Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przestal troche reklamowac chipsy i sa tego wymierne efekty...

 

nie wiem czy ty tak na powaznie bo nie ma zadnej emotionki :neutral: , ale niestety w Polsce sponsorów sie nie przebiera i nie wybrzydza. NIe mam mu kompletnie za złe tych reklam, bo niby dlaczego? Zbierał na udział w MP i na inne starty, co w tym dziwnego i nienormalego?

Znajomośc trasy "na pamięć" to olbrzymia przewaga przy bardzo ograniczonym treningu dla zawodnikow z zagranicy , dlatego należy ich na tym specyficznym rajdzie docenić

 

i ja ich jak najbardziej doceniam :!: tak jak napisałem szkoda ze poza Hołkiem nasi mimo znacznie lepszej znajomosci trasy nie potrafią utrzymac tempa

 

dziwi mnie tez ze tak rozjeżdżony zawodnik jak kuzi dzwoni po 1200 m 1 oesu. Liczyłem bardzo na porównanie go do Hołka na szutrach ale niestey nie zdarzyli mu złapac zadnego miedzyczasu

 

Jutro zapowiada sie pasjonujaca walka o zwyciestwo, oby tylko technika pozwoliła rozegrac bój na oesach a nie na serwisie

 

Kolejne wielkie brawa naleza sie Gabrysiowi, tez pieknie jedziue potakiej przerwie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zazdrości żadnej (w końcu na Rajdzie Polski jako ME byłem 2 razy II i raz III w generalce)

 

Cienizna ;P

 

raczej pytanie co dalej...

 

I to bardzo dobre pytanie!

 

bo znam kulisy

 

Kiedys od jednego z kierownikow RSMP uslyszalem stwierdzenie, ze z kulisami to jak z 4 literami - kazdy ma swoje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Nowe Os-y w dniu jutrzejszym spowodują , że Hołek prawdopodobnie bedzie pierwszy :wink: to przecież Jego zawód :mrgreen:

 

 

Czyzby nuta zazdrosci?:P

 

Staram się wytłumaczyć o co chodzi ze znajomościa trasy przez zawodnika :cool:

 

Zazdrości żadnej (w końcu na Rajdzie Polski jako ME byłem 2 razy II i raz III w generalce) raczej pytanie co dalej...bo lata lecą.... :mrgreen:

AK

ps. ja juz o "te lata" jestem mądrzejszy i patrzę na to inaczej bo znam kulisy :mrgreen:

 

to ja chetnie dowiem sie czegos nowego.

 

PS:nasza "szybka liga rajdowa" w konfrontacji z ludzmi ktorzy cos prezentuja wypada mizernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku co wyprawia Hołek, koles który raz w roku siedzi w rajdówce łomocze polską czołówkę jak chce

 

Chyba przestal troche reklamowac chipsy i sa tego wymierne efekty...

 

teraz laysy reklamuje Ronaldinhio, tez ostra musza sie z niego nabijac. to jest normalna rzecz na swiecie, ale u nas musi byc inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza "szybka liga rajdowa" w konfrontacji z ludzmi ktorzy cos prezentuja wypada mizernie.

 

nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz :roll: śmieszne to trochę jak tempo zagranicznych kierowców nie znających tras utrzymuje tylko Hołek i Gabryś którzy jadą od wielkiego dzwonu (ciekawe jak by jechał Dytko). cała reszta niestety słabo :???:

jeszcze co do Hołka. z tego co dzisiaj widziałem, jedzie najlepszym torem i strasznie ciasno. nie wypuszcza i nie pozwala sobie na zbędne boki. tam gdzie on ciasno przy wewnętrznej krawędzi drogi, tam cała reszta albo bokiem albo szeroko przy zewnętrznej. to jest stary wyjadacz... wie w których miejscach wygrywa się odcinki...

i jeszcze jedno. dla Svedlunda należy się mega respect. ten gość to artysta :shock: ciekawe czy w tym roku zapoznanie też busem robił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby iść już spać, bo pobudka o 5.30 i lecim z Sebastianem i Ninja na Nowe Sady. Przygód na dzisiaj nam wystarczy, szczególnie wyjeżdżających samochodów z naprzeciwka przy głębokim boczurze na szutrze :???: :twisted:

 

Mamy nadzieję, że jutro rozpęta się piękna walka między Holem (go go go) a Svendlundem.

