Skocz do zawartości

RACE DAY 2017


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

A żebyś wiedział! :D

 

Rozruszanie kości po roku jazdy wyłącznie po drogach publicznych bardzo mi się podobało. A że jednym startem zrobiłem swój przebieg chyba z całego poprzedniego sezonu, to tym lepiej imprezę oceniam. Największa jej wada to odległość - z Olsztyna jest paskudnie daleko (ale bliżej stosunkowo niewiele ciekawego się dzieje).

 

Jak ktoś lubi nudę z ośki, to wyglądało to tak:

 

 

A swoją drogą, bardzo chętnie bym zobaczył przejazdy zwycięzcy FWD.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek i Ty mówisz, że u mnie był spokój ;)

 

Ah te kamerki i ich zniekształcanie rzeczywistości :)

 

Impreza genialna, pierwszy raz byłem w Ułęzu i pierwszy raz na RaceDay. Bardzo mi się podobało, jak jeszcze Ułęż zostanie przeniesiony na Mazury to już w ogóle będzie cudownie :D

Postaram się w tym roku jeszcze z raz przyjechac, zobaczymy czy się uda :) Ale trzeba będzie nad lepszą oponą pomyśleć.

 

Moje kilka kółek z dresowoza.

https://youtu.be/hQLO-BSWSM8

 

Harvester gdzie będą fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablonas napisał:

Jacek i Ty mówisz, że u mnie był spokój ;)

 

Ah te kamerki i ich zniekształcanie rzeczywistości :)

 

Impreza genialna, pierwszy raz byłem w Ułęzu i pierwszy raz na RaceDay. Bardzo mi się podobało, jak jeszcze Ułęż zostanie przeniesiony na Mazury to już w ogóle będzie cudownie :D

Postaram się w tym roku jeszcze z raz przyjechac, zobaczymy czy się uda :) Ale trzeba będzie nad lepszą oponą pomyśleć.

 

Moje kilka kółek z dresowoza.

https://youtu.be/hQLO-BSWSM8

 

Harvester gdzie będą fotki?

aa "to Ty to byłeś Ty" :) 

 

To miło było Ciebie poznać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, jak zwykle dziękuję Wam wszystkim za przybycie. Pablonas o ile Ciebie jeszcze ostatnio widziałem jak DNL się OBKa pozbywał to obecność jpola sprawiła mi bardzo dużo radości bo chyba widziałem Cię chłopie ze 4 lata temu ostatnio ;) Fotki pojawią się na FB, trzeba fanpage śledzić. 

Zamieściłem już na stronie uaktualnione tabelki z punktami oraz wyniki.

Dzięki jeszcze raz wszystkim!

PS. Mały komunikat parafialny, niestety musimy odwołać imprezę w Łodzi 10.09 :( Prace modernizacyjne na torze.... Także najbliższy Race Day 24.09 w Ułężu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Harvester napisał:

PS. Mały komunikat parafialny, niestety musimy odwołać imprezę w Łodzi 10.09 :( Prace modernizacyjne na torze.... Także najbliższy Race Day 24.09 w Ułężu.

 

całe szczęści, bo znowu miało mnie nie być ;)

 

p.s.

podobno instalują wszędzie gdzie się da pomiary "głośności", tak więc poza BK będzie również dynamiczny pomiar "real time"........ porażka.

Dobrze że Driveland w końcu zbudowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2017 o 16:36, Harvester napisał:

chyba widziałem Cię chłopie ze 4 lata temu ostatnio ;)

 

Pewnie prawie cztery... ;)

Próbowałem Cię spotkać w Wiśle, w 2015, bo akurat przypadkiem był rajd, jak tam byłem. :P Ale spotkałem tylko zaparkowany samochód (na placu, gdzie była ceremonia startu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, zapraszam na ostatnią w tym roku Ułężową rundę Race Day. Jestem bardzo ciekawy jak rozstrzygnie się rywalizacja, która w tabelkach punktowych wygląda na zaciętą ;) Czy zwycięży BMW ?
;)
Czy YETI pobije rekord okrążenia ? :)

