Skocz do zawartości

not Party STI by Wujek


wujek19922

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich! 

Chciałbym się z Wami podzielić moim nowym nabytkiem jakie jest Subaru WRX STI 2016. Auto fabrycznie nowe, odebrane z salonu w Rzeszowie. Po sprzedaży mojej wcześniejszej miłości czyli srebrnej strzały Subaru Imprezy WRX STI MY03 2.0 i zwrócenie się bardziej na zachód w stronę samochodów niemieckich, dwa lata minęło i wielki powrót do mojego ulubionego skrótu czyli STI. 

Samochód jest w wersji Exclusive czyli dodatkowo jest: nawigacja, szyberdach, pełna skóra, podgrzewane i elektrycznie sterowane fotele, system multimedialny, kamera cofania, system nagłośnienia Harman&Kardon,. 
Na razie jestem w fazie docierania silnika czyli przez 1500km bez upalania, ale już mnie korci strasznie by go mocniej przycisnąć.
W najbliższym czasie jest plan pojechać do salonu i zamontować tylni parapet na samochód oraz dokupić felgi letnie bo opony już mam Pirelli P-Zero 245/40 R18. Pewnie zdecyduje się na coś z Japan Racing albo O.Z Racing.
Aktualnie auto stoi na felgach standardowych z oponami zimowymi Pirelli Sottozero 245/40 R18. 



 

IMG_2116.JPG

IMG_2118.JPG

IMG_2140.JPG

IMG_2143.JPG

IMG_2149.JPG

IMG_2155.JPG

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę zrobiłem nim ok 400km i na pewno mogę powiedzieć że jest twardy. Ogólnie dla mnie nie jest to wadą bo po prostu jestem przyzwyczajony do twardych samochodów i lubię jak wiem po jakiej drodze jadę. Dość ciężko chodzi wspomaganie kierownicy ale przez to auto mega precyzyjnie się prowadzi. Na razie auto sprawdza się bardzo dobrze, jako miejski szaleniec. Jest bardzo dobrze wyposażony co tylko uprzyjemnia codzienną jazdę. Spalanie na tą chwilę waha się w okolicach 12-13l / 100km znaczy tak mi komputer pokładowy pokazuje od momentu zatankowania także tragedii nie ma jak na 300km auto z 4x4 i 2,5l silnikiem, a wcale jakoś nim nie zamulam. Normalnie przyśpieszam zmiany biegów w okolicach 3-3,5k obrotów, czasami przy 4 jak chce jakoś szybciej pojechać bo muszę jeszcze zważać na docieranie silnika. 

Po pełnym zatankowaniu pokazuje mi że przejadę ok. 510km 

Edytowane przez wujek19922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! :D

 

Bardzo fajny samochód... uważam, że do tej budy właśnie szczególnie ładnie pasuje biały kolor ;)

 

Zapraszamy na rzeszowskie spoty (każda pierwsza sobota miesiąca-park papieski), pooglądamy, pogadamy, fotki porobimy ;)

 

Niech sprawia dużo radości :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Machoń napisał:

Gratulacje ! :D

 

Bardzo fajny samochód... uważam, że do tej budy właśnie szczególnie ładnie pasuje biały kolor ;)

 

Zapraszamy na rzeszowskie spoty (każda pierwsza sobota miesiąca-park papieski), pooglądamy, pogadamy, fotki porobimy ;)

 

Niech sprawia dużo radości :yahoo:


tak wiem wiem, przez cały okres nieobecności z Subaru baczenie obserwowałem profil na FB i tylko ślinka mi ciekła widząc tyle pięknych samochodów na papieskim :wub: oczywiście na najbliższym spocie będę :)

i dzięki Wszystkim za miłe przywitanie, naprawdę miło jest tutaj wrócić :)

Edytowane przez wujek19922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, wujek19922 napisał:


tak wiem wiem, przez cały okres nieobecności z Subaru baczenie obserwowałem profil na FB i tylko ślinka mi ciekła widząc tyle pięknych samochodów na papieskim :wub: oczywiście na najbliższym spocie będę :)

 

Czyli wszystko śledzisz na bieżąco ;)..... to cieszy :thumbup:

Dążymy do tego aby klub stale się rozwijał i w sumie myślę, że cykliczność spotów to potwierdza... Miło będzie nam powitać najnowsze wcielenie STI :D 

 

Serdecznie zapraszamy !

