Skocz do zawartości

Z Legasia H6 MY'04 na Spec B MY'07


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wygląda rewelacyjnie! Ja na poprzednich reflektorach używałem zestawu turtlewax ale był delikatnie mówiąc beznadziejny. Szczęściem w nieszczęściu oba relfektory uległy zniszczeniu w wypadku i terax mam dużo ładniejsze:)
Jest coś w tym zestawie co zabezpiecza reflektor przed dalszą degradacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Swoją drogą jak te hamulce teraz się zachowują po wymianie i "ułożeniu" się przednich klocków? Bo mi też biją mimo że mam klocki nowe więc powoli myślę o wymianie całości.

O dziwo o wiele lepiej niż poprzednie Textary. Tarcze w ogóle przestały bić :yahoo:
Cenowo też bardzo dobrze to wypadło, ponieważ zapłaciłem całe 110zł ;)

Edytowane przez Oczkoo15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo o wiele lepiej niż poprzednie Textary. Tarcze w ogóle przestały bić :yahoo:
Cenowo też bardzo dobrze to wypadło, ponieważ zapłaciłem całe 110zł 

Oo to przetestuje je sobie przy okazji następnego serwisu.
Możesz przesłać link do oleju i klocków na PW jeśli zamawiałeś je gdzieś z neta?
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Legaś ostatnio trochę ucierpiał, a mianowicie podczas przewożenia kosiarki stało się to :facepalm::th_dash:

IMG_20190607_171535.thumb.jpg.4b416c4a54f6cfdc2a693a2dd2c7ae57.jpg


Nowa szyba cenowo wyglądała bardzo nie ciekawie, więc postanowiłem kupić całą klapę w kolorze ;)
IMG_20190608_121612.thumb.jpg.24f298c936c07e24ee999a131e71d52a.jpg

 

 

 

A tak to wygląda po zamontowaniu tego wszystkiego w całość :)

IMG_20190613_171517.thumb.jpg.726bce16c048e422f186e7cc3d0d9707.jpg

 

 

Pozostało mi sporo części, więc chętnie sprzedam/oddam pozostałości (jeszcze jest spoiler i cała klapa jakby komuś była potrzebna ;))IMG_20190612_162656.thumb.jpg.b4f437b780a5fa2f02daba3e496cfd1d.jpg

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O majn got.
Aż tak droga jest szyba
Ile chcieli za szybe?
Pewnie 4 cyfrową kwotę. A klapę z racji masy diesli padniętych znajdziesz do 500 zł w kolorze

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3400zł :blink:
Ooo przekroczyło to moje oczekiwania xD

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak się Legaś prezentuje po nałożeniu quick detailera :)

 

 

20190803.thumb.jpg.28e5b6aa94bde95a9e36d28288b6164d.jpg

 

 

 

Niestety, ale ostatnio wystąpił problem z lekkim grzaniem się i wywalaniem płynu chłodniczego. Do tego oczywiście bąbelki w zbiorniczku wyrównawczym :o
Wyczyściłem chłodnice, termostat został wymieniony, ale nic nie pomogło...
Prawdopodobnie pękła głowica lub blok silnika. Za miesiąc silnik ląduje na stole i zobaczymy co tam się stało ;)
A teraz oczywiście jak najrzadsze odpalanie samochodu i bardzo spokojna jazda. A oto efekt:

 

20190802-111952.jpg

Edytowane przez Oczkoo15
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z emblematem, to na światłach już nikt nie będzie nawet myślał, żeby startować :)

ciekawe co z tym płynem, daj znać jak możesz, miejmy nadzieję, że nic złego.

 

Z kosiarką smuteczek, ale sam też mam pękniętą, za to przednią szybę także witam w klubie - zbiłem samodzielnie w głupi sposób, narazie zbieram się do wymiany, ale czekam aż mnie misiaczki zmuszą, bo jeszcze kontroli nie miałem :faja: a pewnie się przyczepią.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thorxahest napisał:

ciekawe co z tym płynem, daj znać jak możesz, miejmy nadzieję, że nic złego.

Jestem już po diagnozie, pękły obydwie głowice, choć i tak się cieszę, że to nie blok :unsure:

Nowe głowice już się robią, mam nadzieję, że niedługo będę miał Legasia z powrotem :)

Godzinę temu, thorxahest napisał:

sam też mam pękniętą, za to przednią szybę także witam w klubie - zbiłem samodzielnie w głupi sposób, narazie zbieram się do wymiany,

Z przednią jest o tyle łatwiej, że można kupić nową w rozsądnych pieniądzach ;)

Choć i tak współczuję, zawsze pęknięta szyba to dodatkowy problem... 

Godzinę temu, thorxahest napisał:

z emblematem, to na światłach już nikt nie będzie nawet myślał, żeby startować :)

Póki co Legaś jest jeszcze niepozorny, bo przez ten remont silnika to nie miałem jeszcze czasu przykleić emblematu ;)

Edytowane przez Oczkoo15
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 22:45, Oczkoo15 napisał:

pękły obydwie głowice

 

Ot tak sobie pękły? UPG w H6 to rozumiem, w sumie  norma, ale żeby obie głowice... Nie dolewałeś przypadkiem płynu chłodzącego na rozgrzanym silniku czy coś w ten deseń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, frisco napisał:

Ot tak sobie pękły? UPG w H6 to rozumiem, w sumie  norma, ale żeby obie głowice...

Pęknięte głowice to niezbyt częsty widok, ale czasem się zdarza ^_^. Mechanicy u których serwisuje Subaru mówią, że mieli już kilka takich przypadków i według nich jest to po prostu zmęczenie materiału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frisco napisał:

Nie dolewałeś przypadkiem płynu chłodzącego na rozgrzanym silniku czy coś w ten deseń?

Raczej nic takiego nie miało miejsca. Raz mi się zdarzyło dolać płynu po jakiś trzech godzinach po wyłączniu, ale to było już przy objawach UPG/pękniętej głowicy.

 

 

Edytowane przez Oczkoo15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...