Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, pasek dostałeś od Chojnego i to on udzieli Ci informacji za co.

 

Wyjaśnienie brzmiało: "za wycieczki osobiste". Podczas gdy ja jestem przekonany, że to ja byłem celem wycieczek i naprawdę wykazałem się ogromną cierpliwością, nie zniżając się do inwektyw, co robili często i w sposób niewybredny niektórzy rozmówcy. A dużo łatwiej jest obrazić, niż będąc obrażanym (sprawa się nie skończyła - przed chwilą nazwano mnie "błazenkiem") zachować cierpliwość i nie odpowiedzieć wiąchą, która się w normalnej sytuacji należy :twisted:.

 

Ale ok - niech pasek zostanie. To będzie pamiątka 8).

 

Pytanie o możlwość reprezentacji przez Adama spółki 4T jest o tyle bez sensu, że nawet gdyby nie miał to mając niezależny warsztat (choćby nazywał się nie-ASO ;) ) NIE MOŻE sprzedawać gratów na forum.

 

WRESZCIE! Subaryta, wielkie dzięki. To właśnie przez ostatnie kilka stron i pół doktoratu :) próbuję wyjaśnić. Ale jak grochem o ścianę. Widzę muszę pójść do Ciebie na kurs zwięzłego tłumaczenia rzeczy prostych i oczywistych :).

 

I nie otrzymasz ode mnie wykładni

 

Ciekawe czemu :mrgreen:.

 

Ale ok - Siekla, dla mnie to ostatecznie EOT, nie mam siły z Tobą prowadzić rozmowy, nie chcę nic udowadniać, nie chcę mieć racji, mogę być "błazenkiem" i czymkolwiek tylko sobie życzysz. Tylko błagam Cię - przestań mi już coś tutaj "tłumaczyć" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I nie otrzymasz ode mnie wykładni

 

Ciekawe czemu :mrgreen:.

 

Ale ok - Siekla, dla mnie to ostatecznie EOT, nie mam siły z Tobą prowadzić rozmowy, nie chcę nic udowadniać, nie chcę mieć racji, mogę być "błazenkiem" i czymkolwiek tylko sobie życzysz. Tylko błagam Cię - przestań mi już coś tutaj "tłumaczyć" :mrgreen:.

 

bo byś się musiał do mnie pofatygować i zlecić takową usługę... - ot czemu. Na szczęście jestem w tej komfortowej sytuacji, że mogę sobie dobierać klientów :mrgreen: .

PS. obiecałeś, że się nie zamkniesz - więc postaraj się chociaż raz spełnić to co obiecujesz - tym razem samemu sobie :mrgreen: dzyń dzyń

 

Subaryta - czy rozważaliście już na spotkaniu zatem - sprecyzowanie działalności komercyjnej - chociażby na przykładzie definicji ustawowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo byś się musiał do mnie pofatygować i zlecić takową usługę... - ot czemu

 

Nie odpowiem

Nie odpowiem

...

...

Nie odpowiem

 

 

 

 

Uff, udało się.

 

:mrgreen:

 

sprecyzowanie działalności komercyjnej - chociażby na przykładzie definicji ustawowych ?

 

Ja bym uważał - bo jeszcze ktoś potem regulamin forum SIP zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego i dopiero będzie pasztet :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta - czy rozważaliście już na spotkaniu zatem - sprecyzowanie działalności komercyjnej - chociażby na przykładzie definicji ustawowych ?

Tak. Jest to główny punkt naszego spotkania w terminie Plejad.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo byś się musiał do mnie pofatygować i zlecić takową usługę... - ot czemu

 

Nie odpowiem

Nie odpowiem

...

...

Nie odpowiem

 

 

 

 

Uff, udało się.

 

:mrgreen:

 

no nareszcie - w końcu jakaś konstruktywna, pozbawiona partykularyzmu odpowiedź, na którą wielu czekało - gratuluję - jednak jak chcesz to potrafisz

 

-- 8 cze 2011, o 12:53 --

 

Subaryta - czy rozważaliście już na spotkaniu zatem - sprecyzowanie działalności komercyjnej - chociażby na przykładzie definicji ustawowych ?

Tak. Jest to główny punkt naszego spotkania w terminie Plejad.

Pozdrawiam

 

trzymam kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał - bo jeszcze ktoś potem regulamin forum SIP zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego i dopiero będzie pasztet :mrgreen:.

 

Ja Cie bardzo prosze - nie rób już pasztetu - i poczytaj sobie trochę zanim coś napiszesz o tym o czym piszesz, bo przykro się to czyta.

 

Dla ułatwienia - i dla potomnych:

 

Ustawa z dnia 1 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 102, poz. 643, z 2000 r. Nr 48, poz. 552 i Nr 53, poz. 638, z 2001 r. Nr 98,

poz. 1070, z 2005 r. Nr 169, poz. 1417, z 2009 r. Nr 56, poz. 459 i Nr 178, poz. 1375 oraz z 2010 r. Nr 182, poz. 1228 i Nr 197, poz. 1307)

 

 

Artykuł 1

 

Trybunał Konstytucyjny, zwany dalej "Trybunałem", jest organem władzy sądowniczej, powołanym do badania zgodności z Konstytucją aktów normatywnych i umów międzynarodowych oraz wykonywania innych zadań określonych w Konstytucji.

Siedzibą Trybunału jest Warszawa.

 

Artykuł 2

 

Trybunał orzeka w sprawach:

 

1) zgodności ustaw i umów międzynarodowych z Konstytucją,

2) zgodności ustaw z ratyfikowanymi umowami międzynarodowymi, których ratyfikacja wymagała uprzedniej zgody wyrażonej w ustawie,

3) zgodności przepisów prawa, wydawanych przez centralne organy państwowe, z Konstytucją, ratyfikowanymi umowami międzynarodowymi i ustawami,

4) skargi konstytucyjnej,

5) sporów kompetencyjnych pomiędzy centralnymi konstytucyjnymi organami państwa,

6) zgodności z Konstytucją celów lub działalności partii politycznych.

 

Trybunał na wniosek Prezydenta Rzeczypospolitej stwierdza zgodność z Konstytucją ustawy przed jej podpisaniem oraz umowy międzynarodowej przed jej ratyfikacją.

Trybunał na wniosek Marszałka Sejmu rozstrzyga w sprawie stwierdzenia przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej, gdy Prezydent nie jest w stanie zawiadomić Marszałka Sejmu o niemożności sprawowania urzędu. W razie uznania przejściowej niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta Trybunał powierza Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej.

 

- reasumując, kwestie regulaminu i definicji nadal mogą być przedmiotem dywagacji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłączę - jestem dziewczynką, tak mi się przynajmniej wydaje, a forum mówi że jestem "jego forumowatość" :roll:

Że niby którego tego "jego"? :shock:

I czemu ja nic o tym nie wiem? :roll:

 

Co to badziew? :P

Niech mnie to ktoś zmieni... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...