Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jak jest w polsce z przepisami naklejek na reflektory? Chciałbym zakupić coś takiego: http://www.premiumautostyling.com/neo-chrome-full-headlight-tint-kit-2015-2017-wrx-sti/ . Ktoś ma? Jak to wygląda na żywo? Fajny efekt? No i jak z tymi przepisami mogą mi zatrzymać dowód za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak jest w polsce z przepisami naklejek na reflektory? Chciałbym zakupić coś takiego: http://www.premiumautostyling.com/neo-chrome-full-headlight-tint-kit-2015-2017-wrx-sti/ . Ktoś ma? Jak to wygląda na żywo? Fajny efekt? No i jak z tymi przepisami mogą mi zatrzymać dowód za to?

Nie wiem jak z przepisami, ale widziałem na jakimś Renault w ciemnym perłowym kolorze (pewnie dlatego właściciel myślał, że będzie pasowało). Wg mnie wyglądało odpustowo, kiczowato... Pomyśl jeszcze, może szkoda szpecić taki samochód...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał Wójcik napisał:

Wiecie jak jest w polsce z przepisami naklejek na reflektory? Chciałbym zakupić coś takiego: http://www.premiumautostyling.com/neo-chrome-full-headlight-tint-kit-2015-2017-wrx-sti/ . Ktoś ma? Jak to wygląda na żywo? Fajny efekt? No i jak z tymi przepisami mogą mi zatrzymać dowód za to?

 

O tym samym pomyślałem, trochę kiczowato to wygląda jak dla mnie. Są gusta i guściki ale podczas kontroli nigdy nie wiadomo - różni są funkcjonariusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MDsuperstar napisał:

A "zboczku" jak?

Wszystko w swoim czasie ;) 

19" to to nie jest niestety...

6 godzin temu, Rafał Wójcik napisał:

Myślę że to + oklejenie czarnym matem da naprawdę fajny efekt. Najwyżej ściągnę emoji4.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Słabe w mojej ocenie. Dwa, w PL kupisz taką folię taniej. Gdzie, z premedytacją nie powiem ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2017 o 14:53, Rafał Wójcik napisał:

Wiecie jak jest w polsce z przepisami naklejek na reflektory?

Kompletnie zakazane :).

I nie ma co się rozwodzić nad tym, że "mój diagnosta pozwala", "mnie policja zatrzymuje i nigdy nie zwrócili uwagi", "ściągniesz jak Cię zatrzymają"

 

Chciałem kiedyś kupić u nich czerwone naklejki na tylne reflektory do hatcha i wysyłka jest znacznie droższa niż produkt, plus poczytałem o regulacji w tym zakresie - jak dla mnie gra nie warta świeczki :)

 

A propos czarnego matu - kilka postów wcześniej jest STI oklejone na ciemnoszary mat, rzuć okiem. Moim zdaniem średniawka.

 

 

 

P.S. Widziałem, że Szczecin się kuje w TOMSONie. Co tam będzie robione? :)

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy, chce zamontować tylną lotkę do mojej STI (bo w wersji exclusive nie ma lotki :() ale salon liczy sobie 7000tys zł za nową klapę + lotka + nowe sprężyny + nowe emblematy + lakierowanie i robocizna, normalnie kosmos jakiś

dowiedziałem się jedynie że mogę zrobić to na dwa sposoby, albo sposób opisany powyżej za astronomiczną kwotę albo nie po bożemu i po prostu przykręcić lotkę do klapy ale wtedy ponoć jest słaba sztywność tej loty i ponoć  po otwarciu klapy, leci ona na łeb na szyje jak lekko zawieje wiatr  :angry:

ktoś coś takiego robił nie w salonie, albo bardziej się orientuje w temacie... jedyne co mi przyszło na myśl to kupienia takiej lotki http://www.subispeed.com/2015-subaru-wrx/exterior/spoilers-wings/olm-sti-style-paint-matched-spoiler-2015-wrx-2015-sti#.WMjsETs1-bg + stabilizacje Perrin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, turas napisał:

To co podałeś w linku wyjdzie Ci z transportem do PL + podatki ponad 4000PLN + montaż. Nie rób druciarstwa i zrób zgodnie ze sztuką to przecież nowe auto. Stare graty sprzedasz więc trochę kasy odzyskasz. 

 
nie chce robić druciarstwa bo obydwie rozwiązania technologiczne poddaje ASO tylko że jedna jest droższa a druga jest tańsza, ale po prostu nie uśmiecha mi się wydawać prawie 7tys zł i szukam tańszej alternatywy, oszczędność to chyba nic złego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy oszczędność względem komfortu użytkowania jest tego warta. Też mam wersję exclusive ale duża lotka całkowicie mi się nie podoba. Myślę nad czymś mniejszym co by się wpasowalo ładnie. Macie jakieś propozycje mniejszych lotek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rafał Wójcik napisał:

Pytanie czy oszczędność względem komfortu użytkowania jest tego warta. Też mam wersję exclusive ale duża lotka całkowicie mi się nie podoba. Myślę nad czymś mniejszym co by się wpasowalo ładnie. Macie jakieś propozycje mniejszych lotek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No przecież link podany. Cała masa inspiracji: http://www.subispeed.com/2015-subaru-sti/exterior/spoilers-wings

Dodatkowo w grafice Google i na NASOICu masa zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar to pojęcie względne jak widać.

Gdybym nie miał spojlera z WRXa (część OEM, do kupienia w PL jak masz ogarnięte ASO) to kupiłbym to:

http://www.subispeed.com/2015-subaru-sti/exterior/spoilers-wings/rexpeed-duckbill-trunk-spoiler-2015-wrx-2015-sti#.WMj_nX95UfI

 

A będę miał zrobione tak:

http://perrinperformance.com/i-23898975-gurney-flap-for-2015-17-wrx-sti.html

Mały spojler + Perrin gurney flap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajnie to wygląda. Mi bardziej chodziło o coś co jednak ma nóżki ale jest dużo mniejsze niż ta oryginalna lotka. BTW. Czy wam też kamera cofania co chwilę jest czymś upieprzona? W zimie to była masakra, teraz jak przetre raz na tydzień to jest ok. Jest na to jakiś sposób aby tak szybko się nie budziła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małych najrozsądniejszy jest gurney flap wskazany powyżej, nie spotkałem się z niczym pośrednim poza jakimś karbonowym Voltexem.

Co do ceny za duży spoiler to niestety taki bonus za "najbogatsze" wyposażenie w PL. :angry: Dlatego wybór padł na biedę ze skrzydłem + dołożenie Kenwooda z navi i BT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. nie mogę zdzierżyć tego że nie mam jeszcze skrzydła i tyle muszę za to płacić... choć spotkałem się już z opiniami że wiele osób już by w skrzydło nie inwestowali bo im tak się bardziej podoba. Są gusta i guściki ale dla mnie Subaru zawsze miało parapet i koniec ;)

 

4 godziny temu, Rafał Wójcik napisał:

No nawet fajnie to wygląda. Mi bardziej chodziło o coś co jednak ma nóżki ale jest dużo mniejsze niż ta oryginalna lotka. BTW. Czy wam też kamera cofania co chwilę jest czymś upieprzona? W zimie to była masakra, teraz jak przetre raz na tydzień to jest ok. Jest na to jakiś sposób aby tak szybko się nie budziła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ja mam to samo już parę razy musiałem przecierać, na to chyba nie ma rady bo w każdym aucie jakim jechałem kamerki są na zewnątrz niczym nie osłonięte i po prostu syf się zbiera. W moim wcześniejszym samochodzie Golfie GTI kamera była schowana w znaczku VW i gdy zmieniało się na wsteczny kamerka się wysuwała a potem wsuwała z powrotem do środka, patent dobry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...