 

PS. Naklejkę SKP Ci przygotować ? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Machoń napisał:

 

Czyli wszystko śledzisz na bieżąco ;)..... to cieszy :thumbup:

Dążymy do tego aby klub stale się rozwijał i w sumie myślę, że cykliczność spotów to potwierdza... Miło będzie nam powitać najnowsze wcielenie STI :D 

 

Serdecznie zapraszamy !

 

PS. Naklejkę SKP Ci przygotować ? :biglol:



oczywiście :D naklejka obowiązkowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ayu napisał:

Gratulacje! Biały w tej budzie jest najładniejszy.

Felgi - tylko nie Japan Racing, proszę. Nie krzywdź sobie auta B)

 


nooo właśnie zbieram opinie na temat Japan Racing, z tego co zorientowałem są mego miękkie że na tor to nie za bardzo ale tak do codziennej jazdy to ujdzie w tłumie, ich zaleta jest taka że są mega tanie ok 715 za sztukę ale bardziej się chyba będę skłaniał ku złotych O.Z Ultraleggera 18" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak luźno proponuje do tematu felg podejść jak do tematu butów :P

Jeśli dla kogoś buty z targu i ich wymiana/naprawa co chwile jest ok to Japan Racing jest odpowiednią marką :D

Ja tam wolę za buty zapłacić kilka stówek więcej i nie dość, że są ładne to są wytrzymałe i w ogólnym rozrachunku wychodzą taniej hehe

Felgi mają jeszcze przewagę nad butami. Jak kupimy markowe i o nie dbamy to jak się znudzą sprzedajemy z bardzo małą stratą i bierzemy następne ;)

 

6 godzin temu, wujek19922 napisał:

Japan Racing

 

6 godzin temu, wujek19922 napisał:

ich zaleta jest taka że są mega tanie ok 715 za sztukę

 

Prawie 3k za Japan Racing? Dla mnie jest to niedorzeczne.. Jeszcze pewnie dziur mają dwa razy tyle ile powinny :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartek1986 napisał:

Ja tak luźno proponuje do tematu felg podejść jak do tematu butów :P

Jeśli dla kogoś buty z targu i ich wymiana/naprawa co chwile jest ok to Japan Racing jest odpowiednią marką :D

Ja tam wolę za buty zapłacić kilka stówek więcej i nie dość, że są ładne to są wytrzymałe i w ogólnym rozrachunku wychodzą taniej hehe

Felgi mają jeszcze przewagę nad butami. Jak kupimy markowe i o nie dbamy to jak się znudzą sprzedajemy z bardzo małą stratą i bierzemy następne ;)

 

 

 

Prawie 3k za Japan Racing? Dla mnie jest to niedorzeczne.. Jeszcze pewnie dziur mają dwa razy tyle ile powinny :D



no to mnie przekonałeś, tak jak mówię podobały mi się bardzo japan'y szczególnie te które były kopią Rayes TE37, ale widzę że wygląd nie idzie w parze z funkcjonalnością szczególnie że w weekendy będzie bardziej upalane :D

Dzisiaj zawitałem na profesjonalną myjnię i przy okazji pyłem pare zdjęćaeeffed982a33fe16ee2358b9ebf28d5.jpgecf6654eecaf8e024273191fcb4d603d.jpg4ad811c80095715eadb479cb720467a5.jpg40cdf40cf7fa770c1b371ff29261eb15.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tą koszmarną lotke wywaliłbym w diabły, niepotrzebnie skupia na sobie uwage, z całej stylistyki WRX, ALE świetnie rozumiem że to kwestia gustu/potrzeb :) Jednak charatker cywilny (bez lotki) właśnie takiego typu autka, bardziej przemawia, na zasadzie - im mniej tym więcej. Samochód bardzo ładny. Super dobrane felgi. Gratulacje

Edytowane przez vespa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...