 

Do zobaczenia na oesach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby iść już spać, bo pobudka o 5.30 i lecim z Sebastianem i Ninja na Nowe Sady. Przygód na dzisiaj nam wystarczy, szczególnie wyjeżdżających samochodów z naprzeciwka przy głębokim boczurze na szutrze :???: :twisted:

 

To Nindza Cie nie obił, za przekraczanie prędkości i w ogóle norm bezpieczeństwa ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby iść już spać, bo pobudka o 5.30 i lecim z Sebastianem i Ninja na Nowe Sady. Przygód na dzisiaj nam wystarczy, szczególnie wyjeżdżających samochodów z naprzeciwka przy głębokim boczurze na szutrze :???: :twisted:

 

To Nindza Cie nie obił, za przekraczanie prędkości i w ogóle norm bezpieczeństwa ? :cool:

 

To nie widac, ze plecie jak potluczony?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak odbiegając to zobaczcie jak HOLO !!!! DZIADEK!!!! daje sobie radę !! jestem z Olsztyna i mam dla gościa respekt!!! znam go osobiście ( 8 lat pracy przy rajdach... ale teraz na obczyźnie :cry: ....ale nie przez Hołka !!!! tylko Kaczuchy! :mrgreen: ! ale wracając do tematu.... niby dziadek w rajdach a wali naszą plejadę gwiazd na głowę (przynajmniej w POLSKIM bo tylko tu startuje.... więc niech krytycy trochę pomyślą..chipsy itd... jak ktoś jest dobry to po prostu ma to coś w sobie tak jak BUBEL i KULIG. Mam nadzieję, że jutro będzie super walka na OS-ach i ,że SUBARU !!!! wygra :mrgreen: ..........KURKA JAK MI BRAKUJE STANIA NA OS-IE ,WPISÓW W KARTACH, KRYTYKI WIDZÓW ,ZAPACHU SPALIN.........ACH to były czasy !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby iść już spać, bo pobudka o 5.30 i lecim z Sebastianem i Ninja na Nowe Sady. Przygód na dzisiaj nam wystarczy, szczególnie wyjeżdżających samochodów z naprzeciwka przy głębokim boczurze na szutrze :???: :twisted:

 

To Nindza Cie nie obił, za przekraczanie prędkości i w ogóle norm bezpieczeństwa ? :cool:

 

Nikt nie przekraczał dozwolonej prędkości w tym miejscu, ok. ~90km/h.

 

 

 

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomośc trasy "na pamięć" to olbrzymia przewaga przy bardzo ograniczonym treningu dla zawodnikow z zagranicy , dlatego należy ich na tym specyficznym rajdzie docenić

Pamiętajcie ze nikt kto nie "przeszedł na piechote" wysokiej trawy na cięciach nie zaryzykuje przejazdu po niej na rajdzie a to dla "miejscowych" bardzo duży zysk

Niestety to pojedyńczy występ naszych kierowcow i za granicą (poza dawnym KDL-em) praktycznie nie istniejemy i nie istnieliśmy

Jest Pan dla mnie autorytetem i bardzo sobie cenię Pana zdanie. Tak więc zgadzam się z takową opinią, ponieważ zbyt się nakręciłem awansem Hołka i w ferworze walki może nieobiektywnie oceniłem sytuację. Nie zmienia to faktu że nadal mu kibicuję i nadal uważam go za dobrego kierowcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan Bouffier spadł na 12 miejsce, wczoraj wieczorem ukarany przez ZSS doliczeniem 30 sekund za ścięcie szykany.

 

O, a na Elmocie doliczono Kucharowi tylko 5 sekund za potracenie szykany...

 

 

Than Junior co Ty na to ?

 

 

a ja na to, ze jak narazie jest piecdziesiaty w generalce :twisted:

 

 

 

Wielki szacun to nalezy sie Svedlundowi, bo walczy z Holkiem na jego podworku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomośc trasy "na pamięć" to olbrzymia przewaga przy bardzo ograniczonym treningu dla zawodnikow z zagranicy , dlatego należy ich na tym specyficznym rajdzie docenić

Pamiętajcie ze nikt kto nie "przeszedł na piechote" wysokiej trawy na cięciach nie zaryzykuje przejazdu po niej na rajdzie a to dla "miejscowych" bardzo duży zysk

Niestety to pojedyńczy występ naszych kierowcow i za granicą (poza dawnym KDL-em) praktycznie nie istniejemy i nie istnieliśmy

Jest Pan dla mnie autorytetem i bardzo sobie cenię Pana zdanie. Tak więc zgadzam się z takową opinią, ponieważ zbyt się nakręciłem awansem Hołka i w ferworze walki może nieobiektywnie oceniłem sytuację. Nie zmienia to faktu że nadal mu kibicuję i nadal uważam go za dobrego kierowcę.

