Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu fajowo :mrgreen:

 

A ja się pytam dlaczego nie startowałem w tym roku swoim autem na plejadach :?: pytam się :!: :!: :!:

:mrgreen::lol:

 

chojny, dawaj tym paściem do NA my jesteśmy bardzo wyrozumiali :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

(żonę wziąłem ze sobą....Choć z drugiej strony ja w sumie nawet nie jechałem

 

kiedyś mię dopadł podobny dylemat: wysłać żone na ulice czy pomalowac sąsiasde mieszkanie? Jedno i drugie nie dawało gwaranji zarobku wienc przyłączyły my się do swringrsów. So może obsceniczni ale nie żondajo paska do wypłaty.

 

mamusia

 

-- 25 lip 2012, o 22:54 --

 

mam komplet i brak kurnika :P

 

 

To sie zacznie szukaie jaj po krzakach.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo woziłeś swoje dupsko najzajebistszą furą na świecie? 8)

 

Do pierwszego zakrętu w lesie :twisted: ... później

Nie "woziłeś" tylko "turlałeś" tudzież "wlokłeś" :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens istnienia bujak27 określa także 39 pomuków oraz chyba 400 postów napisanych już po blokadzie. Proszę więc Moderatorów o prawdziwy ogląd sytuacji i nie robienie z bujak27, wbrew faktom, wroga publicznego numer jeden.

 

Trzeba też zauważyć, wbrew temu, co twierdzą Moderatorzy, że ani w Pytaniu do Dyrekcji, ani tutaj bujak27 nie wnosił o odblokowanie dostępu do działu K/S. Zadał jedynie dwa proste pytania, na które nie uzyskał jednoznacznej odpowiedzi.

 

W tej sytuacji pozwolę sobie zadać ponownie pytanie wprost - czy prawidłowo zastosowano wspomniany punkt Regulaminu przy nakładaniu blokady dla bujak27?

 

Bardzo proszę jedynie o odpowiedź, a nie emocjonalne rozkładanie mojego postu na czynniki pierwsze i ich śledczą analizę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też zauważyć, wbrew temu, co twierdzą Moderatorzy, że ani w Pytaniu do Dyrekcji, ani tutaj bujak27 nie wnosił o odblokowanie dostępu do działu K/S.

Zrobił to gdzie indziej.

 

Sens istnienia bujak27 określa także 39 pomuków

Przed blokadą było ich 7 (tak informacyjnie).

 

W tej sytuacji pozwolę sobie zadać ponownie pytanie wprost - czy prawidłowo zastosowano wspomniany punkt Regulaminu przy nakładaniu blokady dla bujak27?

Tak, ostrzeżenie za pierwszy napotkany post... ale po chwili szukania okazało się, że można zablokować dział dla ostudzenia "handlowych zapędów". Twoja interpretacja regulaminu ma sens jak się umieszcza jedno ogłoszenie a nie jak jest tego kilkanaście wpisów. Idąc dalej mogę jako sklep hurtem za pomocą skryptu wstawić około tysiąca ogłoszeń o sprzedaży różnych gratów - i co, ma się skończyć tylko na ostrzeżeniu? Dopiero 1001 pierwsze ogłoszenie zablokuje mi dział? To może wstawię wszystkie 50 tys. pozycji za jednym zamachem i grzecznie poczekam na ostrzeżenie (bo przecież taki "strzał w tył głowy" nie powinien mi się należeć). Forum to nie platforma handlowa (osobiście też jestem przeciwny temu działowi mimo, że z niego korzystałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - pierwszy napotkany post w dziale K/S dowolnego Użytkownika uprawnia Moderatora do udzielenia ostrzeżenia za prowadzenie działalności handlowej na Forum. Drugi post w tym dziale uprawnia Moderatora do zablokowania dostępu do działu.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - pierwszy napotkany post w dziale K/S dowolnego Użytkownika uprawnia Moderatora do udzielenia ostrzeżenia za prowadzenie działalności handlowej na Forum. Drugi post w tym dziale uprawnia Moderatora do zablokowania dostępu do działu.

 

Gdyby to było takie proste.... ;)

aerospin, nie wiem co chcesz osiągnąć poza mąceniem wody. Temat bujaka27 jest zamknięty a przyczyny podane kilka razy, dalej nie rozumiem "don kichotowskiej " postawy niemniej zakładam, że jak "uciśniony" poczuje się uciśniony poradzi sobie bez adwokata.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - pierwszy napotkany post w dziale K/S dowolnego Użytkownika uprawnia Moderatora do udzielenia ostrzeżenia za prowadzenie działalności handlowej na Forum. Drugi post w tym dziale uprawnia Moderatora do zablokowania dostępu do działu.
Gdyby to było takie proste....

No właśnie, gdyby to było takie proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos - ja tylko grzecznie odpowiedziałem na pytanie, skoro chojny je zadał. I może po prostu wnerwiła mnie w końcu ta jego hipokryzja...

 

Kolejny rok z rzędu są zarzuty dotyczące mojego auta, 2 lata temu że seria a startuje w outlow, rok temu że jednak powinno być outlow bo pewnie ma pierdylion koni... ciekawe co w tym, bo listy zmian jak nie było tak nie ma.

 

Po raz kolejny osoba stawiająca zarzuty nie ma jaj aby na żywo podejść i porozmawiać jak mężczyzna.

 

To że sie mnie czepiasz mam gdzieś, że mojego samochodu też mam gdzieś ale dzisiaj przegiąłeś mały, zakompleksiony człowieczku.

