Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2022 o 13:21, markos007 napisał:

realme GT Master Edition 5G 8/256GB 120Hz Grey

czy ktoś miał z nim do czynienia? wygląda na dobrą propozycje jeśli chodzi jakość/cena

Zależy czego oczekujesz. W domu mam wersję 6/128 kupioną za 1150 zł. Jak na średniaka, to bardzo dobry telefon. Lekka nakładka, przyzwoite zdjęcia, sprawnie działa, dobry wyświetlacz, bardzo dobry czytnik linii papilarnych (zdecydowanie lepszy od P30). Z telefonu korzysta żonka i wkurza ją rozmieszczenie przycisków na bokach - po lewej głośność, po prawej power, na takiej wysokości, że często robi zrzut ekranu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

FYI, jeżeli ktoś (jak ja) woli niewielkie telefony (zwłaszcza na szerokość) i nie po drodze mu z produktami z logiem ogryzka to Sony wczoraj pokazało Xperia 10mk4.

 

Od pół roku używam X10mk3 i jestem więcej niż zadowolony - telefon ma prawie wszystko na czym mi zależy (dobra bateria (ładuję raz na dwa/trzy dni), ekran OLED, gniazdo kart SD, 3.5mm jack, wodo/kurzoszczelność, dobre i użyteczne aparaty/soczewki, itd.).

No i żadnych głupich dziur w ekranie na obiektyw/czujniki ;)

 

X10mk4 wygląda na ulepszoną wersję mk3 (m.in. jeszcze większa bateria i nowszy chipset) - na gsmarena wkrótce pewnie będzie pełny test:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=11410&idPhone2=10698&idPhone1=11522

 

image.thumb.png.11ecfa93d23bd4034c5df22a6aa6984d.png

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=11410&idPhone2=10698&idPhone1=11522

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czekker napisał:

Xperia 10mk4

W dobie telefonów wielkości telewizora, bardzo dobra opcja.

Jakoś nie patrzyłem w kierunku SONY od kiedy jeden z pierwszych jaki miałem sam dzwonił do wszystkich:krecka_dostal:

Na razie używam 12 mini i jest mniejszy od tego SE, ale przyjrzę się temu Soniakowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu patrzyłem na tego soniacza (jeszcze v3) dla mnie tylko jeden mankament, może jest wąski, ale na długość jak praktycznie każdy inny w większym rozmiarze, więc jak dla mnie i tak średnio się nadaje do użytku jedną ręką.

Dla mnie iP12mini jest pod względem obsługi i mieszczenia się w każdej kieszeni idealny.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koziolek napisał:

Używam z pół roku, 1 sim i 1 esim działa bez zarzutu, mam to czego oczekiwałem czyli brak reklam chwilę po tym jak o czymś rozmawiam.  co do wielkości to wiem że już nic takiego nie znajdę

ja z 1,5 roku. Jak dla mnie jedyny mankament tego telefonu to bateria, jak ktoś potrzebuje intensywnie korzystać przez cały dzień nie mając źródła zasilania to raczej nie przypadnie mu do gustu.

Ja pewnie zmienię na 13mini skoro 14mini ma nie być, więc zakładam że jeszcze z 3 lata będę miał spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdaję sobie sprawę, że wątek traktuje o telefonach, Niemniej słuchawka BT jest takim dobrym telefonicznym gadżetem. Sprawa wygląda tak :) zgubiłem swojego plantronica explorera (świetna była) i myślałem, żeby zastąpić czymś podobnym. Z drugiej strony trzeba iść z duchem czasu i może ktoś z Was mógłby polecić "pchełki" do obu uszu ze stacją dokująca. Priorytety dwa - ja dobrze słyszę rozmówcę i rozmówca mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Zdaję sobie sprawę, że wątek traktuje o telefonach, Niemniej słuchawka BT jest takim dobrym telefonicznym gadżetem. Sprawa wygląda tak :) zgubiłem swojego plantronica explorera (świetna była) i myślałem, żeby zastąpić czymś podobnym. Z drugiej strony trzeba iść z duchem czasu i może ktoś z Was mógłby polecić "pchełki" do obu uszu ze stacją dokująca. Priorytety dwa - ja dobrze słyszę rozmówcę i rozmówca mnie. :)

 

Szukam "nowego" telefonu, trafiłem przed chwilą na ten film.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś konkretne wymagania? Ile RAM, ile pamięci? Będę miał na zbyciu POCO m3 pro 
Wyleczyłem się z POCO, po przejściach z moim mam dość.
Dzis dorwałem w pasztetowej nie używany cenie oneplus 8 pro. Mam nadzieję że będzie służył.

