Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

A wiadomo cos W KONCU, co z dzialem "Moje Subaru"? Obiecywaliscie, ze na spotkaniu modratorow, a ze na plejadach, a znowu ze na spotkaniu, itd. i echo...

Temat na liście dyskusyjnej.  Nie zostanie pominięty na pewno :) dajcie nam czas - spotkanie już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę zapytać zanim spróbuję :) :

Czy jeśli zaloguję się na forum za pomocą FB (jako Oliwa) to widzieć będę swój forumowy dorobek jako Fala, czy carte blanche? A później mogę z powrotem jako Fala?

Dziękuję za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podejmowane przeze mnie działania w zakresie wątków olejowych są uzgodnione w gronie moderatorów i adminów. O decyzjach dotyczących przyszłości dyskusji nt. olejow silnikowych oraz przekładniowych zostaniecie poinformowani niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niebawem.
:biglol:  :biglol:  :biglol: Nie rozśmieszaj, błagam! To "niebawem" trwa już od blisko dwóch lat. Sztucznie wykreowany problem z niewinnej tematyki olejowej. Jakby to co najmniej jakiś logarytm z wyższej matematyki był. Żenada tysiąckrotna. :toobad:  :czerwona:  :omg:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę to zaczyna wyglądać groteskowo,kiedy każdy wątek,w którym pojawi się kilka czy naście postów dotyczących oleju,jest zamykany,podczas gdy nie ma tam kryptoreklamy i innych "ekscesów olejowych".Irracjonalną postać to przybiera. :(

Może lepiej trochę przymknąć oczy,na wątki nie omawiające samych smarowideł tylko konkretne pytania czy kłopoty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybel, na pytanie "jaki olej" odpowiedź jest zawsze jedna - zgodny z parametrami wskazanymi przez producenta w instrukcji do danego samochodu. 

Jeśli zaś chodzi o głębsze dyskusje olejowe, o preferencjach użytkowników forum w stosunku do poszczególnych marek i parametrów oleju, to znajdziemy / znaleźliśmy już na to rozwiązanie kompromisowe, proszę o jeszcze trochę cierpliwości, skoro już wytrzymaliśmy 2 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, idąc tym tropem myślenia, każde pytanie na tym Forum jest bezzasadne, bo zawsze można odesłać do "zaleceń producenta". Jakie opony- wedle zaleceń producenta, jakie klocki hamulcowe- wedle zaleceń producenta itd. Czy naprawdę trzeba przywoływać takie oczywistości? Naprawdę nie macie nad czym dywagować, tylko nad tym "jaką tu obrać formułę wątku olejowego"? Od razu przypominają się dylematy bibliotekarzy w BUL-e w Łodzi, którzy co kilka dni zmieniali regulamin czytelni, bo coś tam zawsze trzeba było doprecyzować... Litości!!!!

 

 

No, i kolejny wątek zamknięty.... No normalnie ręce opadają. Żałosna dziiecinada do kwadratu. tzd, nie czujesz śmieszności swoich działań?

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sebachon, zostałeś poinformowany o najnowszych ustaleniach jakie zostały podjęte w uzgodnieniu z właścicielem forum, poproszono Cię też o naprawdę chwilę cierpliwości ale widzę, że głuchy na to jesteś.

Wątek olejowy nie rozwiązuje żadnych faktycznych problemów, za to tworzy nowe i wydumane, służy też do nabijania kasy udzielającym się sprzedawcom smarowideł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ostrzeżenie dostałem??? Obraźliwe teksty??? Nie użyłem żadnych epitetów ad personam, tylko wyraziłem swoje zdanie na temat DZIAŁANIA danych osób. I w dodatku bez jakichkolwiek słów prawnie uznawanych za obraźliwe. Ale już zostawmy to, bo widzę, że dyskusja jest bezcelowa. Współczuję dylematów i poddaję się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a to dziwne bo jak sprawdzałem parę minut temu to był zablokowany.
 

odblokowałem i przeniosłem z archiwum, ale nie zdążyłem dopisać komentarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogłoszenie nie było zablokowane/zamknięte. 

 

 

odblokowałem i przeniosłem z archiwum, ale nie zdążyłem dopisać komentarza
 

 

Zaraz nas oskarżą, że potrzeba tylu moderatorów, bo jak w Milicji obywatelskiej, jeden odblokowuje, drugi pisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogłoszenie nie było zablokowane/zamknięte.

 

odblokowałem i przeniosłem z archiwum, ale nie zdążyłem dopisać komentarza

 

 

 

Zaraz nas oskarżą, że potrzeba tylu moderatorów, bo jak w Milicji obywatelskiej, jeden odblokowuje, drugi pisze ;)

 

A Piotrek nadzorował hehe

 

Obsługa jak rządowej klinice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W MO jeden umiał pisać, drugi czytać, a pies znał drogę na komendę. Sugerujesz taki podział na TF ?

Ty umiesz jednocześnie i czytać i pisać, ale chyba czytasz tylko krzyżówki... bo piszesz same pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to źle, że piszę zgodnie z tematem wątku ?

 

Ostatnia podpowiedź,

Jak brzmi odpowiedź!

 

Forum organizacyjne

Tutaj prosimy poruszać tematy związane z techniczną częścią strony i forum. Co należy zmienić, co dodać, w którym kierunku iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...