Skocz do zawartości

Biedny poseł Pęczak:)


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Pęczak wyszedł z aresztu na początku stycznia po wpłaceniu 400 tys. złotych poręczenia majątkowego. Mieszka w swoim domu z córką i zięciem. "Gdy wychodziłem z więzienia, otrzymałem 1200 złotych tzw. żelaznej kasy. Dostałem także rentę, którą przyznano mi po wypadku samochodowym. Z tych pieniędzy nie zostało już nic. Musiałem zapłacić 850 złotych kosztów sądowych mojego rozwodu, zarejestrować i ubezpieczyć moje subaru, wysłać żonie 500 złotych alimentów na syna Maciusia. Na lekarstwa i adwokatów nie mam już grosza" - narzeka były baron SLD. Gazeta odnotowuje, że dom, w którym Pęczak mieszka z córką i zięciem, jego wyposażenie, auto subaru oraz konto bankowe, na którym były poseł ma zdeponowane jeszcze 350 tys. złotych, są zajęte przez komornika na poczet przyszłej grzywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

az, nie 'mi' tylko 'mnie' :mrgreen::twisted:

 

stary dowcip....

 

Ulica idzie tata z synkiem...

- Tata, ktos ciebie sie klanial!

- Nie 'ciebie', tylko 'tobie'....

- Mi?

- Nie 'mi' tylko 'mnie'....

- No przeciez mowilem, ze ciebie !!!!

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówili o tym w faktach RMF i tak ja na forum podkreślali głównie słowo subaru :mrgreen:

 

W telewizorni tez. Wlasnie w czolowce Faktu, mowiac o sprawie Peczaka pokazali mlodego Olejniczaka, ktory jednoznacznie powiedzial..."nie bedzie zrzutki na subaru".

 

Zaraz bedzie wiecej o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorni tez. Wlasnie w czolowce Faktu, mowiac o sprawie Peczaka pokazali mlodego Olejniczaka, ktory jednoznacznie powiedzial..."nie bedzie zrzutki na subaru".

 

Zaraz bedzie wiecej o tym.

 

W dzisiejszych Faktach słowo Subaru padało wyjątkowo często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorni tez. Wlasnie w czolowce Faktu, mowiac o sprawie Peczaka pokazali mlodego Olejniczaka, ktory jednoznacznie powiedzial..."nie bedzie zrzutki na subaru".

 

Zaraz bedzie wiecej o tym.

 

W dzisiejszych Faktach słowo Subaru padało wyjątkowo często :)

 

W informacjach równiez, ale po ich obejrzeniu pozostało mi w głowie następujące skojarzenie: subaru = ciężkie do utrzymania. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakas zrzutke mu zorganizujemy :) - nic nie wiadomo kiedy do polityki wroci - a ze to reklama dla subaru znakomita - powinni za niego zaplacic - teraz nawet wiesniak z pipidowa dolnego zainteresuje sie co to za auto - no!!! no!!! ja i Pan Pęczak w klubie subaru - nie tegom się spodziewałem idac w zeszly czwartek do dilera.

Ale nie pdali jakie to subaru i teraz kazdy z nas bedzie palcem wskazywany "oooooooooooooooooooo Pęczak jedzie subaru!!!!!!!!!!1 - ale checa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedesow jak mrowkow (o jednego z ciemnymi szybami byl juz dym), BMkow jeszcze wiecej, te marki nie robia juz zadnego wrazenia a z Subaru jak z tajfunem albo trzesieniem ziemi, zainteresowalo wszystkich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Szkle Kontaktowym" też nam markę reklamują... :twisted:

Niejaki red.Sianecki powiedział, że Subaru to wcale nie taki full wypas... Bo szyb przyciemnianych nie ma...

 

A sam to kiedyś na którąś "Słomkę" full wypasioną RAV4 przyjechał... Może niech go na następnej ktoś przewiezie, albo cóś... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...