, czy szwajcarski serwis odpisze mi na maila z pytaniem co i kiedy w moim Foresiu onegdaj bylo robione :?:

 

Może napiszemy do SIP petycję, żeby wszyscy właściciele ASO obowiązkowo i regularnie pojawiali się na Forum. Jestem w 100% przekonany, że wpłynęło by to pozytywnie na jakość usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, jakies wiesci o czarnej mambie? Bedzie zyl ten sprzet jeszcze?

 

Sprzęt żyje , zapalil prawie normalnie (zalany).Szczegoly wyjasni mechanik(te akumulatorowe) :cool:

Pozdr.AK

ps.To zdjęcie Przemqa gdzies widzialem :mrgreen: Dlaczego ma otwarte usta :shock: czeka na deszcz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to chyba jedyny serwis kontaktujacy sie z klientem na publicznym forum :shock:

 

Ciekaw jestem, czy szwajcarski serwis odpisze mi na maila z pytaniem co i kiedy w moim Foresiu onegdaj bylo robione :?:

 

Może napiszemy do SIP petycję, żeby wszyscy właściciele ASO obowiązkowo i regularnie pojawiali się na Forum. Jestem w 100% przekonany, że wpłynęło by to pozytywnie na jakość usług.

 

Nie sądzę Pedro :grin: ja jestem na forum wylącznie towarzysko i sprawia mi to przyjemnosc .Jak komus pomogę czy podpowiem to OK ale na jakośc uslug to nie wiem czy to ma wplyw :?: :shock:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę Pedro :grin: ja jestem na forum wylącznie towarzysko i sprawia mi to przyjemnosc .Jak komus pomogę czy podpowiem to OK ale na jakośc uslug to nie wiem czy to ma wplyw :?: :shock:

Pozdr.AK

Ma duzy - na tzw. customer satisfaction =)

 

A propos - da rade zamowic gumowy odbojnik dolny klapy bagaznika do Forestera MY'99 w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to chyba jedyny serwis kontaktujacy sie z klientem na publicznym forum :shock:

 

Ciekaw jestem, czy szwajcarski serwis odpisze mi na maila z pytaniem co i kiedy w moim Foresiu onegdaj bylo robione :?:

 

Może napiszemy do SIP petycję, żeby wszyscy właściciele ASO obowiązkowo i regularnie pojawiali się na Forum. Jestem w 100% przekonany, że wpłynęło by to pozytywnie na jakość usług.

 

Nie sądzę Pedro :grin: ja jestem na forum wylącznie towarzysko i sprawia mi to przyjemnosc .Jak komus pomogę czy podpowiem to OK ale na jakośc uslug to nie wiem czy to ma wplyw :?: :shock:

Pozdr.AK

 

Nie przekłada się? A ilość lanego do silnika oleju? A dostępność niektórych "wydumanych" części jak np. Aeroblades? A fakt, że stosujecie się do zaleceń SIP odnośnie bijących tarch w Legacy czego nie można powiedzieć choćby o szczecińskim ASO?

 

Kurka - myślałem, że jako szef opinie forumowiczów przekuwa Pan w stal :) Czyli to wszystko przypadek... ech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt żyje , zapalil prawie normalnie (zalany).Szczegoly wyjasni mechanik(te akumulatorowe)

Pozdr.AK

 

Dzieki za help (flaszka w dorzdze :) ) Rozmawialem, ale no wlasnie ... jaka byla przyczyna niemocy samochodu? Bo to auto robi kazdego dnia ok. 60km i raczej nie ma szansy aby przez dwa dni akumulator sie rozladowal, szczegolnie iz w poniedzialek na polecenie Lukasza z SIPu mierzylem prad i bylo w normie. Mogl sie rozkladowac (tak samo jak i lekko zalac) po n-probach odpalenia. W sumie fart, ze auto padlo w garazu w W-wie, a nie np. na naratach w Alpach. Masz jakis pomysl odnosnie przyczyny? Dodam, iz w garazu nigdy nie aktywuje alarmu, wiec pobor pradu przez stojace auto jest znikomy.

 

Przy okazji podziekowan dla Andrzeja K. i teamu Subaru Koper pragne za okazana pomoc pordziekowac Andrzejowi B. i Lukaszowy z SIPu :)

 

Michal

 

Co sie pultasz, tak bylo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...