Skocz do zawartości

Wrx 2015+


maati

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego moda nie robię tylko ze względu na to, że obudowa lewarka również jest srebrna.

Wiadomo - można również i jej zmienić kolor czyli zrobić wersję 18+ jednym słowem, ale do czego wtedy będą pasować obudowy nawiewów...Jak to widzicie? 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, anakinsky napisał:

Malunek? Zdejmowałeś airbag?

Kupiłem 34342VA030 (ok 100zł po rabacie). Założyłem przy okazji zdejmowania kiery do wymiany manetki na wersję z tylnym przeciwmgielnym.

3 godziny temu, mRoZiOo napisał:

do czego wtedy będą pasować obudowy nawiewów...Jak to widzicie?

U mnie na razie pasują do obudowy lewarka, ale chciałbym docelowo i ją pomalować lub okleić. Wtedy nawiewy będą pasować już tylko same do siebie, a może kiedyś też się je zmieni... ;)

Ale żaden z tych elementów nie razi mnie swoim chromem tak, jak to dolne ramię kierownicy.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lutek34 napisał:

Panowie, takie szybkie pytanie. Ile według was, może US wycenić WRXa z 2017r? Może ktoś z was ma dostęp do ich cenników?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Wyceniają po cenie z faktury i weryfikują z otomoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
to mojego chyba zweryfikowali z STI, wymyślili że mój WRX jest wart 140k

Tak, musisz pilnować czy nakładają niższa stawkę akcyzy i czy właśnie nie patrzą na ceny STi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tyle co po opłacie akcyzy na Q5 sprowadzone z USA . Clone w Niemczech akcyza płacona według wyceny rzeczoznawcy - realnej, nie naciąganej. Urząd przyjął wartość wskazaną przez rzeczoznawcę. Różnica pomiędzy fakturą zakupu i wyceną rzeczoznawcy wynosiła około 1/3 wartości. Oczywiście wycena była wyższa niż faktura zakupu ;)

Edytowane przez kokos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tyle co po opłacie akcyzy na Q5 sprowadzone z USA . Clone w Niemczech akcyza płacona według wyceny rzeczoznawcy - realnej, nie naciąganej. Urząd przyjął wartość wskazaną przez rzeczoznawcę. Różnica pomiędzy fakturą zakupu i wyceną rzeczoznawcy wynosiła około 1/3 wartości. Oczywiście wycena był wyższa niż faktura zakupu 

Dobrze że to piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, FilipBB napisał:

Tak, musisz pilnować czy nakładają niższa stawkę akcyzy i czy właśnie nie patrzą na ceny STi.

 

Dla ścisłości, to chodzi o wartość samochodu do opłacenia PCC, samochód był kupiony w PL zarejestrowany.

Na tą chwilę wysłałem oświadczenie do US, zobaczymy co odpowiedzą. Mam nadzieję że odbędzie się bez rzeczoznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.12.2019 o 00:46, FilipBB napisał:

(...) jednakże Legacy/Outback H6 to jest Subaru idealne. Kultura pracy tego silnika, jego moc i charakterystyka są po prostu idealne na polskie drogi i dla osób lubiących motoryzację (...)

IMG_3220.thumb.JPG.dc6fb3abcdf7802f3c4aced5ad688a66.JPG

 

 

Coraz mniej klasycznych sedanow na drogach... dzis zupelnie przypadkowo upolowalem dwa Legacy i musze przyznac, ze na zywo b.fajnie wyglada to auto, szczegolnie wersja poliftowa :thumbup:

 

20200222_114900.jpg

 

20200222_114825.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 10:45, eddie_gt4 napisał:

 

Coraz mniej klasycznych sedanow na drogach... dzis zupelnie przypadkowo upolowalem dwa Legacy i musze przyznac, ze na zywo b.fajnie wyglada to auto, szczegolnie wersja poliftowa :thumbup:

 

Gdybyś jeszcze wiedział jak jeździ H6 to byś się totalnie zakochał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.12.2019 o 21:53, mRoZiOo napisał:

Błąd P2012

Klapa w kolektorze ssącym, zespół 2: zwarcie z masą. 

 

Ktoś wie z czym się to je ? 

Może @carfit :)

 

Screenshot_20191216-215416.png

Pojeździłem tak od połowy grudnia ....

Kilka dni było dobrze kilka dni na checku bez mocy w okolicy 3 tys obrotow i z lekkim falowaniem obrotów na biegu jałowym i tak w kółko.

Wczoraj Zmieniłem te "okulary" TGV w zespole 2 czyli po stronie kierowcy i problem zanikł. Po dwóch - trzech uruchomieniach zniknął też napis check engine

Czy ja coś muszę z tym teraz zrobić ? Jakąś inicjacja, reset, cokolwiek? 

Pytam bo po odpaleniu teraz dosyć długo mi się obroty w okolicy 2000 utrzymują, wcześniej po kilkunastu sekundach spadały w dół. 

 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem tak od połowy grudnia ....
Kilka dni było dobrze kilka dni na checku bez mocy w okolicy 3 tys obrotow i z lekkim falowaniem obrotów na biegu jałowym i tak w kółko.
Wczoraj Zmieniłem te "okulary" TGV w zespole 2 czyli po stronie kierowcy i problem zanikł. Po dwóch - trzech uruchomieniach zniknął też napis check engine
Czy ja coś muszę z tym teraz zrobić ? Jakąś inicjacja, reset, cokolwiek? 
Pytam bo po odpaleniu teraz dosyć długo mi się obroty w okolicy 2000 utrzymują, wcześniej po kilkunastu sekundach spadały w dół. 
 

Usunąć , wyprogramować chwasta i zapomnieć o temacie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pany tak się kręcę po podwórku i zauważyłem że końcówki wydechu są dość mocno przekopcone, jak w dieslu. U was tez tak jest? Kat OEM oczywiście  jest. Będę musiał pojeździć z odczytem AFR, czy go coś nie przelewa.

90696423_834239660412473_4029301904927358976_n.thumb.jpg.8bbd2d9cf2f2ea6d3bbdb3ad2acd0058.jpg

 

90767040_671519893676926_727105463195271168_n.thumb.jpg.aa1233aa92efdba7be9f59ead9941e86.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...