Skocz do zawartości

Wrx 2015+


maati

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Michal123 napisał:

do przeprogramowania wersji USA na Europę?

 

jedynie możesz przeprogramować temperaturę na celsjusza, spalanie l/100km, przebiegu na km, wyświetlanie prędkości pomiędzy zegarami na km/h, ciśnienie doładowania w bar.

napisz do kolegi bombelllooo on to ogarnia za niewielkie plny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lutek34 napisał:

 

jedynie możesz przeprogramować temperaturę na celsjusza, spalanie l/100km, przebiegu na km, wyświetlanie prędkości pomiędzy zegarami na km/h, ciśnienie doładowania w bar.

napisz do kolegi bombelllooo on to ogarnia za niewielkie plny

 

Chyba, że nie masz jak wysłać zegarów to we Wieliczce masz gościa tylko za 400 zł około to zmienia.

 

P.s. bombele zmienia wszystko - np Zapnij Pasy, Mało płynu, Rezerwa Paliwa itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 17:00, Michal123 napisał:

Witam wszystkich. Niedawno dołączyłem do posiadaczy WRX-ów, czy polecacie kogoś w Krakowie lub okolicach do przeprogramowania wersji USA na Europę?

Sam sprowadzales czy korzystałeś z jakiejś firmy, czy może zakup gotowego w pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś z Was ma może zamontowane tego typu zamienniki przednich świateł z ebay? Jeśli tak to jak to świeci w nocy? Da się na tym jeździć?

 

https://www.dtmotoringusa.com/ebay/video/html5video/PRO-JH-SWRX15-LB-BSM.m4v

 

s-l1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maati napisał:

Sam sprowadzales czy korzystałeś z jakiejś firmy, czy może zakup gotowego w pl. 

Korzystałem z pomocy firmy, zajęli się licytacją, formalnościami i podstawieniem auta pod wskazany adres, mogę Ci wysłać namiary bo nie wiem czy mogę tu reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lutek34 napisał:

Panowie, ktoś z Was ma może zamontowane tego typu zamienniki przednich świateł z ebay? Jeśli tak to jak to świeci w nocy? Da się na tym jeździć?

 

https://www.dtmotoringusa.com/ebay/video/html5video/PRO-JH-SWRX15-LB-BSM.m4v

 

s-l1600.jpg

 

Darek Pietruszewski z Graciarni ma lampy Ebayowe przód i tył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomocny wątek :-)

Płynie do mnie z Kanady czerwony WRX 2018 i za kilka tygodni będę robił porządek  :-)

Na pewno będę odzywał się w temacie dostosowania do naszych przepisów i ewentualnego poprawienia fabryki już na tym etapie.
A na teraz - potrzebuję kilka części do WRX 2018 - zderzak kompletny przód, reflektor lewy, błotnik lewy, maska, airbagi przednie.
pzdr
Jarek

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej kupisz w ASO. To nie żart - wielu się już przekonało, zwłaszcza elementy blacharskie. Uszkodzone używki są na aukcjach droższe niż nowe. Jeśli wiesz na pewno jakie elementy, to już zamawiaj. Polecam kontakt z magazynem części w Krakowie - profesjonalna obsługa.

Edytowane przez Kambol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaro555 napisał:

A na teraz - potrzebuję kilka części do WRX 2018 - zderzak kompletny przód, reflektor lewy, błotnik lewy, maska, airbagi przednie.

 

na spokojnie, jak samochód dopłynie i go rozbierzesz to wtedy będziesz widział co dokładnie potrzebujesz. Bo zaraz się okaże że belka pogięta, przedni pas,  zbiorniczek spryskiwaczy rozj....., nadkole połamane, spinek brak, wtyczek brak, itd

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lutek34 napisał:

 

na spokojnie, jak samochód dopłynie i go rozbierzesz to wtedy będziesz widział co dokładnie potrzebujesz. Bo zaraz się okaże że belka pogięta, przedni pas,  zbiorniczek spryskiwaczy rozj....., nadkole połamane, spinek brak, wtyczek brak, itd

Kół brak, silnika brak, lotka złamana.. Xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomekmix napisał:

Jeśli to ten z okolic Toronto czerwony z produkcji z 2017 roku to ładna sztuka

No musi być ten - Limited z lekko stukniętym lewym przodem.

W zasadzie to też trochę przypadek, szukałem głównie na IAAI i raczej w CVT - ale zrobili dobe "buy now" to klepnąłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, allu napisał:

Kół brak, silnika brak, lotka złamana.. Xd

I w ogóle to przyjedzie utopiony a potem spalony ;-)

A tak trochę poważniej - to zaczynam szukać powoli tego, co widzę na zdjęciach i wiem że na pewno będzie potrzebne. To co będzie dodatkowe, to zobaczę jak przyjedzie - dlatego nie szukam belki, zbiornika, nadkola itp, bo tego nie wiem. Silnik jest to nie szukam, przynajmniej na razie ;)

Zazwyczaj jest tak, że jak szukasz czegoś konkretnego to nie ma. A jak już nie szukasz, to wtedy jest wysyp...

To tak jak z Forkami Sturbo i SG XT na forum - jak wszyscy szukają, to nie ma. A jak pojawi się kilka fajnych sztuk to już nikt nie szuka :biglol: - a propos fajnych Forków, pewnie pojawi się do sprzedania niedługo ciekawy egzemplarz...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...