Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża mi się wymiana telefonu, i chciałbym sobie wziąć jakiegoś smartfona. Od razu mówię że Iphone odpada, bo Jego cena w plusie jest lekko chora ;) Bardzo dobrze wypowiadacie się tutaj o Samsungu Galaxy S, do którego jestem najbardziej przekonany, ale nie mam czasu poszukać jakiś innych alternatyw. Większość moich telefonów jakie w życiu miałem to Nokie. Myślałem o N8, ale dowiedziałem się, że jest kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zbliża mi się wymiana telefonu, i chciałbym sobie wziąć jakiegoś smartfona. Od razu mówię że Iphone odpada, bo Jego cena w plusie jest lekko chora ;) Bardzo dobrze wypowiadacie się tutaj o Samsungu Galaxy S, do którego jestem najbardziej przekonany, ale nie mam czasu poszukać jakiś innych alternatyw. Większość moich telefonów jakie w życiu miałem to Nokie. Myślałem o N8, ale dowiedziałem się, że jest kiepska.

 

 

no i praktycznie tym postem sam sobie odpowiedziałes na swoje pytanie :D

 

bierz samsunga lub jak masz mozliwosc jakiegos htc z androidem. teraz to jest na czasie i doskonale sie sprawuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się wymiana telefonu, i chciałbym sobie wziąć jakiegoś smartfona. Od razu mówię że Iphone odpada, bo Jego cena w plusie jest lekko chora ;) Bardzo dobrze wypowiadacie się tutaj o Samsungu Galaxy S, do którego jestem najbardziej przekonany, ale nie mam czasu poszukać jakiś innych alternatyw. Większość moich telefonów jakie w życiu miałem to Nokie. Myślałem o N8, ale dowiedziałem się, że jest kiepska.

 

sam całe życie używałem nokie, ale obecny już chyba będzie ostatni... najnowsze modele to niestety porażki, w tym n8 także (brat ma i po miesiącu się chce tego pozbyć...). coś czuję że nokia być może niedługo w ogole wypadnie z rynku, chyba że ich windows ocali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że nokia być może niedługo w ogole wypadnie z rynku, chyba że ich windows ocali

Dlaczego Windows mialby ocalic Nokie?

http://www.asymco.com/2011/02/11/in-mem ... -partners/

 

bo z symbianem jest katastrofa i na tym głównie padli, a ten najnowszy windows pod telefony podobno juz troche lepszy niz poprzedni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na baterii, to ostatnio bardzo fajną ma Nokia E52
E52 to mi się wydawało że się rozpadnie od samego patrzenia na nie :mrgreen:

Ja prawie od 2 lat używam 6700 i jest naprawdę teges. Wytrzymała już kilka większych upadków, przeleżała kilka godzin w śniegu, przejechana wówczas samochodem, niestety ekranik nie wytrzymał i jeszcze trafiona łopata :mrgreen: i też przeżyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Xperia X10 czy coś z HTC?

 

 

jak mi się zapytali jaki chce telefon i odpowiedziałem to nastala cisza po czym usłyszałem że od 3 lat nie produkują mojej "nowości".

 

 

U mnie zawsze NOKIa i to takie, które dość zywotne były ale chyba czas na zmiany ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia X10 czy coś z HTC?

Bierz HTC...

U mnie zawsze NOKIa i to takie, które dość zywotne były ale chyba czas na zmiany ;(

Zmiany to wprowadziła nokia kończąc ze swoimi "nieśmiertelnymi" modelami... Jak większość firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, to jeszcze tylko pytanie o BlackBerry.

 

W sumie nie ma nic ponad to co jest w telefonie potrzebne. Zauwazyłem również, że użytkownicy je chwalą i się dość mocno przywiązuja do tych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, to jeszcze tylko pytanie o BlackBerry.

 

W sumie nie ma nic ponad to co jest w telefonie potrzebne. Zauwazyłem również, że użytkownicy je chwalą i się dość mocno przywiązuja do tych telefonów.

