Skocz do zawartości

Z Legasia H6 MY'04 na Spec B MY'07


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Orear napisał:

Czasami lampa już matowieje od środka. Tego od zewnątrz nie spolerujesz. Ja tak mam z jedną bo druga była kiedyś wymieniana. Żadne polerki nie są w stanie sprawić by zgubić różnicę, ale na razie nie mam czasu oddać tych lamp na poprawki i rozbieranie, a pewnie i odbłyśniki przydałoby się zregenerować. 

Ano prawda.. Moja od środka definitywnie też dostała, bo i pęknięcia są. Ale może od zewnątrz i coś by się zmieniło.. Kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Danko napisał:

@Oczkoo15a z chemii co tam ciekawego? 

W sumie to standardowy zestaw ADBL, czyli środki do czyszczenia plastików, felg, owadów, APC, dressing do opon i wosk. Oprócz tego rękawica do mycia, ścierki, ręczniki i niewidzialna wycieraczka ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tinuviel napisał:

mam ten sam zapaszek :D

Mnie urzekł Black Ice. Powiewu luxusu w Lexusie nigdy dość. :mrgreen:

 

A skoro już jestem przy odpowiedzi, powiedz @Oczkoo15 zetknąłeś się z zapachami do aut (i nie tylko w sumie) FOEN w atomizerach?

http://www.foen.pl/produkt/profesjonalne-perfumy-do-wnetrz-boss/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tinuviel napisał:

mam ten sam zapaszek :D

No ładny jest :ok: I w sumie sporo wytrzymuje. 

 

26 minut temu, DETT napisał:

A skoro już jestem przy odpowiedzi, powiedz @Oczkoo15 zetknąłeś się z zapachami do aut (i nie tylko w sumie) FOEN w atomizerach?

Pierwszy raz widzę :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DETT napisał:

A skoro już jestem przy odpowiedzi, powiedz @Oczkoo15 zetknąłeś się z zapachami do aut (i nie tylko w sumie) FOEN w atomizerach?

http://www.foen.pl/produkt/profesjonalne-perfumy-do-wnetrz-boss/

Jeśli mogę się wtrącić, to ja ostatnio miałem styczność z tymi kosmetykami przy okazji szkolenia we Wrapster Polska (też właśnie mają je w ofercie). Testowaliśmy BOSS'a, Sandal Wood (piękny!) i New Car Leather. Bossem spryskaliśmy wnętrze auta kolegi ok. godziny 8:30 (dosłownie 2-3 psiknięcia) i ok. godziny 17:00 zapach był tak samo intensywny jak kilka godzin wcześniej. Nie sprawdziliśmy jak się utrzymuje po 24 godzinach, bo kolega spryskał od nowa rano, tak mu się podobało, ale zapachy są bardzo przyjemne i moim zdaniem intensywne (ale nie męczące).

Edytowane przez Dj Brabus
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Jeśli mogę się wtrącić, to ja ostatnio miałem styczność z tymi kosmetykami przy okazji szkolenia we Wrapster Polska (też właśnie mają je w ofercie). Testowaliśmy BOSS'a, Sandal Wood (piękny!) i New Car Leather. Bossem spryskaliśmy wnętrze auta kolegi ok. godziny 8:30 (dosłownie 2-3 psiknięcia) i ok. godziny 17:00 zapach był tak samo intensywny jak kilka godzin wcześniej. Nie sprawdziliśmy jak się utrzymuje po 24 godzinach, bo kolega spryskał od nowa rano, tak mu się podobało, ale zapachy są bardzo przyjemne i moim zdaniem intensywne (ale nie męczące).

O! I to jest fachowa porada konsumencka. ;)

A ten Foen BOSS ma coś wspólnego z wodą toaletową BOSS The Scent albo Bottled jeśli idzie o nuty zapachowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

A ja właśnie wyczyściłem silnik :D

 

 

Ładnie... a u mnie sterczą kłaki psa które jeszcze poprzedni właściciel powciskał żeby kuny odstraszać od przegryzania kabli : ] I tak jeżdżę sobie z "pieskiem". Podziwiam, mi to nigdy samozaparcie nie starczyło żeby tak czyścić :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czekker napisał:

 

Musisz w końcu uaktualnić zdjęcie w sygnaturce, bo z tym grillem i kołami to zupełnie inne auto :biglol:

 

A tu ZONK!, bo zdjęć w sygnaturze już nie da się ustawić. Te co są to zostają, ale zmienić czy wstawić nowego się nie da. :(

  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...