Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Świetnie, właśnie sobie uświadomiłem jakaś godzinkę temu że już za 7 dni są zapisy na zlot:blink: ,no istna bajka.Kasa się nie zgadza,nie wiem czy będę miał urlop, opony nie kupione ,blacharka nie zrobiona, ba nawet nie zaczęta,zawieszenie nie zrobione ,ba nawet części nie mam i nie wiem czy dojdą , chłodnica przecieka ,a dwa dni temu piąty bieg powiedział sorry i wysiadł po raz drugi . No i fajnie dla mnie było by jak by zlot był w okolicach trójmiasta ,no a jak nie to może by go ździebko przesunąć na inny termin:wacko: ,no albo może zna ktoś super w .... dobrego ale to dobrego szamana który by ogarną temat zmiany roku kalendarzowego z 12 miesięcy na jakieś 15 miesięcy, tak troszeczku go wydłużył .WIEM WIEM cuda się nie zdarzają .Ale ja tak chce jechać na ten zlot :unsure:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grzechu126p napisał:

Napisze mi ktoś w jakich dniach byłby zlot? Ogolnie słyszałem że jakoś w Boże Ciało, ale jakieś konkretne daty od do? Potrzebowałbym urlop ogarnąć, serdecznie pozdrawiam.

od 15.06 do18.06

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, beben napisał:

Edwin idzie na wiślaka w tym roku :)
Alex już się zastanawia jak skorygować geometrię ;)

 

Bardziej się zastanawiam jaki budzik kupić ...... :biglol:

P.S. Zrobimy z Alexem taki dream team , że na miejscu Dyrekcji już bym drukował dyplomy i puchary ;) :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...