Link do wydarzenia:
--> https://www.facebook.com/events/114566835880239/

Edytowane przez Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Yeti pokazał wszystkim miejsce w szeregu :)

 

Bardzo fajny cykl, mam nadzieję że będzie w przyszłym roku kontynuowany. Niestety z kilku powodów było mi dane pojechać tylko 3 eliminacje pomimo planów na 5 rund :cry:, ale jak po cichu liczę punkciki, to jest podium w generalce i wyjęte dwie klasy. Jak na tak słabą frekwencję, sukces jest B).

Bardzo żałuję tej ostatniej rundy, bo auto po modyfikacjach wydawało się sporo szybsze, więc trochę może bym Arka ponaciskał, choć sprzętowo i kierownikowi to trochę inna liga :o. Pozostaje uzbroić się na przyszły rok i być bardziej regularnym w startach.

Gratuluję Piotrkowi, który z eliminacji na eliminację był coraz szybszy a jego BMW było coraz mniej awaryjne :biglol: i Tomkowi, który dzielnie z nim do końca walczył niepozorną Mazdą.

 

Co najważniejsze, Evo nie wygrało w tym roku żadnych zawodów a Subaru aż 5 :yahoo:.

 

Wdzimy się w przyszłym roku na Ułężu, mam nadzieję ;).

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Simon WRC napisał:

No Yeti pokazał wszystkim miejsce w szeregu :)

 

bez przesady, delikatnie naruszyłem rekord :) żałuje że nie udało się pojeździć trochę więcej bo rekord padł już na drugim kółku ale potem złośliwość rzeczy martwych i gapiostwo spowodowało że straciliśmy swoje sesje. Raz zawiesił się przekaźnik (wystarczyło go pstryknąć) od pompy paliwa i nie mogliśmy odpalić, a drugim razem okazało się zupełnie niespodziewanie ;) że Yeti nie chce jeździć na powietrze. Musiałem dolać paliwa i znów sesja w plecy. Poza tym sporo nauki z Andrzejem, kombinowania z torem jazdy hamowaniem itd. 

Na w miarę czystym kółku, bez szaleństw 1.50 musiałoby pęknąć i to znacznie. Yeti robi fantastyczną robotę. Nie wiem czy to nie błąd haldy ale top speed pokazało nam 198km/h, zapewne na tych szybkich łukach gdy jechaliśmy 6 biegiem. 

 

generalnie fajny dzień, Kaśka zebrała sporo grzybów w okolicznych lasach, pogoda prawie do końca nas oszczędziła,  także wszyscy zadowoleni :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiesz.... różne rzeczy się dzieją, już nieraz miało być tak pięknie:-)

Jurek nas „objedzie”. Może już nie w sandałach bo chłodno ale zawsze:-)

 

a może lunie od rana:-)

 

 

no i nas objechał:-)! Dobry  jest:-)

3605B11D-FF5D-4835-9125-06FA3FF507CC.jpeg

4C7113B1-865A-4397-988F-FE7BC34B1EB0.jpeg

927206BE-0DF5-47C6-866D-B1940279D7C1.jpeg

8C12F5C4-06AE-4FAB-A45E-DE31B0888F9C.jpeg

767DF0DF-1828-419E-AC5D-28CF7E94F1F4.jpeg

502510D8-A86C-4501-B02D-46F209319FF6.jpeg

C8F1F663-CE37-401D-89BB-26208E9729BF.jpeg

Tak jak widzicie, Jurek , Slawek, Wojtek   zarządzili. Ja dopiero czwarty.  Nie miałem do nich podejścia:-)

 

Na mokrym byłem pierwszy ale później jak przeschło i wszyscy wskoczyli w semi lub w slicka to odskoczyli mi na ponad sekundę. 

 

mercedes na ze zdjęć bardzo szybki. 

Acha gasilismy jedną TT . Poszło z 10 gaśnic ale uratowaliśmy:-) kosmetyka....

 

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...