X3 pro jest na sell, wreszcie serwis naprawi co miał zrobić. Ale niesmak pozostał.
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewemarkam wybrałem Huaweii FreeBuds i4. Porównując do plantronica explorera 50 to chyba będzie przeskok jak między nokia 3310, a Huaweii P30 Pro :upside-down-face_1f643-small:Niemniej do tego i4 jestem bardzo sceptycznie nastawiony (chyba zaczynam dziadzieć i rozumieć moją żonę, która miewa problemy z nowymi "lepszymi" rzeczami :biglol:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

@ewemarkam wybrałem Huaweii FreeBuds i4. Porównując do plantronica explorera 50 to chyba będzie przeskok jak między nokia 3310, a Huaweii P30 Pro :upside-down-face_1f643-small:Niemniej do tego i4 jestem bardzo sceptycznie nastawiony (chyba zaczynam dziadzieć i rozumieć moją żonę, która miewa problemy z nowymi "lepszymi" rzeczami :biglol:)

Pamiętaj, lepsze wrogiem dobrego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś  stałem  się  nieszczęśliwym  posiadaczem samsunga A51 z przymusu bo kupiony w marcu tego roku note 10+  odmówił  posłuszeństwa  i strzelił  focha do tego stopnia że  aż  spuchł :mrgreen:

I to w dosłownym  tego słowa  znaczeniu :censored:

 

Telefon mam z dystrybucji Amazon pl czy ktoś  u nich coś  reklamował?

 

 

16595569567922633139796422941290.jpg

16595570125339008988326688487080.jpg

16595568083554835676071789648333.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś  stałem  się  nieszczęśliwym  posiadaczem samsunga A51 z przymusu bo kupiony w marcu tego roku note 10+  odmówił  posłuszeństwa  i strzelił  focha do tego stopnia że  aż  spuchł :mrgreen:
I to w dosłownym  tego słowa  znaczeniu :censored:
 
Telefon mam z dystrybucji Amazon pl czy ktoś  u nich coś  reklamował?
 
 
16595569567922633139796422941290.thumb.jpg.07ff922a42e51f70941b1693db0b3a32.jpg
16595570125339008988326688487080.thumb.jpg.72791ef557393299b538fab0e4c97f57.jpg
16595568083554835676071789648333.thumb.jpg.76cbdbd585f8a3f7bdf1ccbef744a370.jpg
Nie reklamuj u nich. Mając paragon wyślij do serwisu autoryzowanego.
https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Miałem wcześniej POCO x3 pro. Kupiony w X-COM, telefon z xsero dowodu zakupu wysłałem do centrum serwisowego, nawet kuriera przysłali. Musiałem tylko zapakować. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i chyba tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze przez amazona bo pomimo zarejestrowania go na samsung brak opcji zgłoszenia reklamacji
Ja bym jeszcze próbował dzwonić do Samsunga. Bo jakby nie było Amazon i każdy inny sprzedawca daje gwarancje producenta. Lipa, jeśli faktycznie jest tak jak piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście udało się przenieś całą zawartość telefonu na tymczasowy szybko w komisie kupiony. Podczas transmisji jeszcze bardzie spuchł :o

Aby obudzić się w ocalałym domu telefon nocował w wannie :biglol:

Dziś będę dzwonić do amazona czy mają jakąś procedurę na reklamację wybuchających telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2022 o 08:15, Kiwi 4ester napisał:

Porównując do plantronica explorera 50

Mam Plantronics Voyager, teraz nie używam i leży, ale kiedyś gadałem kilka godzin dziennie.

Genialna redukcja szumów i niepotrzebnych hałasów, rozmawiałem stojąc obok agregatu chłodni, rozmówca twierdził że nie słyszy żadnego hałasu:hi:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, koziolek napisał:

Mam Plantronics Voyager, teraz nie używam i leży, ale kiedyś gadałem kilka godzin dziennie.

Genialna redukcja szumów i niepotrzebnych hałasów, rozmawiałem stojąc obok agregatu chłodni, rozmówca twierdził że nie słyszy żadnego hałasu:hi:

Już kupiłem Huaweii buds i4. Bardzo fajne:thumbup: do momentu jak się nie pogubią :biglol:, albo to jajko dokujące nie padnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

a telefon pomimo uszkodzeń baterii wysłać DHLem

 

Dobrze, że nie DPD, bo akurat niecierpliwie czekam na Bardzo Ważną Przesyłkę z Danii i gdyby zaczęło się palić ich centrum dystrybucyjne to zawał serca murowany ;):biglol:

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czekker napisał:

 

Dobrze, że nie DPD, bo akurat niecierpliwie czekam na Bardzo Ważną Przesyłkę z Danii i gdyby zaczęło się palić ich centrum dystrybucyjne to zawał serca murowany ;):biglol:

 

 

pytałem się 3 razy przez czat pracownika amazon czy aby na pewno chcą by telefon był kurierem odsyłany tym bardziej że do magazynów amazona mam około 30-40 km i nie problem dla mnie podjechać. Niestety uparci byli na nadanie DHLem  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ajfon, córka ajfon, różne kable, ładowarki, nawet auto nie ma zamiaru wyświetlać Yanosika w Android Auto tylko woli w Apple Car Play, więc nadszedł ten dzień, gdy pękłem i znalazłem telefon mieszczący się w dłoni i ... muszę przyznać, że nie sądziłem, że tak prosty i intuicyjny jest ten cały system iOS.

Po jednym dniu już mi się podoba :ok:

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...