Skocz do zawartości

Moja Żona chce subaru imprezę


radkowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WRC fan był, jak zwykle zresztą, szybszy z linkiem :wink:

 

Radkowski. Umówcie się jeszcze na jazdę próbną. To powinno rozwiać Wasze wątpliwości :mrgreen:

 

 

PS Zaglądnij też tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za Wasze odpowiedzi :shock: . Mam jeszcze kilka pytań dotyczących tego autka, a mianowicie:

1. Jak zestrojone jest zawieszenie w tym aucie? Czy nie jest za sztywne podczas codziennego użytkowania (przypominam, autem będzie jeździć kobieta m.in. wożąc dzieci z/do szkoły, jeździć na zkupy itp.)?

2. Co ile km dokonywane są przeglądy?

3. Jakie jest spalanie tego samochodu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radkowski, wrażenia z prowadzenia powinny byc podobne tylko silnik ma kompletnie inną charakterystykę.

 

Nie wiem, czy WRX nie jest twardszy od 2.0... :roll:

 

1. Jak zestrojone jest zawieszenie w tym aucie? Czy nie jest za sztywne podczas codziennego użytkowania (przypominam, autem będzie jeździć kobieta m.in. wożąc dzieci z/do szkoły, jeździć na zkupy itp.)?/quote]

 

Nie jest.

 

2. Co ile km dokonywane są przeglądy?

 

15kkm

 

3. Jakie jest spalanie tego samochodu?

 

Takie, jak każdego innego, 160-konnego wolnossącego benzyniaka + lekkie zwiększenie za czteronapęd 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Moja żona oznajmiła mi, że chce jeżdzić subaru imprezą 2.0 (gdzie już ma wstępnie zamówioną rav4). Powiedzcie mi, czy jej wybór jest trafiony? Auto głównie użytkowane będzie na drogach lokalnych.

ja bym powiedział, że to zależy do tego, jak jeździ żona. jeśli redukuje biegi dopiero, gdy słyszy jęk katowanego na piątym biegu silnika, który ma wyciągnąć auto do przodu przy obrotach rzędu 1500, całą pracę wyrównania obrotów podczas redukcji biegów zrzuca na sprzęgło i generalnie auto dla niej to cztery koła, tona blachy i ma ją dowieźć z punktu A do punktu B, to w takim wypadku byłbym za zakupieniem jej RAV4.

 

jeśli jest inaczej, polecam Imprezę.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek@klubsubaru.pl, zawsze można kupić imprezę z automatem, jeżeli kierownik nie ma ochoty zmieniać biegów, zresztą skąd przypuszczenie, że będzie katować silnik na wolnych obrotach? Tylko dlatego, że jest kobietą?

nie nie, spokojnie :). ja facetów widzę, jak potrafią wdepnąć na maksa w podłogę przy 1500RPM; kilka miesięcy zajęło mi oduczenie ojca takiego nawyku. na temat katowania odezwałem się tylko dlatego, że wstrachało mnie to zdanie:

 

"przypominam, autem będzie jeździć kobieta m.in. wożąc dzieci z/do szkoły, jeździć na zkupy itp."

 

ja oczywiście jestem mocno przewrażliwiony na punkcie auta, więc czytając takie coś od razu przypomina mi się moja koleżanka, która podczas jazdy dłużej trzyma sprzęgło jak gaz i rozpędza auto z 50km/h na 5. biegu, bynajmniej nie w delikatny sposób.

 

p.s. w sumie nie pomyślałem o automacie ;).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za Wasze odpowiedzi :shock: . Mam jeszcze kilka pytań dotyczących tego autka, a mianowicie:

1. Jak zestrojone jest zawieszenie w tym aucie? Czy nie jest za sztywne podczas codziennego użytkowania (przypominam, autem będzie jeździć kobieta m.in. wożąc dzieci z/do szkoły, jeździć na zkupy itp.)?

2. Co ile km dokonywane są przeglądy?

3. Jakie jest spalanie tego samochodu?

Pozdrawiam

 

1. to zależy, co się lubi. mnie się baaaardzo podoba :cool:

2. co 15ooo km

3. w trasie 8-9 na setkę, w mieście 10-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...