Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 lat później...

Od jutra biorę się za serial Fargo, film uwielbiam.

Od początku? Chciałbym mieć przed sobą tego typu produkcję, w którą można się wciągnąć;)

Ja z kolei dodam, że 2-gi mi się podobał jak i 1-wszy.

 

Co do krótkich seriali to obejrzałem "the take" z Tomem Hardy- bardzo fajny- jak to zresztą z Hardym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ogladacie ten serial fargo? Jakos nie moge znaleźć na cda...

 

Netflix, ale w pl chyba nie jest dostępny?

 

Od jutra biorę się za serial Fargo, film uwielbiam.

Od początku? Chciałbym mieć przed sobą tego typu produkcję, w którą można się wciągnąć ;)

Ja z kolei dodam, że 2-gi mi się podobał jak i 1-wszy.

 

Co do krótkich seriali to obejrzałem "the take" z Tomem Hardy- bardzo fajny- jak to zresztą z Hardym;)

 

 

Skoro już o jeziorach, to znasz?

 

http://www.imdb.com/title/tt2103085/

 

Też polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top of the lake- ogarnięte, jednak ciężko "wchodzi".

 

Jakby ktoś miał chęci na "zdrowy" serial: Bates motel.

 

boorek- zaraz podrzucę na P.W. linki.

 

P.S.radnor- gdzie ja o jeziorach coś pisałem?

Edytowane przez Dymian
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się jak już enter klepnąłem- ale jak to Cezary Pazura kiedyś w skeczu list czytał:

"....chciałam Ci dorzucić 50zł do listu ale kopertę już zakleiłam..." :biglol:

 

tak ja już p.s. zostawiłem :P

 

btw. już w tym wątku pisaliśmy o filmach z Hardym- tak też tym mini serialem nikt się nie powinien zawieść- Tom podołał w "The Take"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortitude- nigdzie nie widziałem tego tytułu w zestawieniach- przez co pominąłem, trzeba będzie spróbować.

 

Ogólnie lubię brytyjskie produkcje- trochę ich mam za sobą- powoli zastanawiam się nad jakimś zestawieniem w excell, bo zaczynam się gubić co widziałem, co nie, a co zarzuciłem po odcinku tudzież dwóch- o właśnie- jeśli o zarzucenie chodzi to Humans właśnie byłby na tej liście, szło jak pod górę- jak byłem w delegacji to żona trochę kontynuowała, ale też się poddała. Możliwe, że przyczyniła się do tego podniesiona poprzeczka poprzedniego tytułu jakim był Black Mirror /btw. Humans ma "zgapiony" motyw z Czarnego Lustra według mnie/.

Z brytyjskich- na patelni mam teraz Luther- co po poprzednim tytule Milrded Pierce ma w sobie tyle akcji co F&F, Rambo i Terminator razem wzięte- oczywiście na plus :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radnor - ja jadę na "brytysjkim IP" jak mam ochotę coś obejrzeć w internecie, tak więc kwestia "dostępności" w danym kraju  juz w zasadzie nie istnieje - wszystko przez YT, bo sami wprowadzili ograniczenia regionalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakieś opinie na temat True Detective?

Pierwszy sezon to świeża krew, drugi to tylko transfuzja. Duet Matthew & Woody palce lizać. Ciekawe, że kręcą w Krakowie trzeci sezon...
+1

Pierwszy sezon -majstersztyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcos widzieliscie? Bardzo fajny serial... Szkoda ze jak na razie jeden sezon

 

Narcos obejrzałem po dłuższej przerwie od seriali- świetny. Nie wiem czy wiecie- ale miał być to film, jednak z czasem ewoluował do serialu- i dobrze, nie rozkręcili by tego do tak dobrego poziomu. /uwaga spojler- ale końcówka sezonu na "odpier się"/

 

 

 

Co do true detective- fakt 1 sezon miał coś w sobie, drugiemu w sumie niewiele brakuje, chociaż brak mu tego "czegoś".

 

No ja 2 sezon "Luthera" zacząłem- bardzo mi się podobał pierwszy. Tylko znów będę miał problem z następnym dobrym serialem.

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...