Skocz do zawartości

Simon

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Giechu napisał:

Od Piaseczna jest pas 33. Zgaduje, że raczej siądzie na 29

Ja właśnie obstawiam 33 bo jest dłuższy. Z tego co czytam długość pasa startowego dla An-225 to 3000-3500m, 29 ma 2800...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

Na tvp info znalazłam relację, podobno jeszcze nie wiadomo z której strony podejdzie. 

Jest tez na FB:

https://www.facebook.com/watch/live/?v=2643325359289744&ref=watch_permalink

 

P.S. Patrząc na FlightRadar podchodzi od Piaseczna na pas 33

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylot jutro o 9.30. Mam nadzieje, że na południe będzie startował. Dziś wdrapałem się na dach, wyglądał zacnie przy tej pięknej słonecznej pogodzie ;)

 

Tutaj fajny filmik https://pl-pl.facebook.com/groups/JozefoslawiJulianow/permalink/2766679723454617/

Edytowane przez evi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak oceniacie ostatnie działania LOTu? Mówi się że są na skraju bankructwa a nagle uruchamiają 100 połączeń na wakacje w cenach tanich linii. Wiele osób mówi że to tylko wyciąganie kasy żeby jakoś się utrzymać a potem i tak będą anulowali większość lotów i zwlekali z oddaniem kasy. Pod koniec czerwca mam zaplanowane wakacje w Chorwacji i mam co prawda wynajęty już samochód ale teraz się okazało że bilety Lotu pokrywają się z moim terminem . Nie chciałbym tylko zostać potem z ręką w nocniku jak Lot padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukasdraz napisał:

Jak oceniacie ostatnie działania LOTu? Mówi się że są na skraju bankructwa a nagle uruchamiają 100 połączeń na wakacje w cenach tanich linii. Wiele osób mówi że to tylko wyciąganie kasy żeby jakoś się utrzymać a potem i tak będą anulowali większość lotów i zwlekali z oddaniem kasy. Pod koniec czerwca mam zaplanowane wakacje w Chorwacji i mam co prawda wynajęty już samochód ale teraz się okazało że bilety Lotu pokrywają się z moim terminem . Nie chciałbym tylko zostać potem z ręką w nocniku jak Lot padnie.

 

Prawdopodobnie to będzie kontrolowana upadłość. Pod koniec maja br. została założona "LOT Polish Airlines SA" a Polska Grupa Lotnicza już wystąpiła o certyfikat Air Operator's Certificate (AOC) dla LOT Polish Airlines SA. Pewnie LOT przygotowuje się na różne warianty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukasdraz napisał:

Nie chciałbym tylko zostać potem z ręką w nocniku jak Lot padnie.

 

Paść bez sukcesora raczej nie padnie, niemniej kup (jeśli nie masz) dobre ubezpieczenie podróżne na okoliczność odwołanych lotów. W "polskim" lotnictwie, nie tylko w LOT, nie dzieje się za dobrze ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to cyk jeszcze fotki z wnętrza. Panowie Szwajcarzy mówią, że wersja podstawowa 9 mln Dolarów jakby kto chciał wiedzieć :)

starszy kuzyn też przyleciał.

szef wogóle powyciągał całe graciwo na plac przewietrzyć, ale i tak najlepsze są przeloty klasyczną Iskrą :)

IMG-20200717-WA0008.jpg

IMG-20200717-WA0002.jpg

20200717_134415.jpg

20200717_133657.jpg

20200717_133953.jpg

20200717_135622.jpg

20200717_135403.jpg

20200717_135326.jpg

 

Edytowane przez eurojanek
  • Super! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...