Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej twojej listy tylko Miami Vice mogło by się kwalifikować do mojej ankiety, reszta ewentualnie na najgorszy serial wszechczasów

 

Nie znasz sie:P

 

A jeszcze zapomnialem o "The Saint" i "The Persuaders!" - nie wiem jak to sie moglo stac:/

 

I tak Detektywi sa najlepszym serialem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam a najlepszy serial mojej młodości "CUDOWNE LATA" ja dorastałem razem z Kevinemi razem zakochani bylismy w Gwendoline "Winnie" Cooper. A oto jak wygląda ona teraz.

Śmy mieli gust co....?

Tez bardzo lubiłem ten serial i tą panienkę wtedy też, a teraz...bardziej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej twojej listy tylko Miami Vice mogło by się kwalifikować do mojej ankiety, reszta ewentualnie na najgorszy serial wszechczasów

 

Nie znasz sie:P

 

A jeszcze zapomnialem o "The Saint" i "The Persuaders!" - nie wiem jak to sie moglo stac:/

 

I tak Detektywi sa najlepszym serialem;)

 

Wbrew pozorom znam się, i poprostu jestem jeszcze w miarę młody, sądząc po twoim guście masz jakieś 45 - 50 lat :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym serialem jest Band of Brothers, a nie te wasze wyimaginowane nudy :razz:

 

O właśnie ! Witek napisał dokładnie to co ja chciałem napisać - żaden z powyższych nie umywa się do BoB. Inna sprawa, że to inny rodzaj serialu.

 

WuRC, to jest po prostu serial. Zwięźle i na temat. Nie jakieś tasiemcowe opery mydlane :twisted: Daj matiemu pasek za braki w ankiecie.

 

 

Najlepszym serialem jest Band of Brothers, a nie te wasze wyimaginowane nudy :razz:

 

Czy to to samo co kompania braci :mrgreen: Przedni :grin: Szeregowca oglądałem chyba z 11 razy (3 razy w kinie) :razz:

 

Osobiście nieporównywalnie bardziej wolę BoB niż Saving Private Ryan. BoB nawet oglądałem więcej razy :mrgreen: Całkiem fajne są wydania na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB jest bardzo dobrym serialem, miło się to ogląda i jak narazie oglądałem wszystkie odcinki. Mam jednak do niego dwa zastrzeżenia. Po pierwsze - pierwsza seria - za bardzo rozcięgnięta. Wszystko to co przedstawiono w pierwszej serii można było zrobić dwa razy krócej. Po drugie - seria druga - wiele motywów jest mocno naciąganych, przez co momentami daje się odczuć że serial robiony jest trochę na siłę.

 

Osobiście głosuje na LOSTa, ponieważ to on z obecnego zestawienia najbardziej mi się spodobał. Być może zagłosował bym inaczej gdyby wśród powyższych seriali znalazł się Invasion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom znam się, i poprostu jestem jeszcze w miarę młody, sądząc po twoim guście masz jakieś 45 - 50 lat :razz:

 

Gdybys sie znal, to bys inne wybral;P

 

Hmm... Jezeli dodam, ze lubie Wagnera to dojdziesz do wniosku, ze jestem rocznik 1920 i w ONRze ganialem?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB jest bardzo dobrym serialem, miło się to ogląda i jak narazie oglądałem wszystkie odcinki. Mam jednak do niego dwa zastrzeżenia. Po pierwsze - pierwsza seria - za bardzo rozcięgnięta.

 

I masz racje, bo pierwotnie miało być 12, czy 13 odcinków, ale zainteresowanie serialem spowodowało, że został on rozciągnięty.

Ale i tak w każdym odcinku pojawia się element zaskoczenia i nowy wątek, który powoduje, że serial jest tak wciągający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB jest bardzo dobrym serialem, miło się to ogląda i jak narazie oglądałem wszystkie odcinki. Mam jednak do niego dwa zastrzeżenia. Po pierwsze - pierwsza seria - za bardzo rozcięgnięta.

 

Osobiście głosuje na LOSTa, ponieważ to on z obecnego zestawienia najbardziej mi się spodobał.

 

Ja mam dokładnie takie zdanie /że rozciągnięty/ o Lost ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...