 

Ja również uwazam Go za świetnego kierowcę :mrgreen: i podziwiam , że jeszcze może.. :mrgreen: Na rajd patrzę bez emocji i staram sie przekazać pewne ciekawostki jak te o wysokiej trawie na cięciach bo na innych rajdach prawie się tego nie spotyka :!:

Ktos pytał o LK to 2 dni temu w TV-n powiedziałem ze wygra Hołek a LK dopiero co wrócił z Grecji więc może byc lekko zmęczony i wręcz przesycony rajdami :cool: a bez prawdziwego "entuzjazmu"rajdu wygrać sie nie da :mrgreen: Tego "entuzjazmu" i pragnienia wyniku Hołkowi nie brakuje :shock: i za to podejście należy Go cenić :mrgreen:

Pomaga mu w tym "o zgrozo" brak startów :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan Bouffier spadł na 12 miejsce, wczoraj wieczorem ukarany przez ZSS doliczeniem 30 sekund za ścięcie szykany.

 

O, a na Elmocie doliczono Kucharowi tylko 5 sekund za potracenie szykany...

 

 

Than Junior co Ty na to ?

 

 

a ja na to, ze jak narazie jest piecdziesiaty w generalce :twisted:

 

 

 

Wielki szacun to nalezy sie Svedlundowi, bo walczy z Holkiem na jego podworku!

 

 

a ja na to, ze jak narazie jest piecdziesiaty w generalce :twisted:

 

 

Przeglądam generalkę ale nie widzę L.K. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekcja zwłok 43-latka spod Mikołajek, który w piątek zginął na odcinku testowym Rajdu Polski wykazała, że mężczyzna zmarł wskutek obrażeń wewnętrznych spowodowanych wypadkiem.

Sekcja wykluczyła zawał jako przyczynę śmierci - jak wcześniej informowali organizatorzy rajdu i policja.

Druga z ofiar wypadku wraca do zdrowia w szpitalu w Mrągowie. Mężczyzna ma uszkodzone płuco i pogruchotane żebra. Lekarze określają jego stan jako średni, ale stabilny. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia prokuratura. Na razie śledztwo prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko. Nie wiadomo, czy komukolwiek postawione zostaną zarzuty.

 

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Cimowo podczas odcinka testowego rajdu. Jedno z aut wypadło z drogi i koziołkując wpadło w gęste zarośla, za którymi stały dwie osoby. Jedna z nich odniosła obrażenia i trafiła do szpitala w Mrągowie. Drugi z mężczyzn zmarł podczas reanimacji w karetce.

 

www.ro.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ty tak na powaznie bo nie ma zadnej emotionki :neutral: , ale niestety w Polsce sponsorów sie nie przebiera i nie wybrzydza. NIe mam mu kompletnie za złe tych reklam, bo niby dlaczego? Zbierał na udział w MP i na inne starty, co w tym dziwnego i nienormalego?

 

więc niech krytycy trochę pomyślą..chipsy itd...

 

To ja jeszcze na chwilke. Nie mozecie zaprzeczyc, ze ostatnimi czasy Holka bylo wiecej widac w telewizji przy okazji wlasnie roznego radzaju "chipsow" niz na prawdziwych rajdach. Miara jego ostatnich dokonan niech bedzie dla Was fakt, ze w Olsztynie zostal poproszony o zaprezentowanie w szkole programu bezpieczna droga czy cos. Mowil dlugo o tym co daje zapinanie pasow bezpieczenstwa po czym mial zaprezentowac jakies ewolucje samochodem przed szkola i podczas popisow strzelil dacha. Na oczach dzieciakow byl wyjmowany z wozu z potluczeniami spowodowanymi... niezpieciem pasow. :wink:

Jest napewno swietnym kierowca, co wlasnie udowadnia na swoim terenie, ale prawda jest taka, ze zyje juz w tej chwili bardziej z bycia showmanem w tv niz z rajdow. I do momentu, kiedy nie wlacza mu sie "mentorski" ton, (a przyznacie ze jest nieco zarozumialy) to ja nie mam nic naprzeciwko. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...