 

Cóż siekla gwiazdo internetu... dwa razy do Ciebie podchodziłem a Ty uciekłeś z podkulonym ogonem, rok temu kiedy przywiozłem Twój parasol i w tym roku na korytarzu w hotelu. Widać wszystko na co Cię stać to robienie fotek cichaczem i podgryzanie kostek zza klawiatury przy okazji każdej nadarzającej się okazji ale atakowanie mojej dziewczyny na PW i na forum to gruba przesada więc uprzedzam lojalnie rób jak masz to w zwyczaju i z wbitym w ziemie wzrokiem nadal lepiej schodź mi z drogi.

 

Z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale koledze należy się jednak odpowiedz i drobne sprostowanie /errare humanum est/ - a dawno mnie nie było i w zasadzie jedynie przez przypadek znalazłem ten post.

 

chojny - - ale nie przypominam sobie bym uciekał z podkulonym ogonem kiedykolwiek - w zeszłym roku faktycznie przywiozles mi parasol, który zostawiłem w kocarze - wręczyłeś mi go w biegu razem z bratem, przed odjazdem do hotelu z bazy zlotu, mimo że mówiłem że się po niego przyjadę osobiście do Ciebie...

 

w tym roku podeszliście do mnie we dwoje - na parkingu z pytaniem, czy aby wszystko w porządku i czy nie mam Tobie/Wam za złe tego co zrobiliście na tylnej szybie mojego auta w noc przed plejadami, po czym szybko się oddaliliście /to chyba Wy a nie ja schodziłem z drogi... :mrgreen: / i w sumie tyle było rozmowy, no może jeszcze na kilku próbach w tym roku.

 

Dwa lata temu - w Cedzynie, staliśmy i gadaliśmy przy scenie, potem przy hotelu. Więc jakoś rozmawialiśmy.

Problem, który w zasadzie stworzyłeś/ stworzyliście razem - nie wyszedł przecież na plejadach, więc wybacz, ale nie było jak pogadać na żywo, a jakoś nie mam czasu jechać w tym konkretnym tylko celu do Poznania, Wolsztyna czy okolic.

Miałeś wiele możliwości podejścia do mnie i pogadania przez 3 dni, skoro Ci coś leżało i leży na przysłowiowej wątrobie.

Nie wiem zatem, wybacz nie rozumiem zupełnie, w której z tych sytuacji uciekłem z podkulonym ogonem i dlaczego ?

 

Jestem co najwyżej niskiego wzrostu - ale daleko mi do zakompleksienia i potrafię powiedzieć wprost co myślę. Za Ciebie głównie wypowiadała się Ewa - a użyte przez Ciebie słowa świadczą, że nie masz zupełnei rozeznania z kierowanej przez Nią do mnie korespondencji...

 

Jak już wytłumaczyłem, nie jestem autorem zdjęć, no ale najłatwiej komuś przypiąć łatkę. Gdybym był to raczej bym porozmawiał z Tobą na żywo - bo to pozwoliło by uniknąć nieporozumień.

Mam nadzieję, że jasno i klarownie wytłumaczyłem Ci - a w zasadzie summa summarum wytłumaczyłeś sobie sam kwestie, które zostały poruszone - więc koniec końców okazało się, że to jednak Ty nie miałeś jaj, by stwierdzić że faktycznie czarne jest czarne, białe jest białe...

 

Mam gdzieś Twoje auto, możesz sobie robić z nim co chcesz, jak chcesz, kiedy chcesz, jeździć sobie w której klasie Ci wygodniej - mam naprawdę o wiele więcej ważniejszych rzeczy na głowie niż Ty, Twoje ego itp.

 

Trzeba mieć też odrobinę klasy i przysłowiowe "jaja" by umieć się przyznać do pewnych faktów czy błędów - czego niestety /jednego i drugiego/ Tobie zabrakło.

Potrafiłeś jedynie zrobić niezłe bagienko - przy pomocy zoui /chociaż każdy w zasadzie odpowiada za siebie/. Ja lubię grać w otwarte karty, Ty wolisz zabawę w chowanego. Zupełnie brak Ci dystansu do samego siebie i Twojego własnego przekonania o swojej nadrzędności i nieomylności nad innymi.

 

Mogę być dla Ciebie i gwiazdą internetu i małym zakompleksionym człowieczkiem - mogę być i dla Ciebie ** ujem złamanym, **rwą, *utasem, *izdą i wszystkim innym co Ci przyjdzie do głowy, nazywaj mnie sobie jak chcesz, wykaż się przy tym inwencja twórczą, to podobno pobudza szare komórki - jeżeli taka Twoja wola. Dla mnie osobiście nie robi to żadnej różnicy - co najwyżej Ewa wytłumaczy Ci to i owo w tej materii, gdybyś chciał najpierw coś powiedzieć a potem pomyśleć... Śmiało kliknij sobie na mnie ignora - chociaż nie wiem czy w trybie superwizji to działa. Ja - z racji zajmowanej przez Ciebie pozycji nie mogę tego zrobić.

 

Przepraszam Cię Pawle ale szanuję Cię tylko jako człowieka, bo to co zaprezentowałeś /również przy pomocy Ewy w korespondencji skierowanej do mnie/ nie czyni mnie dłużej chętnym do utrzymywania z Tobą jakiejkolwiek choćby namiastki znajomości. Uprzedzony przez Ciebie lojalnie informuję pokornie, że przyjąłem to do wiadomości. Mam nadzieję, że nie będzie nam jednak dane by nasze drogi w jakikolwiek sposób się schodziły. Na szczęście forum nie ogranicza się tylko do Twojego jestestwa, Ty - CASANOVO BARÓW MLECZNYCH :!:

 

podpisano:

pupil chojnego, gwiazda internetu, mały, zakompleksiony człowieczek

dla innych - po prostu siekla

 

z moje strony to koniec OT.

 

PS. też miałem kiedyś dziewczynę, ale kiedy to było.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...