 

chojny służbowo używam BlackBerry od wielu lat, obecnie Bolda 9780.

Do poczty, kalendarza i temu podobnych nie ma lepszego telefonu. Poza tym masz darmowe mapy i cała mase innych aplikacji w standardzie.

Sprzet nigdy mi sie nie zawiesil, a i bateryjke ma naprawde zacna.

No i klawiatura qwerty, ktora ja osobiscie preferuje i wole od softwareowej.

 

Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem również, że użytkownicy je chwalą i się dość mocno przywiązuja do tych telefonów.

 

służbowo używam BlackBerry od wielu lat, obecnie Bolda 9780.

Do poczty, kalendarza i temu podobnych nie ma lepszego telefonu. Poza tym masz darmowe mapy i cała mase innych aplikacji w standardzie.

Sprzet nigdy mi sie nie zawiesil, a i bateryjke ma naprawde zacna.

No i klawiatura qwerty, ktora ja osobiscie preferuje i wole od softwareowej.

 

Polecam :D

 

rowniez polecam BB, bez zwisów i niezawodny telefon, a przede wszystkim ma qwerty co ja osobiscie sobie cenie, ale jesli ktos szuka dodatkowych wodotrysków to polecam motorolke milestone 2 , tez ma qwerty i androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak BlackBerry sprawdza się na codzień ? Również pod kątem dzwonienia/smsów, jak i korzystania z neta(wifi). Dużo softu na to jest Interesują mnie komunikatory(obsługa gg), sensowna przeglądarka, ew. coś do multimediów(muzyka, względnie film), i aplikacje do powiązania z samochodem :P Także GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak BlackBerry sprawdza się na codzień ? Również pod kątem dzwonienia/smsów, jak i korzystania z neta(wifi). Dużo softu na to jest Interesują mnie komunikatory(obsługa gg), sensowna przeglądarka, ew. coś do multimediów(muzyka, względnie film), i aplikacje do powiązania z samochodem :P Także GPS.

Jak już przedmówcy [przedpiścy? ;)] zauważyli, bardzo stabilny telefon. Ergonomiczny i nastawiony na funkcjonalność... to po prostu ma działać z bardzo dużym naciskiem na funkcje komunikacyjne.

- komunikatory są, włącznie z bardzo dobrym GG firmy trzeciej [szczegóły na PW, nie będę uskuteczniał kryptoreklamy]

- przeglądarka jest... od OS6 działa nienajgorzej choć są lepsze na rynku

- muzyka spoko, ale poważnych słuchawek urządzenie nie napędzi, nie ma mocy... takie od ipoda spoko, ale profi już nie grają

- filmy można oglądać... jak ktoś się uprze - trochę mały ekran do tego

- aplikacje do powiązania z samochodem ??

- nawigacja jakaś jest - Garmin, Wayfinder, Sygic bodajże - G i W testowałem ale bez rewelacji, Google Maps za to działa bardzo fajnie

 

Jedna istotna sprawa, o której większość użytkowników komórkofonów nie wie lub zapomina. BlackBerry ma taki feature, że obsługuje jednocześnie połączenia danych i połączenia głosowe. W iPhone - na przykład - jak ściągasz coś z internetu to się do Ciebie nikt nie dodzwoni i dotyczy to również najnowszego iP4, w Nokiach i SE też tak było... jakieś trzy lata temu jak testowałem.

W BlackBerry nie ma takiego problemu. Możesz mieć transmisję w trakcie a i tak rozmowa przychodząca nie zostanie zrzucona. Transmisja zostanie "put on hold" na czas rozmowy i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje do powiązania z samochodem czyli programy typu GPS Performance i pokrewne - lap timing GPSowy itd. Wiem, wiem, GPS ma pewnie 1Hz albo mniej, ale przybliżone można pomierzyć :) A co do softu - jest jakaś możliwość wgrania softu z WM/innych OS(może jakiś emulator) czy tylko dedykowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...