Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

4 sezon Mr. Robot ma w tej chwili dwa najwyżej oceniane odcinki w całym IMDB i jest serio dobry B)

 

2 sezon Castle Rock - jak dla mnie jak na razie (jest chyba w połowie) jest raczej słabo, po całkiem fajnym pierwszym

 

For All Mankind - fajna alternatywna wizja wyścigu kosmicznego z czasów zimnej wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wpadł w oko "The spy" z Cohen'em (Borat, Ali G przyp.red.)

 

W dniu 20.11.2019 o 08:45, Turbo napisał:

2 sezon Castle Rock - jak dla mnie jak na razie (jest chyba w połowie) jest raczej słabo, po całkiem fajnym pierwszym

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio non stop jakieś pomyje trafiam.

Hbo chwilowo nie mam i jak będzie cała Wataha 3 sezon  to wykupię znów.

Na netflix chwilowo zastój. Jedynie Top boy 3 sezon wpadł mi w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dymian napisał:

Czyli dalej mega wielki + dla netflixa za wrzucanie całych sezonów na raz.

 

Przez politykę netflixa już bym nie umiał oglądać serialu czekając na kolejne odcinki co tydzień. Jak jest coś z HBO czy innej tradycyjnej stacji, oglądam dopiero jak wyjdzie ostatni odcinek. Czy to taki dobry nawyk to nie jestem przekonany, przez to wszystko jakoś tak szybko przelatuje człowiekowi przez głowę...    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Wiedźmina. Jestem ciekaw jak to spartolili. Wszystkie opowieści wiedźmińskie przeczytałem, to pewnie siłą rzeczy będę starał się porównać świat zaproponowany przez netflix do tego, który stworzył Sapkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja lecę aktualnie 3 odcinek Wieśka- jest ogólnie spoko, żona bardziej w to wkręcona od lat- bardzo jej podchodzi.

Ja niestety ostatnio po masie podcastów i zapowiedzi czekałem na większe WOW. Takiej jakby kropki nad I mi brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wiedźmina:
Jest spoko...
Jeżeli ktoś się spodziewał filmu typu "hack'n'slash" - jak w Diablo, to można się zawieźć. Ale sceny walki są bardzo fajne. Może trochę brakuje "bullet-time" i silniejszych akcentów korzystania ze znaków czy eliksirów, ale co tam ;)
Dialogi są w dużej części wzięte wprost z prozy Sapkowskiego.
Pojawiło się sporo wątków pobocznych, sygnalizowanych w książkach, ale sporo wyjaśniających.
W sumie: solidna pozycja, choć nie porywająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Wiedźmin jakiś taki usypiajacy ;)

 

Obejrzałem pierwszy odcinek przez pierwsze 30 minut zasypiałem później rewelacja (polecam polski dubbing) .

 

Co do seriali obejrzałem wszystkie sezony: "Lucyfera", "Wikingowie" i "Chłopaki z Baraków". 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...